‘مبارزه به دور از بیش از’: بازماندگان دیگران در Weinstein اعتقاد

بازماندگان و قربانیان خشونت جنسی حامیان آنها و دیگران مورد ستایش قرار داد روز دوشنبه محکومیت سابق تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein به عنوان یک “نقطه عطفی” حکم اما گفت که خود را “مبارزه به دور از بیش از”.

یک بار یکی از هالیوود قدرتمند ترین تولید کنندگان Weinstein, 67, محکوم شد, از نظر جنسی آزار سابق دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006 و تجاوز به بازیگر مشتاق جسیکا مان در سال 2013. او چهره به 25 سال زندان در محکومیت تجاوز جنسی.

بیشتر:

هیئت منصفه تبرئه Weinstein در دو فقره درنده تجاوز جنسی است که انجام یک پتانسیل جمله زندگی و درجه اول تجاوز به عنف.

این مورد یک نقطه عطف برای #MeToo جنبش بود که دوباره انرژی, پس از اتهامات علیه Weinstein. زنان در سراسر جهان رفت و با سوء رفتار با اتهامات بسیاری علیه مردان قدرتمند در صنایع مختلف.

“در حالی که آن را ناامید کننده است که امروز نتیجه را ارائه درست و کامل عدالت است که بسیاری از زنان شایسته, Harvey Weinstein را در حال حاضر برای همیشه شناخته شده به عنوان یک محکوم سریال درنده” سکوت شکن یک گروه از Weinstein شاکیان در بیانیه ای گفت.

“این اعتقاد ممکن نخواهد بود بدون شهادت از زنان شجاع و بسیاری از زنان که صحبت از” گروه اضافه شده است. “شجاعت خود را برای همیشه یاد می شود در تاریخ است. مبارزه ما به مراتب بیش از.”

دادستان این پرونده خود را در برابر Weinstein با تماس با چند تن دیگر از شاکیان به عنوان شاهد.

یکی از این زنان Sopranos بازیگر Annabella Sciorra گفت منصفه Weinstein آمد به آپارتمان او یک شب در سال 1993 یا 1994 و تجاوز ،

هر چند این اتهام بیش از حد پیر به اتهام به عنوان یک جدا, جرم, دادستان ارائه آن به نمایش Weinstein بود تکرار مجرم جنسی.

“برای زنانی که شهادت در این مورد و راه می رفت از طریق آسیب زا جهنم شما انجام خدمات عمومی برای دختران و زنان در همه جا با تشکر از شما” توییتی بازیگر اشلی جاد یکی از اولین زنان برای رفتن به رکورد برابر Weinstein در نیویورک تایمز.

“امروز قدرتمند روز و یک گام بزرگ به جلو در ما جمعی شفا ایم” بازیگر Rose McGowan, یکی از این سکوت شکن.

Mira Sorvino زن دیگر بخشی از این گروه در توئیتر خود نوشت که دوشنبه بود “آغاز #عدالت است. بیشتر برای آمدن خواهر”.

بیش از 80 شاکیان

بیش از 80 زنان را متهم کرده بود که Weinstein از سوء رفتار جنسی کشش دهه. او را رد اتهامات و گفت: هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین. خود دفاع وکلا باید گفت: Weinstein تجدید نظر دوشنبه اعتقاد.

“این دادگاه و هیئت منصفه تصمیم امروز – نشانه یک دوره جدید از عدالت نه فقط برای سکوت شکن که صحبت کردن در شخصی بزرگ, خطر, اما برای همه بازماندگان از آزار و اذیت و سوء استفاده و حمله در محل کار” گفت: تینا Tchen رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت از زمان پایه و اساس است.

“هیئت داوران حکم می فرستد یک پیام قوی به جهان چقدر پیشرفت ساخته شده از Weinstein سکوت شکن مشتعل توقف جنبش,” او اضافه شده است. “در حالی که ما جشن می گیرند این لحظه تاریخی ما مبارزه برای رفع شکست سیستم است که اجازه سریال معتادان مانند Harvey Weinstein به سوء استفاده از زنان در وهله اول همچنان ادامه دارد. معتادان در هر کجا و نیروهای قدرتمند است که حفاظت از آنها را باید در توجه: بدون قصد بازگشت وجود دارد.”

با توجه به تجاوز به عنف و زنای با محارم شبکه ملی (RAINN) از هر 1000 تجاوزات جنسی در ایران, دولت, 995 عاملان را پیاده روی رایگان.

ماهور برک که تاسیس MeToo جنبش بیش از یک دهه پیش برای حمایت از بازماندگان تجاوز جنسی به اشتراک گذاشته MeToo جنبش در بیانیه ای گفت که هنوز کار زیادی باید انجام شود.

#MeToo protest

مردم با شرکت در راهپیمایی اعتراض برای بازماندگان تجاوز جنسی و حامیان آنها در لس آنجلس, کالیفرنیا [فایل: لوسی نیکلسون/رویترز]

“اگر امروز یک مرد یافت شده است گناه ما را به تعجب که آیا کسی می خواهد در مورد مراقبت از بقیه از ما فردا. این است که چرا ما می گویند MeToo” بیانیه بخوانید.

Weinstein در حال حاضر اتهامات عنوان شده علیه در لس آنجلس ، در این مورد اعلام کرد فقط به عنوان نیویورک محاکمه شد در ژانویه 6, مقامات ادعا می کنند او تجاوز یک زن و تجاوز جنسی دیگر در بازگشت به عقب در طول شب اسکار هفته در سال 2013.

علاوه بر پرونده های جنایی دادند و شرکت او تاسیس روبرو هستند دعاوی مدنی ثبت شده توسط ده ها تن از زنان مختلف اتهامات آزار و اذیت جنسی و یا حمله.

وکلا برای بسیاری از زنان به عنوان به خوبی به عنوان طلبکاران از شرکت سابق و اعضای هیئت مدیره و بیمه رسیده اند پیشنهاد مدنی حل و فصل به ارزش حدود $47m. در مورد $25m است که انتظار می رود در دسترس خواهد بود برای جبران زنانی که به اتهام سوء استفاده, بر اساس گزارش نیویورک تایمز.

این توافقنامه نیاز به تصویب دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>