ایران تانکر نفت می رسد ونزوئلا آبهای

اولین پنج ایرانی تانکرهای نفت از رفتن به ونزوئلا برای کمک به سهولت کمبود سوخت وارد کشور آبهای مواجهه با هیچ فوری نشانه از ما دخالت در میان دیپلماتیک بیابد.

در میان افزایش تنش ها بیش از آنچه که مقامات ونزوئلا به عنوان تهدید از سوی ایالات متحدهنفت کشتی ثروت رسما وارد ونزوئلا منطقه انحصاری اقتصادی (EEZ) در مورد 7:30بعد از ظهر به وقت محلی (11:30 به وقت تهران) روز شنبه با توجه به حمل و نقل ردیاب TankerTracker.

بیشتر:

“اولین ایرانی تانکر رسیده ونزوئلا سواحل” سفارت ایران در ونزوئلا گفت: در توییتر ارسال. “ممنون به بولیواری نیروهای مسلح برای همراهی آنها.”

تلویزیون دولتی ونزوئلا نشان داد تصاویر, نیروی دریایی, کشتی و هواپیما در حال آماده شدن برای دیدار با آن است. دولت از رئیس جمهور نیکولاس مادورو به حال متعهد نظامی خواهد اسکورت نفتکش هنگامی که آنها به EEZ.

ثروت بود عنوان به El Palito پالایشگاه در پورتو کبللو در شمال Carabobo, دولت با توجه به تلویزیون دولتی.

بقیه ایران – جنگل گل اطلسی Faxon و Clavel – انتظار می رود برای رسیدن به در روزهای آینده.

این محموله را ناشی از یک بن بست دیپلماتیک بین آمریکا و ایران و ونزوئلا که هر دو تحت شرایط سخت ما را تحریم اقتصادی. واشنگتن گزارش با توجه به اقدامات در پاسخ.

“این [حمل و نقل] خواهد بود یک مثال از اینکه چگونه رژیم گرفتن ثروت مردم ایران و هدر رفتن در ونزوئلا در ونزوئلا گفت:” برایان قلاب نماینده خاص ایالات متحده امریکا برای ایران.

آمریکا به تازگی افزایش تا حضور نیروی دریایی خود در دریای کارائیب برای آنچه در آن بود گفت: گسترش مبارزه با مواد مخدر بهره برداری است. سخنگوی پنتاگون Jonathan هافمن گفت: او آگاه از هر گونه عملیات مربوط به ایران و عروق است.

‘تمرد به هژمونی آمریکا’

محمد هنگ کنگ, یک استاد دانشگاه تهران گفت: آمریکا حق ندارد به دیکته چگونه دو کشور انجام کسب و کار خود را.

“آنچه مهم است این است که این روابط تجاری بین دو کشور مستقل و رژیم در واشنگتن است و در هیچ موقعیتی به دیکته شرایط به جامعه بین المللی” هنگ کنگ در این باره گفت.

“ایران است نه یک کشور ضعیف مانند کشورها در داخل اتحادیه اروپا که تعظیم پایین به ایالات متحده هنگامی که آن را می سازد آن را از جا در رفته. ارسال پنج کشتی یک پیام بزرگ – آن را فقط یک یا دو تا ایرانیان را که هر دو به حمایت از مردم ونزوئلا برای جلوگیری از آنها را از درد و رنج و نیز در یک عمل بی اعتنایی به ما داده است.”

ونزوئلا قفل شده در یک بحران سیاسی برای بیش از یک سال با آمریکا و بیش از 50 کشور دیگر به رسمیت شناختن مخالفان رهبر ژوئن Guaido به عنوان کشور حق رهبر و متهم مادورو تقلب در انتخابات در سال 2018 است. مادورو را متهم به مخالفت تکان دهنده خشونت و تلاش برای کودتا با کمک ما.

کمبود مزمن

حسن روحانی رئیس جمهور ایران تا به حال در شنبه هشدار داد که ما در برابر اخلال در حمل و نقل به عنوان تانکر نفت از طریق دریای کارائیب در راه خود را به ونزوئلا است.

بود ما درگیر در کودتا در ونزوئلا است ؟

“اگر آمریکایی ها باعث مشکلات برای ما نفتکش در دریای کارائیب ما نیز باعث مشکلات برای آنها” روحانی گفت: در یک تماس تلفنی با امیر قطر شیخ تمیم بن حمد آل ثانی.

روحانی تاکید کرد که ایران نمی خواست یک درگیری جدید با ما, اما کشورش حق دفاع از منافع خود.

“بنابراین ما امیدواریم که آمریکایی ها را به اشتباه در این زمینه گفت:” رئيس جمهور با توجه به نظرات منتشر شده در این وب پورتال.

تانکر ناوگان گزارش شده است که حمل مورد 1.53 میلیون بشکه بنزین و alkylate به ونزوئلا است.

سوخت از ایران می آید در زمانی که کمبود بنزین در ونزوئلا مزمن برای سال در برخی از نقاط کشور بدتر شده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

ونزوئلا دارای بزرگترین ذخایر نفت در جهان است, اما تولید آن در سقوط آزاد یک سقوط است که کارشناسان نسبت به سیاست های شکست خورده و عدم سرمایه گذاری و فساد است.

این دو کشور برگزار می شود یک رابطه نزدیک پس از هوگو چاوز در زمان قدرت در سال 1999.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>