اخراج از مدرسه کارگر مقصر کارفرمایان برای جعلی داده

یک اخراج کانزاس سیتی مدارس عمومی, منشی, بود که در میان هفت کارمندان متهم به جعل اطلاعات حضور در تلاش برای کمک به این منطقه دست آوردن مجدد اعتبار گفت که او و همکاران او بودند دستورات از بالا مدیران

KANSAS CITY, Mo. — یک اخراج کانزاس سیتی مدارس عمومی, منشی, بود که در میان هفت کارمندان متهم به جعل اطلاعات حضور در تلاش برای کمک به این منطقه دست آوردن مجدد اعتبار گفت که او و همکاران او بودند دستورات از بالا به مدیران.

سابق مرکزی میانه منشی مدرسه LaQuyn ذغال سنگ گفت: Kansas City Star که او به مدیران “دقیقا چه آنها گفت که آنها مورد نیاز است.” او و یکی دیگر از کار اخراج کارمند استخدام یک وکیل به سعی کنید به شغل خود را به عقب.

ایمیل های به دست آمده توسط روزنامه نشان می دهد که مدیران خواسته دبیران به جمع آوری در این ولایت به دفتر مرکزی نقد و بررسی “چند حضور و غیاب ضبط مسائل” در تابستان 2014 در طول زمان است که در آن یک تحقیق نشان داد که دستکاری اتفاق افتاده است. حضور در میان معیارهای میسوری با استفاده از در دادن نمرات عملکرد است که تعیین اینکه آیا یک منطقه است unaccredited تا حدی معتبر و یا به طور کامل معتبر است.

سپس سرپرست Stephen سبز که بر گرفته بود و پس unaccredited منطقه یک سال قبل از آن گفت: در یک ایمیل به کابینه خود در آن زمان است که تجدید نظر در سوابق حضور و غیاب باید افزایش منطقه نمره با دولت با 5.5 امتیاز. او گفت: “شکست یک گزینه نیست.” به عنوان یک unaccredited منطقه کانزاس سیتی سیستم مدرسه مواجه چشم انداز معرض بودن یک قانون است که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای انتقال به معتبر منطقه با unaccredited منطقه چیدن tab.

ذغال سنگ گفت که او و دیگر وزرای داده شد لیستی از دانش آموزانی که حضور “در 85 درصد یا بالاتر” فقط خجالتی از 90% علامت دولت خواسته است. او گفت که به آنها گفته شد به افزایش حضور و غیاب به 90 درصد با تغییر کدهای خاصی در این منطقه پایگاه داده.

“این بود که در مورد رفع خطاهای,” او گفت:. “اگر این مورد بود که چرا آنها فقط به ما دانش آموزان بودند که تقریبا به 90?”

او گفت که او بر این باور او “شغل وابسته به” او انجام آنچه او گفته شد.

زمان سبز سمت چپ در سال 2015 این منطقه تا به حال مجوز موقت که به معنای اضافی نظارت اما مجاز سیستم مدرسه برای جلوگیری از یک دولت تصاحب و پرداخت پول برای نقل و انتقالات. در ماه نوامبر دکالب County School District خارج آتلانتا قطع روابط با رنگ سبز. با توجه به Atlanta Journal-Constitution, the گرجستان وزارت آموزش و پرورش در حال بررسی است و او را شکست به گزارش بالقوه اخلاق نقض توسط معلمان است.

سبز است گفت: حضور دستکاری اتفاق افتاده بدون دانش خود را. Al تونس شد که سرپرست موقت پس از سبز سمت چپ نیز گفت که او غافل از دستکاری.

سبز کانزاس سیتی قرارداد ارائه شده تا 100.000 دلار پاداش برای بهبود عملکرد.

اما کالیر وکیل جرالد, خاکستری, یادداشت های مشتریان خود را خواهد دریافت هیچ قدرت پردازش برای تغییر شماره حضور. خاکستری گفت: او معتقد است که اخراج “تا به حال چیزی برای انجام با آنچه که آنها انجام داده بود اما از آنجا که آنها مایل به ارائه اطلاعات در مورد دانش خود را از حضور افتضاح.”

منطقه متوقف شده عمل پاداش مشوق هنگامی که زمان سرپرست علامت Bedell استخدام شد و در سال 2016.

مقامات منطقه ایستاده انضباطی اقدامات آنها را گرفت و گفت: آنها ممکن است با انجام این مهم است. به دلیل حضور و غیاب نیز کمک می کند تا تعیین دولت بودجه منطقه قبلا به بازپرداخت دولت $192,730.

سخنگوی کلی Wachel گفت: این منطقه دارای یک فرد جدید نظارت بر حضور و غیاب و گرفته و مراحل را به مطمئن شوید که این نوع دخالت هرگز دوباره اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>