چند آلمانی ها ترس از coronavirus

بسیاری از آلمانی ها هستند نه بیش از حد نگران شیوع کروناویروس و احساس این کشور مقامات بهداشتی باید وضعیت تحت کنترل است. اما آنها بیشتر تقسیم در پذیرش پناهندگان و سیاسی آلمان آرایش.

پزشکی ماسک صورت و مواد ضد عفونی کننده تبدیل شده اند را در آلمان به تازگی. تعجبی ندارد که تعداد رو به رشد از coronavirus عفونت گزارش شده در کشور است. چند نفر در آلمان در حال خرید عمده مواد غذایی– حتی اگر تقاضا برای پاستا, مواد غذایی کنسرو شده و گندم و روغن و کاغذ توالت است ،

بیشتر بخوانید: هنگامی که خواهد شد ‘hamsterkauf’ تبدیل شدن به یک کلمه انگلیسی?

در حالی که ترس از ابتلا به کروناویروس یا COVID-19 افزایش یافته است در هفته های اخیر بسیاری از آلمانی ها (76%) آرام باقی می ماند یک نماینده نظرسنجی نشان می دهد. این مطالعه به سفارش پخش عمومی ARD و انجام شده در ماه مارس توسط ناظر انتخابات infratest-dimap.

این نشان می دهد که 51 درصد از افراد مورد بررسی از تصویب, آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn که این هفته به نام این ویروس “در سراسر جهان همه گیر” است که هنوز به “رسیدن به اوج” در آلمان است. تصویب امتیاز باعث می شود او در آلمان دوم-محبوب ترین سیاستمدار پشت آنگلا مرکل که به تصویب امتیاز از 53 درصد. Spahn آلمان است که محبوب ترین وزیر بهداشت در تاریخ این نظرسنجی.

Poll of Germans' views on the coronavirus

فراموش نکنید که برای شستن دست های خود را!

Spahn شده است ساخت روزانه عمومی اطلاعیه ها بر روی ویروس و ارائه مشاوره به مردم در مورد آنچه آنها می توانند برای به حداقل رساندن خطر ابتلا COVID-19. اما آنها غذای خود را توصیه به دقت اسکراب دست خود و جلوگیری از حوادث بزرگ نقاشی جمعیت بزرگ? این یکی سوال پرسید در این نظرسنجی.

Graphic showing Germans are washing their hands more often

چهارم از آلمانی ها ترجیح می دهند موضع سخت در مهاجرت

این نظرسنجی همچنین نگاه چگونه آلمانی ها احساس می کنم در مورد وضعیت آشفته در طول ترکی-یونانی مرز که در آن هزاران نفر از مهاجران را جمع آوری کرده اند اما در حال مسدود شده توسط یونانی نیروهای مرزی از ورود به اتحادیه اروپا است.

ادامه مطلب: نظر: آنچه اتفاق افتاد به اروپا ایستادگی بر حقوق بشر است ،

با توجه به این نظرسنجی 57 درصد از آلمانی ها از تصویب اجازه دادن به آنها را وارد کنید می خواهم برای دیدن آنها توزیع شده در سراسر بلوک. 41 درصد از کسانی که خواسته اما مخالفت با این.

Graphic showing Germans' views by party to taking in refugees

این بررسی نشان می دهد که 42 درصد از آلمانی ها ترجیح می دهند برای جلوگیری از همه پناهندگان از ورود به اتحادیه اروپا. حامیان راست جایگزین برای آلمان (AfD) داشت و به خصوص مخالف به پناهندگان (87%) و پس از 54 درصد از کسانی که پشتوانه رایگان-بازار لیبرالها (FDP) و 44 درصد از کسانی که به حمایت از حزب دموکرات مسیحی (CDU) و یا آن باواریا خواهر-بخش مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU).

این نظرسنجی همچنین متمرکز بر این که آیا مردم فکر می کنم آلمان و فرانسه باید در پناهندگان اگر دیگر کشورهای اتحادیه اروپا موفق به اقدام هماهنگ.

می تواند به اتحادیه اروپا و ترکیه مهاجر مقابله نجات?

تنها حدود یک سوم از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها می خواهم برای دیدن بیشتر کمک های مالی برای ترکیه برای نجات اتحادیه اروپا-ترکیه مهاجر معامله – 59 درصد گفت: آنها مخالفت پرداخت.

2016 معامله است که موظف ترکیه برای جلوگیری از پناه جویان از سفر به سوی اروپا در ازای €6 میلیارد در ضمن هرگز یک ضربه با آلمانی ها در وهله اول. آن است که پشتیبانی شده توسط اکثر FDP (75% به نفع و 23% برابر) و CDU/CSU رای دهندگان (61% 31%) و همچنین SPD حامیان (57% به 39%). اکثر AfD رای دهندگان را رد کرد (31 درصد به 69 درصد). سبز (50 درصد به 47 درصد) و حزب چپ (46 درصد به 54 درصد) هواداران تا حدودی تقسیم بر توافق.

ادامه مطلب: مهاجران در ترکیه-یونان مرز: “ما می خواهیم یکی دیگر از زندگی’

خرید اینترنتی از تورینگن افتضاح

آخرین Deutschlandtrend نظرسنجی همچنین بررسی نظرات مردم در آورد. بسیاری از اعضای حزب پیدا کردن آن سخت به قبول آن تصمیم به ممنوعیت تمام همکاری با آلمان حزب چپ و جناح راست AfD.

ادامه مطلب: نظر: تورینگن در انتخابات کفاره

اما این نهاد به CDU در یک موقعیت بی دست و پا در آلمان شرقی که در آن آن را تبدیل به طور فزاینده دشوار به شکل پارلمانی اکثریت بدون از جمله حزب چپ یا AfD. چه آلمانی ها را از CDU امتناع به همکاری با هر دو? بسیاری از نظرسنجی ها نشان می دهد را متنوع مشاهده این موضوع است.

infographic showing if Germans agree the CDU should cooperate with the Greens and AfD

که باید منجر به CDU?

Annegret Kramp-Karrenbauer (AKK) به تازگی اعلام کرد او گام خواهد شد به عنوان CDU رهبر. حزب کنفرانس برگزار خواهد شد در اواخر ماه آوریل برای انتخاب جانشین. سابق CDU گروه پارلمانی رئیس فریدریش مقرر ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت برتر آرمین Laschet و سیاست خارجی متخصص نوربرت Röttgen همه رقابت برای این کار بالا است.

هیچ یک از سه نامزد است به خصوص محبوب با کسانی که در نظر سنجی. تقریبا یک سوم از مصاحبه شوندگان (35 درصد) گفتند که حمایت مقرر در حالی که یک چهارم (24 درصد) حمایت Laschet. تنها تعداد کمی از پاسخ دهندگان (12%) گفت: آنها حمایت نوربرت Röttgen. در میان کسانی که پاسخ دهندگان عنوان CDU رای دهندگان مقرر بيشترين پشتیبانی (40%).

AfD تصویب رتبه بندی می شوند

بعدی CDU رهبر حزب خواهد شد و به احتمال زیاد نیز اجرا برای chancellorship. اگر یک انتخابات عمومی برگزار شد در حال حاضر CDU و سبزی احتمالا برنده صندلی به اندازه کافی برای تشکیل یک دولت ائتلافی.

این نظرسنجی نشان می دهد که سوسیال دموکراتها در حال رشد است در محبوبیت و که تنها 12 درصد از پرسش شوندگان خواهد نظرسنجی رای گیری برای AfD. آلمان ائتلاف بزرگ — شامل CDU CSU و SPD — دیگر تصویب بسیاری از آلمانی ها. به جای قضاوت توسط احزاب تصویب اعتبار یک اتحاد بین CDU و سبزی امکان پذیر خواهد بود و همچنین به عنوان یک ائتلاف متشکل از سبزی حزب سوسیال دموکرات و حزب چپ – و یا در میان CDU سبزی و FDP.

Graph showing how Germans would vote if elections were held on Sunday

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>