‘Ferhat می خواستم برای انجام کاری خوب برای هاناو’

چه می آید بعد از یک حمله نژادپرستانه? در پی حمله به شهرستان خود را, بسیاری از هاناو ساکنان خارجی با ریشه احساسات متناقضی در مورد آینده است. برای خانواده از Ferhat Unvar جهان متوقف شده تبدیل.

دو روز پس از افراطی راست قتل در هاناو, چیزی شبیه زندگی عادی روزمره است بازگشت به خیابان های اطراف این شهر مرکزی Heumarkt منطقه است. نه چندان دور از نیمه شب shisha bar است که هنوز هم در محاصره مردم از سنین مختلف و پس زمینه در داخل و خارج از نانوایی داروخانه ها و بانک ها.

فقط چند متر از صحنه جرم مصطفی جوهر مواد غذایی ایستاده است. 59-سال ترکی-کردی مرد نشسته پشت یک شیشه ضد پر از باقلوا پر خرما و دانه آفتابگردان. “من شده اند در اینجا برای بیش از پنج سال است. من نمی ترسم. چرا من باید نگران باشم اگر من به خوبی با مشتریان من با مردم؟” Bayram زندگی در آلمان از سال 1978. گذشته از, سرقت, او می گوید: هیچ چیز تا کنون اتفاق افتاده است به او را در اینجا.

Deutschland Migranten in Hanau (DW/H. Kaschel)

مصطفی Bayram فروش گوشت و دیگر مواد غذایی در فروشگاه

Bayram می گوید یک روزنامه نگار از او پرسید که آیا او می خواهد حفاظت پلیس در پی چهار شنبه تیراندازی. او گفت: هیچ. “چرا باید پلیس آمده و ایستاده در خارج از انتظار با من برای 12 ساعت ؟ اگر کسی از ترس آنها می توانند در خانه بمانند آنها می توانند جلوگیری از بیرون رفتن. اگر چیزی اتفاق می افتد, اتفاق می افتد. اما من فکر نمی کنم هر چیزی اتفاق خواهد افتاد.”

بیشتر بخوانید: هاناو: آنچه ما می دانیم درباره قربانیان

مایل برای حفاظت بیشتر

پس از هاناو حمله, آلمانی, وزیر کشور Horst Seehofer به نام برای قوی تر حضور پلیس در سراسر آلمان است. فدرال و پلیس ایالتی خواهد بود مستقر در فرودگاه ها و ایستگاه های قطار و عبور از مرز. مساجد و دیگر “حساس موسسات” خواهد بود به شدت محافظت, او گفت:. در همین حال شورای مرکزی مسلمانان در آلمان به نام “قابل رویت حفاظت” در مسجد جوامع است.

سابان Sakalikaba تا حدودی به افزایش اقدامات امنیتی. 32 ساله با این نسخهها کار در یک آرایشگاه های اجرا شده توسط برادر خود که در آن او ارائه می دهد چای به عنوان او نشسته است را برای یک مصاحبه کوتاه. “اگر کسی می آید در اینجا در حال حاضر شما را به دقت نگاه کنید. زیرا آنچه اتفاق افتاده در شیشه میله نیز می تواند اتفاق می افتد به ما در فروشگاه.”

Saban Sakalikaba working in a barber shop in Hanau

سابان Sakalikaba می خواهم بیشتر حضور پلیس در محله خود

Sakalikaba متولد ترکیه اما در آلمان زندگی می کردند پس از او نه. پس از این حمله است که در محل فقط چند دقیقه از جایی که او کار می کند او می گوید او امیدوار است “وجود خواهد داشت بیشتر برای حفاظت از کسب و کار است که شاید در حال حاضر نیز وجود خواهد داشت بیشتر پلیس در خیابان گاهی اوقات که در هفته های آینده وجود خواهد داشت کمی بیشتر امنیتی است.”

او می گوید: او هرگز نمی توانست تصور است که یک مرد را بکشند نه مردم برای دلایل نژادپرستانه در زادگاه خود که او را توصیف به عنوان “چند فرهنگی است.”

“این یک آرایشگاه در اینجا” Sakalikaba می گوید. “مردم از هر ملت به ما می آیند. آلمانی, ایتالیایی, ترک, اعراب, مردم از آفریقا است. ما به خوبی با همه.”

ادامه مطلب: نظر: همه ما متعلق به آلمان اما نژاد پرستی نیست

‘در حال حاضر ما باید برای نشان دادن قدرت’

Safia شمس, 18 سال, پیر مرد با دانش آموز دختر در افغانستان ریشه می گوید او را “هرگز انتظار” حمله به مانند چهار “راست در شهر هاناو که شناخته شده است برای تنوع و چند فرهنگی است.” او می گوید که در روز پس از تیراندازی برخی از دانش آموزان دیگر او احساس نمی امن رفتن به مدرسه. “در حال حاضر ما باید برای نشان دادن قدرت” شمس می گوید. مردم را مجبور به نشان دادن آنها ایستاده تا “در مقابل نفرت علیه ترور.”

زن جوان که می خواهد به مطالعه قانون و یا دندانپزشکی پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان گفت که او امیدوار است که آلمان در حال حاضر بیشتر به مخالفت با دیدگاه آینده از آلمان اصلی راست حزب آلترناتیو برای آلمان (AfD). شهروندان باید “نشان می دهد آنچه در آلمان در واقع مخفف. آنچه در آلمان است, چه, آلمانی, ارزش ها, آنچه ما دموکراسی و آزادی ما اینجا هستیم.”

Safia Shams, a high school student with foreign roots in Hanau

Safia شمس امیدوار است که سیاست و جامعه انجام خواهد شد بیشتر در آینده به مبارزه با جناح راست افراطی گری

به عنوان یک آلمانی با پدربزرگ و مادربزرگ که مهاجرت به آلمان روزمره نژادپرستی است نه خارجی به شمس می گوید. او هنوز هم متوجه آن حتی امروز. “به عنوان یک نوجوان آن را بسیار سخت تر برای من برای پیدا کردن یک کار پاره وقت به عنوان مثال. یا من به نظر می رسد و یا نظرات در خیابان. متاسفانه هنوز این اتفاق می افتد حتی در شهر هاناو است که بسیار نزدیک به فرانکفورت که در آن بسیاری از مردم با پس زمینه های خارجی زندگی می کنند.”

پدربزرگ ساخته شده است این خیابان از هاناو. نوه نصب گرمایش.

در یک منطقه صنعتی در حدود پنج دقیقه با ماشین از Heumarkt مردان و زنان با چای و قهوه نشستن بر روی نیمکت در مقابل پرتقال ییلاقی با پرده های توری. لایه برداری حروف زینت ثبت نام در ساختمان: “دولت طرف بیمه” و “خودرو و حمل و نقل”.

در واقع ساختمان خانه انجمن کردی. نوشابه و میوه در حال خدمت در جداول طولانی در یک سالن. پرچم آویزان بر روی دیوار نشان عبدالله اوجالان رهبر حزب کارگران کردستان (پ ک ک) طبقه بندی شده به عنوان یک سازمان تروریستی در اتحادیه اروپا و تصاویری از شهدای. بر روی یک میز در اتاق به نام “فرهاد” است که تشکیل شده با چراغ های چای. بالاتر از آنها آویزان تصاویر 23 ساله Ferhat Unvar که شد کشته در شب چهارشنبه در حالی که دلربا سیگار از یک کیوسک در Kesselstadt منطقه.

جامعه است تنها به تدریج تحقق کامل دامنه تراژدی “که ما از دست این مردم که آنها برای همیشه از دست رفته می گوید:” آیدین ییلماز, یک پسر عموی Ferhat Unvar پدر. “ما هرگز دوباره شنیدن این که پشت سر هم از سرگرم کننده و خنده و یا صرف شب در کنار هم در شیشه میله های زندان است.”

A cousin of Ferhat Unvar, a young man killed in a xenophobic shooting in Hanau, visits a memorial at a local Kurdish culture center

آیدین ییلماز آمد از خارج از شهر به افتخار حافظه خود را پسر عموی پسر

Ferhat که بزرگ شد با دو برادر و یک خواهر و دوست داشت به بازی فوتبال بود مسالمت آمیز و جهان وطنی فرد “یک مرد جوان که تا به حال رویاهای که تا به حال ایده های در مورد آینده اش می گوید:” Yilmaz. او به تازگی تکمیل آموزش های خود را به عنوان یک گرمایش, نصب, و می خواستم برای شروع کسب و کار خود را. با صدای بلند, پیرسینگ, گریه شنیده می شود به عنوان Yilmaz است که صحبت کردن و دیگر بستگان مرد جوان نشسته در اتاق بعدی. “Ferhat می خواستم برای انجام کاری خوب برای هاناو. پدر بزرگ خود را ساخته شده است این خیابان از هاناو پس از آن به عنوان یک مهمان کارگر. Ferhat می خواست به مردم یک خانه گرم است. در حال حاضر خود را در خانه سرد است.”

‘ما همه Ferhat’

همانطور که مردم با غیر آلمانی پس زمینه انجام آنها احساس می کنید به اندازه کافی محافظت شود ؟ “اگر ما نیاز به البته ما با پلیس تماس گرفته و آنها را ادامه خواهد داد به ما دوستان و یاران. اما من فکر می کنم آن را بسیار بهتر است اگر ما پس از هر یک از دیگر با هم: آلمانی, همسایه, آلمانی, دوست, افغانستان, خانواده, همه با هم.”

Deutschland Migranten in Hanau (DW/H. Kaschel)

شمع و گل در نزدیکی نیمه شب shisha bar در هاناو

همانطور که برای گرفتن یک توضیحی برای جرم های خشونت آمیز Yilmaz به “اعتماد کامل” در مقامات دولت آلمان و آلمانی قانون است. مانند بسیاری دیگر در دو روز گذشته او در تماس بوده است برای انسجام اجتماعی. پس از این حمله در هاناو آن را در حال حاضر باید برای همه روشن چقدر جدی وضعیت است و این عمل گرفته شود. در حال حاضر ساعت است از همبستگی.

“شما در حال حاضر می توانید ببینید مردم در تلاش برای رانندگی ما را از هم جدا اما ما نمی خواهد اجازه دهید آنها را. ما هنوز هم روشنفکر. ما هنوز شهروندان این کشور است. ما همه Ferhat. ما همه فقط شبیه به یکدیگر است. ما اینجا ایستاده ام و همچنان به با هم زندگی می کنند. مسالمت آمیز است.”

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>