ختنه زنان احساس می کند مانند زندگی در یک بدن مرده’

بیش از 70 ، 000 زنان در آلمان تحت ختنه زنان و افزایش تعداد دختران جوان در نظر گرفته می شوند در معرض خطر — حتی اگر آن را غیر قانونی است. این باعث برلین به راه اندازی یک ملی ضد ارزشی ،

پس از شادیه Abdelmoneim سوم فرزند به دنیا آمد در حالی که او هنوز هم تحت بیهوشی او را ماما انجام female genital mutilation (FGM) او را بدون رضایت او. این منجر به یک دوره طولانی از شوک پس از آن که در آن او در بر داشت آن را دشوار است به کسی اعتماد اما شادیه نیز به وضوح به یاد می آورد لحظه او متوجه شد چه اتفاقی افتاده است.

“من می خواستم برای رفتن به توالت اما چیزی درست نبود. من نمی تواند راه رفتن و درد قابل توجهی. وقتی دیدم آنچه او انجام داده بود من شوکه شده بود. او می خواهم برش همه چیز را باز و سپس دوخته و آن را بسته است. من تا به حال هیچ ایده چه باید بکنید.”

شادیه در حال حاضر مبارزه علیه ختنه زنان و حقوق زنان به عنوان یک فعال در سودان شد و در اواسط دهه 30 را در زمان. او شروع به زندگی می کنند در یک حالت ثابت از ترس برای او سه دختر او به سختی می تواند اجازه دهید آنها را از بینایی خود را.

“چگونه می تواند زنان را چیزی شبیه به آن به یک دیگر چگونه است ؟” او می پرسد چشم او اشک با اشک. “بودن ختنه مثل زندگی در یک بدن مرده.”

Shadia Abdelmoneim. (DW/M. Grundmann)

شادیه در ادامه مبارزات انتخاباتی خود را برای جلوگیری از ختنه از خانه جدید خود در برلین

ختنه می تواند باعث بسیاری از مشکلات پزشکی

شادیه به آلمان آمد و در سال 2015. او در بر داشت کمک در صحرا گل مرکز پزشکی خیریه در برلین — حداقل نه با پزشکی مداوم عوارض پس از ختنه.

ادامه مطلب: کمک به قربانیان ختنه زنان در آفریقا

دکتر کورنلیا Strunz با این نسخهها کار در صحرا مرکز گل. او توصیه می کند زنان که تحت ختنه به عنوان مثال در امکان دیگر عملیات خنثیسازی برخی از آسیب.

“بسیاری از زنان دارای مشکلات تخلیه مثانه خود را بعد از ختنه,” Strunz می گوید. “خون قاعدگی نمی تواند به درستی تخلیه. برای برخی از رابطه جنسی می شود عملا غیر ممکن است. زنان نیز می تواند توسعه فیستول — ارتباط بین دو قسمت بدن است که باید در همه وجود دارد و در شرایط عادی است. یک مثال می تواند یک لینک بین مهبل و مقعد پیشرو به آنها عبور مدفوع از طریق مهبل (واژن). بدیهی است که بسیار آسان زندگی می کنند.”

Dr. Cornelia Strunz, holding a color-coded map of Africa showing where FGM is still prevalent. In her office at the Desert Flower Center in Berlin. (DW/M. Grundmann)

دکتر Strunz مشاوره و ارائه کمک های پزشکی به قربانیان ختنه

شادیه دستخوش یک عملیات در کویر مرکز گل خودش. او می گوید: او بوده است درد پس از آن و احساس می کند مانند “کل زن” دوباره. او در ادامه نبرد خود را در برابر ختنه از خاک آلمان در حال حاضر.

ادامه مطلب: آیا جهان عرب ایستاده در ختنه?

بیشتر و بیشتر در آلمان در معرض خطر ختنه شدن

برای شادیه می داند بهتر از بسیاری است که وحشیانه سنت باقی می ماند یک مسئله حتی در قاره های مختلف از “ختنه در منطقه” یعنی مناطق عمدتا در آفریقا و آسیا که در آن ختنه زنان باقی می ماند نسبتا رایج.

Infografik Genitalverstümmelung in Deutschland EN

بیش از 70 ، 000 زنان در آلمان تحت FGM و 17,000 دختران تصور می شود در خطر است. این تعداد در حال افزایش است دکتر Strunz می گوید: از آنجا که بیشتر مردم از ختنه در منطقه شده اند و مهاجرت به آلمان در سال های اخیر است.

بسیاری از خانواده ها در آلمان خواهد سفر خود را به کشورهای مبدا, شاید در طول تعطیلات تابستان در حالی که چند حتی پرواز در FGM پزشکان در راز — انجام ختنه زنان غیر قانونی است در آلمان — برای انجام مراسم در کودکان خود را.

An undated handout picture made available by The United Nations Children's Fund (UNICEF) on 05 February 2016 shows Boko Mohammed, a former excisor, a practitioner who performs female genital mutilation/cutting (FGM/C), holding the tool she used to perform the procedure at a community meeting in Kabele Village, in Amibara District, Afar Region, Ethiopia. (picture alliance/dpa/EPA/UNICEF/HOLT)

یک excisor — کسی که انجام ختنه و یا برش — این است که بسیار مورد احترام حرفه ای در برخی از فرهنگ ها

اگر کشف خانواده ها نیز می تواند اتهامات در عین حال بسیاری هم این را درک یا نه منصرف. شادیه به تجربه دست اول از این از مراجعه به قرار دادی Facebook گروه که در آن زنان و تبادل نظر در مورد برنامه های خود به ختنه دختران خود را. او فکر می کند فقدان اطلاعات است یکی از مشکلات اصلی.

“اگر این خانواده ها واقعا می دانستند که حق خود را به اقامت در آلمان در خطر بود و یا که آنها می تواند به زندان برود و سپس آنها آن را انجام نمی,” او می گوید. “دولت آلمان می تواند رسیدن به یک مقدار زیادی در اینجا.” اما اطلاعات مبارزات را می توان گران و مخاطبان در این مورد صحبت می کند مجموعه ای از زبان های مختلف و اغلب هنوز هم با محدود آلمانی. رسیدن به آنها می تواند یک چالش.

ادامه مطلب: ختنه زنان هنوز هم یک “جهانی نگرانی’

تربیت معلم کلید در مدارس ؟

شارلوت ویل از دفاتر Terre des Femmes حقوق زنان خیریه نیز طرفداران یک کمپین اطلاعات با هدف قرار دادن خانواده ها به طور خاص.

“اما فراتر از آن است که ما واقعا باید آموزش حرفه ای مستمر و روزانه در تماس با این خطر دختران” ویل می گوید معنی آموزگار در خاص است. “بسیاری از معلمان و کارکنان مدرسه نیست به خوبی آگاه است و نمی رسمیت شناختن علائم هشدار دهنده است که یک دختر در معرض خطر ختنه شدن. گاهی اوقات آنها نیز در تلاش برای نزدیک شدن به موضوع حساس شیوه است.”

ویل خواستار دولت آلمان به راه اندازی دراز مدت صندوق با هدف مقابله با ختنه زنان و افزایش آگاهی در معرض خطر جوامع و هشدار داد که “یک هزار سال سنت نمی تواند لغو شود در یک زن و شوهر از سال است.”

یک گام است که در برلین گرفته شده در حال حاضر. شهرستان دولت دولت محلی بودجه و راه اندازی یک ضد ختنه هماهنگی مرکز در پایتخت شروع به کار خود را بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>