بازارهای مالی شیب پس از داو می بندد 20K

Coronavirus ناشی از نوسانات در وال استریت دستمزد.

بازارهای مالی ایالات متحده باز پایین تر پنجشنبه پس از چهار تند فروش به عنوان coronavirus بحران همچنان به upend وال استریت.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و بیش از 400 امتیاز یا حدود 2 درصد در باز کردن تجارت است. S&P 500 نیز با کاهش حدود 2 درصد و نزدک بود در حدود 1 درصد.

در روز چهارشنبه شاخص Dow تعطیل با بیش از 1,300 امتیاز یا 6.28% به عنوان نوسانات میان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد. آن کاهش یافت و به زیر 20,000 برای اولین بار پس از فوریه 2017.

در یک نقطه چهار شنبه معاملات در وال استریت بود به طور خلاصه متوقف S&P 500 کاهش یافت و به زیر 7% آستانه. S&P 500 بسته 5.17% پایین.

جفری Kleintop ارشد سرمایه گذاری جهانی استراتژیست در چارلز شواب توصیف نوسانات اخیر به عنوان “یک بازار است که تا به چیزی برای نگه داشتن بر روی به ثابت آن است.”

“آمار اقتصادی را نشان نمی دهد هر چیزی مثبت برای مدتی و بازار نمی تواند واقعا به هر معتبر چشم انداز بر درآمد در حال حاضر,” او گفت: ABC اخبار چهارشنبه.

در حالی که بازار ممکن است به گزاف گویی در اطراف بر اساس سرفصل “بعید است خود را به پایین تا زمانی که ما می بینیم که در اوج ویروس جدید, موارد, بنابراین ما فقط نمی دانم که خواهد بود,” او اضافه شده است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>