آتش سوزی انبار در سان فرانسیسکو بندرگاه ماهیگیر

آتش سوزی قبل از سپیده دم در سان فرانسیسکو بندرگاه ماهیگیر و تخریب یک انبار

سان فرانسیسکو — آتش فرا گرفته یک انبار در سان فرانسیسکو بندرگاه ماهیگیر اوایل روز شنبه ارسال ضخیم پر از دود بیش از اسکله و تهدید به گسترش و تاریخی از جنگ جهانی دوم دوران کشتی قبل از آتش نشانان به ارمغان آورد و شعله های آتش را تحت کنترل.

بدون آسیب گزارش شده است و آتش نشانان ساخت شد جستجوهای متعدد برای اطمینان از هیچ کس در داخل ساختمان در اسکله 45 سان فرانسیسکو آتش سرهنگ جاناتان باکستر به خبرنگاران گفت: از صحنه است.

انبار که دارای ماهی پردازش تجهیزات و چند دفتر است که به طور معمول خالی در شب اما افراد بی خانمان شده اند دیده می شود در ساختمان ها و انبارها در منطقه باکستر گفت.

“این چیزی است که قابل نگرانی است که چرا ما به طور فعال در تلاش برای تایید اگر کسی دیدم کسی در این ساختمان گفت:” KGO-تلویزیون.

“به دانش ما … هیچ کس قرار است در ساختمان و ما امیدوار … که هیچ قربانی,” او گفت:.

این آتش سوزی قبل از طلوع آفتاب و پاره از طریق انبار در نزدیکی پایان از بتن اسکله باعث دیوارهای آن به سقوط باکستر گفت. اولین آتش سوزی کامیون در پاسخ به این صحنه پایدار برخی از آسیب.

بیش از 130 آتش نشان جنگیدند شعله های آتش با استفاده از نردبان کامیون به خیس انبار از بالا. آتش سوزی قایق استفاده می شود برای محافظت از اس اس ارمیا اوبراین یک کشتی آزادی که با هجوم نرماندی در D-روز در سال 1944. کشتی اسکله توسط اسکله 45 است و از جاذبه های توریستی محبوب.

“ما آتش نشانان کاملا ذخیره اس اس ارمیا اوبراین در این آتش که شعله های آتش شدند جوانه در کنار این کشتی” باکستر گفت.

گارد ساحلی خدمه و پلیس با کمک نگه داشتن عروق دیگر دور از اسکله.

آتش محققان بودند ارزیابی هر گونه آسیب به اسکله و دنبال شد به علت شعله باکستر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>