اخراج سامسونگ کارگر به پایان می رسد برج اعتراض پس عذرخواهی

سابق سامسونگ کارمند که صرف نزدیک به یک ماه اعتراض خود را شلیک زندگی بالای 25 متر (82 فوت) دوربین ترافیک برج در کره جنوبی سرمایه کمک کرده بود به پایین جمعه پس از کسب و کار غول عذرخواهی خود را بیش از مخمصه

سئول کره جنوبی — سابق سامسونگ کارمند که صرف نزدیک به یک ماه اعتراض خود را شلیک زندگی بالای 25 متر (82 فوت) دوربین ترافیک برج در کره جنوبی سرمایه کمک کرده بود به پایین جمعه پس از کسب و کار غول عذرخواهی کرد بیش از وضعیت خود را.

کیم یونگ-hee, 60 تکان داد یک بنر با آرم سامسونگ و اعتراض در حالی که شعار نجات کارگر در آتش سوزی کامیون نردبان همراهی او را از قرار گرفتن در امتداد یک خیابان در نزدیکی سامسونگ الکترونیک در سئول.

کیم اخراج شد از این شرکت در سال 1995 بیش از آنچه که او می گوید بودند تلاش خود را برای سازماندهی یک اتحادیه کارگری.

کیم تصمیم به پایان هوایی اعتراض پس از 354 روز آمد هفته پس از میلیاردر سامسونگ وارث Lee Jae-yong در حال حاضر در دادگاه با اتهام فساد مالی … عهد کرد که برای پایان دادن به چندین دهه از اتحادیه متلاشیکننده شیوه در این گروه است.

در آن عذرخواهی سامسونگ گفت: آن را باید بیشتر انجام می شود برای سهولت کیم “درد و عذاب” که آن را ” ناشی از “درگیری با این شرکت در میان روند کار خود حرکات زیر را اخراج کرد.” این شرکت نه به وضوح اذعان کیم ادعا می کنند که او از دست داده و کار خود را در سامسونگ در حال حاضر از بین رفته هوافضا واحد چرا که او در تلاش برای شروع یک اتحادیه.

فعالان نمایندگی کیم گفت: در بیانیه ای که کیم می بیند سامسونگ عذرخواهی به عنوان بازخرید خود را افتخار.

نه کیم و نه سامسونگ فاش جزئیات بحث های خود را و اینکه آیا او می تواند از لحاظ مالی جبران و یا ابقاء شرکت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>