بخش نهایی از Confederate monument حذف از رالی

خدمه در کارولینای شمالی به پایان رسید از بین بردن نهایی قطعه 75-پا بلند Confederate monument که در نزدیکی این اساس از دولت و کنگره برای 125 سال

رالی N. C. — خدمه در کارولینای شمالی به پایان رسید از بین بردن نهایی قطعه 75-پا بلند (23-متر-قد) Confederate monument که نشسته در نزدیکی این اساس از دولت و کنگره برای 125 سال است.

گرانیت ستون که تا به حال پشتیبانی یک مجسمه از یک مؤتلفه سرباز کشیده شد از پایگاه خود را در رالی به سلامتی از جمعیت تماشاچیان اواخر شنبه شب رسانه های خبری گزارش شده است.

روز جمعه معترضان پایین کشیده مجسمه از دو متفق سربازان بودند که امن در قسمت پایین ستون هرمی شکل سنگی قبل از کشیدن چهره های پایین خیابان و نخ کشیدن برگهای توتون وامثال با آن گردن از نور پست. یک روز بعد به لیبریا روی کوپر دستور داد بقیه بنای تاریخی برداشته شود همراه با دو نفر دیگر در نزدیکی مؤتلفه خاطرات با استناد به امنیت عمومی.

خدمه مشغول به کار به مدت سه روز به هم ریختن ساختار آوردن جرثقیل بکسل تسمه و میله های فلزی به از بین بردن آن را قطعه قطعه است.

عکس ها نشان داد که سنگ پایه نمایش فداکاری “به ما متفق مرده” بودن برافراشتند به هوا با حروف “پل” برای سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و کلمات “بدون عدالت” ناخوانا در سراسر آن. فقط مراحل سنگ مانده بود اواخر روز سه شنبه.

Kenny Lee یک مرد سیاه پوست که در کارولینای شمالی به نقل از اخبار و ناظر عنوان کرد و گفت که تماشای این اثر تاریخی پایین آمده بود “شاهد یک تاریخ جدید است.”

“برخی می گویند که شما در حال پاک کردن تاریخچه و خلاص شدن از تاریخ و غیره,” او گفت:. “اما ما فقط ایجاد جدید در آینده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>