فدرال: فلوریدا, دکتر, سرقت $26M به صندوق جاه طلبی های سیاسی

مقامات فدرال را متهم به فلوریدا جراح عروق از bilking دولت و بیمه سلامت بیش از 26 میلیون دلار احتمالا به امور مالی خود را از جاه طلبی های سیاسی در کشور مادری خود از غنا

تالاهاسی فلوریدا. — فلوریدا جراح عروق bilked دولت و بیمه سلامت بیش از 26 میلیون دلار احتمالا به امور مالی خود را از جاه طلبی های سیاسی در کشور مادری خود از غنا مقامات فدرال گفت.

در اوایل این ماه یک هیئت منصفه فدرال unsealed 58-تعداد کیفرخواست وی از سوی مامورین که دکتر موسی deGraft-Johnson دروغ صورتحساب بیمه از جمله مدیکر و مدیکید برای کار او در واقع انجام است.

محققان در فدرال وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت که deGraft-جانسون ادعا به انجام بیش از یک دوره پنج ساله بیش از 3,600 atherectomies یک روش کم تهاجمی است که پاک به طور بالقوه خطرناک تجمع در شریان ها است. مقامات گفته دکتر عمل در تالاهاسی فلوریدا نیز در زمینه ادعای angioplasties است که هرگز انجام شده است.

در دادگاه اسناد و مدارک ثبت شده توسط باراک اوباما برای منطقه شمال فلوریدا دادستان استدلال به نگه داشتن در بازداشت تصریح می کند که او یک پرواز خطر از آنجا که خود را “نهایی در دراز مدت هدف حرفه ای” بود که یک روز تبدیل شدن به رئیس جمهور غنا.

ایالات متحده دادرس قاضی چارلز A. Stampelos موافقت کرد و دستور داد deGraft-Johnson برگزار شد تا زمانی که دادگاه تعیین شده برای مارس 23.

دولت گفت که “در یک موقعیت برای ارزیابی امکان چنین تلاش” اما مدارک و شواهد را دیدم که او تا به حال شده است سخت در محل کار با استفاده از درآمد حاصل از تقلب در ایالات متحده برای ایجاد یک امپراتوری در یک کشور خارجی است.”

محققان گفتند که نگاه به دکتر حساب های بانکی و کشف حداقل 1.8 میلیون دلار در بین المللی نقل و انتقال سیم به اشخاص و همکاران در غنا کشور از 29 میلیون نفر واقع در امتداد ساحل غربی آفریقا است.

مقامات گفت: یکی از بستگان به عنوان کشور معاون رئیس جمهور در 1980s.

“او یک پزشک است و من از او دفاع خواهد کرد و با شور و نشاط” گفت: ویلیام Bubsey وکیل که نماینده deGraft-جانسون در طول روز جمعه بازداشت جلسات. Bubsey گفت: آن هنوز نامشخص خواهد شد که نشان دهنده deGraft-Johnson, دلیل, دکتر, ندارد, دسترسی به دارایی های خود را.

Bubsey مورد مناقشه دولت اتهامات و گفت که هر گونه پول deGraft-Johnson ممکن است فرستاده شده اند در خارج از کشور بود که به منظور کمک به مردم فقیر از غنا و نه به غنی سازی خود است.

متهم همراه deGraft-جانسون بود کیمبرلی Austin که دادستان گفت: خدمت به عنوان مدیر دفتر قلب و عروق موسسه از شمال فلوریدا و متعلق به اداره شده توسط deGraft-جانسون.

با هم آنها را آب پز بیماران از یک بیمارستان محلی است که در آن deGraft-جانسون تا به حال دسترسی به سوابق پزشکی با توجه به دولت است.

“او با استفاده از دسترسی او به بیمارستان روزانه سرشماری به تجاوز کردن به بیماران برای طرح خود برای فریب دادن آموزش کارکنان خود را به تماس سرد بیماران از بیمارستان به طوری که او می تواند با استفاده از حضور خود را به متقلبانه لایحه مراقبت های بهداشتی برنامه های” گفته دادستان ها در اسناد دادگاه.

در برخی موارد دادستان گفت: deGraft-جانسون بود و نه حتی در کشور که برخی از اعمال جراحی قرار گرفتند انجام شده است.

یک وکیل برای deGraft-Johnson نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>