FEMA مدیر می گوید بیشتر ماسک از حمل بودن ذخایر میان کمبود

بحرانی پزشکی دنده است و هنوز هم در تامین کوتاه مدت به عنوان ملت چنگ زدن با کروناویروس جدید و در حالی که سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیتر Gaynor گفت: ماسک ها در میان حمل و نقل از ملی ذخایر او نمی تواند ارائه جزئیات بیشتر در مورد بتن جدول زمانی.

“آنها در حال حمل و نقل آنها حمل دیروز آنها کشتی فردا” Gaynor گفت: در ABC “این هفته” یکشنبه.

“هنگامی که شما می گویند “آنها” چگونه بسیاری از ؟ که ماسک? جدید ماسک?” شرکت لنگر مارتا Raddatz فشرده.

“من به معنای آن است که صدها نفر از هزاران نفر از میلیون ها نفر از چیزهایی که ما در حال حمل و نقل از ذخایر. من نمی توانم به شما اطلاعات بیشتر در مورد چه هر دولت و یا چه هر شهرستان در حال انجام” Gaynor گفت. “اما من به شما می گویم که ما حمل و نقل از ما ملی ذخایر ما حمل و نقل از فروشندگان ما حمل و نقل از کمک های مالی. آن است که اتفاق می افتد. تقاضا بزرگ است.”

Raddatz تحت فشار قرار دادند Gaynor بیشتر: آیا سیستم مراقبت های بهداشتی غرق شده قبل از ماسک می رسد ؟

“ما در حال حمل و نقل. تمام کسانی که لوازم به تمام خواسته های تمام می پرسد تمام حکومت هر روز ما — ما در حال آماده شده برای رفتن به صفر در ذخایر برای دیدار با تقاضا” Gaynor گفت.

Gaynor اذعان کرد کمبود تست کیت و تجهیزات حفاظت فردی در روز شنبه و اشاره کرد که FEMA تنها شده بود “در این 48 ساعت.” روز یکشنبه او دوباره گفت که او “به خوبی آگاه” از تقاضا است و تمرکز خود را در جلسه ای که نیاز دارید در حال حاضر.

Raddatz فشرده برای وضوح پرسیدن چرا ماسک شده اند حمل به مراقبت فوری به امکانات و, چگونه ما در چنین بد شکل امروز در شرایط عرضه است.

“تمرکز من این است که امروز” Gaynor گفت. “پر کردن همه خواسته شده است که یک مسئله پر کردن مطالبات است که ما امروز و فردا و از طریق ماه آینده به مطمئن شوید که ما پیدا کردن — اتصال عرضه با تقاضا و پاسخگویی است که نیاز دارید.”

Raddatz دنبال کرد تا به درخواست اگر FEMA دخالت باید ramped تا هر چه زودتر “و به همین دلیل نمی آن؟”

“شما می دانید من نمی خوای نگاه کردن به آنچه باید انجام شده است یا نه انجام می شود” Gaynor گفت. “ما می توانید انجام دهید که در زمان بعد. دوباره تمرکز من به عنوان رهبری برای هماهنگی از عملیات فدرال است — این است که در امروز. ما می توانیم نگاهی به یکی دیگر از روز. چشم من متمرکز, امروز, فردا, روز بعد, به منظور به ضرب و شتم این کوروناویروس.”

FEMA رهبری اصرار داشت که آنها بوده ام انجام آژانس قیمومیت اما تا به حال به صندلی عقب به بهداشت و خدمات انسانی چون-بر خلاف یک طوفان یا گردباد — این است که بهداشت عمومی اورژانس.

همچنین در میان گزارش می دهد که رئیس جمهور و دولت او آگاه بودند COVID-19 جهانی خطر در اوایل ژانویه — در حالی که همه تهمت بود کم اهمیت جلوه دادن تهدید. خود ارضایی, شیر روز یکشنبه با اشاره به HHS قبل از نقش و مسئولیت خود را برای هر گونه قریب الوقوع عمومی هشدار.

“HHS شده است منجر شود که برای آنها در نوع خود است که ماموریت” Gaynor گفت. “من بخشی از هر یک از این بحث که آیا آنها گزارش شده و یا واقعی.”

FEMA مقامات برای روز حاضر به ارائه یک مثال عینی از آنچه در سازمان در حال انجام و یا انجام داده است — فراتر از برنامه ریزی — در شروع کمک به ملت و نظام سلامت در میان بحران است.

آژانس شده است عامل داخلی به آماده شدن برای ریاست جمهوری بسیج که آمد روز جمعه گذشته ارشد FEMA رسمی گفت: ABC News.

دوجنسي, حال, ارشد و اعضای تیم خود را در داخل سلامت و خدمات انسانی, مرکز فرماندهی, ABC News در گزارش هفته گذشته و FEMA پرسنل مشغول به کار بود در یک coronavirus پاسخ برای یک ماه قبل از اینکه آورده مغلوب ساختن پیشی جستن.

تام Bossert سابق مغلوب ساختن پیشی جستن امنیت داخلی و مبارزه با تروریسم مشاور و ABC News نویسندگان گفت که او نگران سلامت سیستم خواهد غرق شود.

“من در تلاش بود به جنجال آفرینی,” Bossert گفت. “فکر می کنم از این راه — مدیر Gaynor گفت: هر فرماندار است که به دنبال همان چیزی’ – که یک مشکل است.”

Bossert نیز گفت: منابع باید متمرکز در فاصله مشکل: نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن است.

“در شهر نیویورک بيمارستان در حال حاضر در زیر آب” گفت: ABC اخبار ارشد پزشکی دکتر خبرنگار جن اشتون, انعکاس Bossert. “وجود دارد به معنای واقعی کلمه دم سردرگمی و هرج و مرج در سطح بالینی در اینجا.”

در یک مصاحبه جداگانه در “این هفته” اقدام سابق وزیر امنیت داخلی کوین McAleenan با تاکید بر ناشناخته طبیعت جدید کروناویروس و فاز جدیدی در مقابله با گسترش آن.

“این است که کاملا متفاوت پاتوژن و آن ایجاد چالش هایی که در حال منحصر به فرد و متفاوت,” او گفت:. “مقیاس این بسیار متفاوت است — و آنچه من می بینم در این بحران در حال حاضر این است که ما رسیده ایم به یک نقطه بسیار مهم است.”

ABC اخبار رئیس تحقیقی خبرنگار جاش Margolin کمک به این گزارش.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>