FICO فقط به روز شده آن نمره اعتباری — در اینجا چگونه به بهبود شما

نسخه های جدید از نمره FICO می آیند اما این لزوما به این معنا نیست شما باید یک زمان سخت تر گرفتن یک وام. نمایشگاه اسحاق شرکت FICO +0.94%, که ایجاد می کند به طور گسترده ای استفاده می شود نمره FICO را رول دو نمره اعتباری این تابستان FICO نمره 10 و نمره FICO 10 T.

تغییرات FICO ساخته شده است که به اعتبار آن گل مدل می تواند به معنای بزرگتر فاصله بین مصرف کنندگان با اعتبار خوب و کسانی که با اعتباری فقیر. افرادی که در حال حاضر بالا نمره FICO به احتمال زیاد خواهد شد حتی بهتر نمره اعتباری تحت سیستم جدید و افرادی که در تلاش برای پرداخت وام دهندگان در زمان را ببینید بیشتر قابل توجهی کاهش در نمرات خود را از تحت نسخه های قبلی FICO وال استریت ژورنال گزارش شده است.

اما حتی اگر مصرف کنندگان پایین تر عددی با نمره FICO نمره 10 که ممکن است به جلوگیری از آنها را از گرفتن وام مقرون به صرفه. چرا که وام دهندگان با استفاده از طیف گسترده ای از اعتبار نمره مدل برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای ارائه یک وام برای یک آینده نگر وام گیرنده.

ادامه مطلب: نمره اعتباری در امریکا فقط آمار یک رکورد بالا در حال حاضر برای خبر بد

“فقط مانند بسیاری از ما قدیمی تر با استفاده از اپل یا سیستم عامل کامپیوتر خود را قرض دهنده ممکن است با استفاده از یک سیستم اعتباری نمره” گفت: Ted Rossman صنعت تحلیلگر در CreditCards.com و Bankrate.

“فقط مانند بسیاری از ما قدیمی تر با استفاده از اپل یا سیستم عامل کامپیوتر خود را قرض دهنده ممکن است با استفاده از یک سیستم اعتباری نمره.’

—تد Rossman صنعت تحلیلگر در CreditCards.com و Bankrate

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد انواع مختلف از نمرات اعتباری وجود دارد:

یکی وجود ندارد “FICO” نمره

عبارت “نمره FICO” را می توان به طیف گسترده ای از نمرات مختلف تولید شده توسط این شرکت است. هر چند سال FICO تولید یک نسخه جدید از آن نمره اعتباری — FICO 8 در سال 2009 منتشر شد در حالی که FICO 9 بیرون آمد در سال 2014 — اما وام دهندگان می توانید انتخاب کنید به استفاده از نسخه های قدیمی تر. FICO 8 متداول ترین مدل امروز Rossman گفت.

وام دهندگان تمایل به انتخاب کردن برای نسخه های قدیمی تر از نمره FICO در بخشی به دلیل این نمرات به صورت پایه از روند اختصاصی. “من می خواهم تصور کنید که بسیاری از وام دهندگان خواهد بود تمایلی برای اولین بار یکی در استخر با یک تغییر مهم به دلیل وجود مقدار زیادی از خطر گفت:” مت شولتز رئیس صنعت تحلیلگر در LendingTree درخت -0.98% فرعی CompareCards. “وام دهنده می خواهم کمی بیشتر داده و اثبات قبل از آنها پرش.”

FICO انتظار وام دهندگان شروع به اتخاذ مدل های جدید تا پایان سال, اما یک سخنگوی اذعان انتقال می تواند یک چالش به خصوص برای وام دهندگان. “هنگامی که ما آزاد تر قوی تر مدل پيشبينی ما می بینیم که وام دهندگان خواهد مهاجرت به مدل قوی تر به دلیل آن اجازه می دهد تا آنها را به وام بیشتر به مصرف کنندگان بدون در نظر گرفتن بیشتر خطر به طور پیش فرض” دیو Shellenberger معاون رئیس جمهور از نمرات و predictive analytics در FICO گفت MarketWatch.

اما در برخی موارد وام دهندگان را انتخاب و در مورد آن نمره اعتباری استفاده می کنند که تعیین اینکه آیا یک وام گیرنده است که واجد شرایط برای وام.

“در وام مسکن جهان, ما با استفاده از یک مدل است که Fannie Mae-سازگار” گفت: Jared ماکسول, فروش مستقیم بخش رهبر و معاون رئیس جمهور در آغوش وام خانه مستقر در رود آیلند.

Fannie Mae FNMA, +0.07% و فردی مک FMCC, -0.47% نیاز به وام دهندگان که می خواهند به فروش آنها وام به استفاده از یک نمره FICO هر زمان که یک نمره قابل استفاده مورد نیاز است. وام دهندگان دریافت این نمرات از دفاتر اعتباری سه — Equifax EFX -0.23% Experian EXPN, -0.29% و TransUnion TRU -0.03% . هیچ یک از این دفاتر با استفاده از آخرین نسخه از FICO برای این هدف به جای آنها استفاده از FICO مدل 2 (Experian), 4 (TransUnion) و 5 (Equifax).

پس از گرفتن این سه امتیاز فنی می و فردی مستقیم وام دهنده به استفاده از نمره متوسط به صورت اختصاصی. اگر تنها دو امتياز در دسترس هستند از دفاتر اعتباری برای برخی از دلیل نمره پایین تر استفاده می شود. وام دهندگان وام مسکن همچنین در نظر گرفتن سایر عوامل از یک فرد نمره اعتباری خود از جمله بدهی به نسبت درآمد و اینکه آیا آنها تا به حال مشکلات با اعتبار خود را در گذشته مانند بزهکاری.

در حالی که هسته معیار به طور کلی همان باقی می ماند از FICO نمره به نمره FICO هر نسخه متفاوت است. مثلا با نمره FICO 9, اجاره پرداخت (در صورت موجود) شده است به نمره در میان در حالی که بدهی های پزشکی است و وزن کمتر در مقایسه با نسخه های قبلی است.

FICO نمره 10 وزن خواهد وام های شخصی به شدت بیشتری از اینرو وام گیرندگان که تحکیم بدهی با وام های شخصی و سپس را انتخاب کنید به دندانه دار کردن ادامه بدهی.

همانطور که برای FICO نمره 10 و 10 T وجود دارد یک زن و شوهر از تغییرات کلیدی و…. نمرات وزن خواهد وام های شخصی به شدت بیشتری وال استریت ژورنال گزارش داد به منظور مجازات وام گیرندگان که تحکیم بدهی با وام های شخصی و سپس رفتن به دندانه دار کردن ادامه بدهی.

و نمره FICO 10 T ترکیب “trended اطلاعات” گذشته 24 ماه برای هر گیرنده برای نشان دادن سیر تاریخی از اعتبار خود را از رفتار. این تغییر را پاداش کسانی که کار کرده اند به پرداخت کردن بدهی های خود را, اما می تواند باعث شود مردم را به نمره به رها کردن اگر آنها انباشته بدهی بیشتر در آن زمان. (این تغییرات تحت تاثیر قرار نمی, مسن, FICO مدل Shellenberger گفت.)

برخی از وام دهندگان استفاده از جایگزین نمرات. نمره FICO XD شامل داده های اضافی را به نشان می دهد یک وام گیرنده اعتبار مانند تلفن های ثابت و تلفن همراه و کابل پرداخت و اموال داده. سه دفاتر اعتباری نیز منتشر شد VantageScore به عنوان یک رقیب به FICO که با استفاده از همان اساسی داده اما فرمول های مختلف برای تولید آن نمرات.

ادامه مطلب: نرخ وام مسکن سقوط به پایین ترین سطح در سه ماه — اما این یک شمشیر دو لبه برای خریداران خانه

نمره FICO خود را متفاوت خواهد بود از یک نسخه به نسخه

در حالی که زمینه معیارهای تقریبا یکسان باقی می ماند از یک نسخه به نسخه این تغییرات می تواند در نتیجه شدید نمرات مختلف برای همان فرد است.

Rossman تحقیق خود را FICO نمره زیر 4, 8 و 9 مدل بر اساس داده های ارائه شده توسط وام دهنده وام مسکن و شرکت های کارت اعتباری. در میان این سه مدل نمره خود را متنوع با 37 امتیاز.

“اگر شما مسائل دسته بندی های مختلف — بین عادلانه و خوب است که می تواند بسیار تاثیر بزرگ در چقدر شما برای پرداخت یک وام” Rossman گفت.

به عنوان یک نتیجه مصرف کنندگان باید آگاه باشند که زمانی که خود شرکت کارت اعتباری و یا بانک به آنها می گوید چه نمره اعتباری خود است که ممکن است همان نمره که وام دهنده را استفاده کنید.

از دست ندهید: تعقیب افزایش هزینه سالانه برای آن یاقوت کبود رزرو کارت به $550 — 100 دلار افزایش

چگونه به بهبود اعتبار خود را در سراسر به ثمر رساند مدل

مردم برای استفاده از وام نباید بیش از حد آویزان است که در آن سیستم نمره خود را قرض دهنده در حال رفتن به استفاده از Rossman گفت. “یک مصرف کننده می تواند درایو خود را دیوانه با توجه به همه این” او گفت:.

به نفع همان اعتباری رفتارهای خواهد شناور قرض نمره صرف نظر از آنچه در مدل استفاده شده است کارشناسان می گویند. “اعتبار خوب است که هنوز هم در مورد سه چیز: پرداخت صورتحساب خود را در زمان هر زمان نگه داشتن تعادل خود را به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است و نه برای استفاده بیش از حد اعتباری بیش از حد اغلب” شولتز گفت.

‘اعتبار خوب است که هنوز هم در مورد سه چیز: پرداخت صورتحساب خود را در زمان هر زمان نگه داشتن تعادل خود را به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است و نه برای استفاده بیش از حد اعتباری بیش از حد اغلب.’

—مت شولتز رئیس صنعت تحلیلگر در CompareCards

برای کسانی که می خواهند برای بهبود اعتبار خود را وجود دارد شما می توانید اقداماتی فراتر از این توصیه اساسی:

کاهش استفاده از اعتبار نسبت: این اندازه گیری میزان اعتبار شما استفاده می شود در مقابل چه مقدار اعتبار وام دهندگان در حال حاضر به شما (به خصوص با کارت های اعتباری) است که یک جزء کلیدی از نمره های اعتباری است. نگه داشتن این کم نیست یک ماده از پرداخت کل صورتحساب ماهانه اگر شما نوع از کسی که maxes کارت های اعتباری خود را هر ماه. به جای در نظر گرفتن پرداخت و چندین بار در هر ماه. “فقط به سادگی پرداخت در کامل نیست به اندازه کافی” Rossman گفت.

اصلاح هر گونه خطا در گزارش اعتبار خود را: یک پنجم آمریکایی ها تا به حال یک خطا در گزارش اعتبار خود را Rossman گفت. خطاها می توانید از محصول به هر دلیلی. در برخی موارد مردم مجبور خطا در گزارش خود به خاطر یک وام و یا اعتباری اداره اشتباه آنها را برای مشتری دیگری با همین نام است. گرفتن این سرعت حل و فصل مهم است. کارشناسان نشان می دهد تماس با وام دهنده و دفاتر اعتباری برای حل این مشکل و یا تماس با مقامات اگر تقلب مشکوک است.

ثبت نام برای Experian افزایش: دفتر اعتباری ارائه می دهد یک سرویس رایگان به نام Experian تقویت است که اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به انتخاب کردن در به ارائه خود را به همراه تلفن و آب و برق پرداخت تاریخچه. که داده های مورد استفاده در نسخه های جدیدتر نمره FICO و اکثر مردم دیدن نمرات خود را بالا برود. به طور متوسط افرادی که امضا برای افزایش دیده می شود نمرات خود را افزایش می دهد بیش از 10 امتیاز از خدمات نورد.

همچنین نگاه کنید به: پاک کردن ملت دانشجو-بدهی وام می تواند ناخواسته عواقب مالی برای وام گیرندگان

(الیزابت جرج بوش کمک کرده به این داستان است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>