فدرال شارژ 3 ‘boogaloo’ پیروان توطئه خشونت در BLM اعتراض

اف بی آی کشف و ضبط اسلحه آتش بازی accelerants و چهار کوزه های پر از بنزین است.

سه self-شناسایی “boogaloo” پیروان دستگیر شده بودند پس از توطئه خشونت در یک زندگی ماده تظاهرات.

اندرو Lynam عضو ارتش ایالات متحده رزرو و همکاران خود را Stephen Parshall و ویلیام Loomis خدمت در نیروی دریایی و نیروی هوایی بود.

با توجه به FBI هر سه نفر آماده شدن برای آمدن جنگ داخلی و خود به عنوان اعضای “boogaloo” جنبش است.

مردان در ملاقات توسط شانس در حالی که حضور در بازگشایی نوادا تظاهرات در آوریل و مه در اعتراض به اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

اما به عنوان کشور گریبانگیر شد طی هفته گذشته با تظاهرات در ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده از جمله لاس وگاس — پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس — سه رادیکال دیدم فرصتی برای دامن زدن به هرج و مرج.

دادستان ها می گویند این افراد بخشی از تلاش برای “ربودن” خشم بیش از مرگ فلوید برای خود افراطی دستور کار است.

پیروان “boogaloo” جنبش بر این باورند در آینده درگیری های مسلحانه است که می تواند منجر به سقوط تمدن.

با توجه به فدرال شکایت کیفری لیمان و Parshall در ابتدا برنامه ریزی برای ایجاد اختلال در مارس 19 بازگشایی نوادا تجمع با استفاده از آتش بازی و بمب های دود که باعث “برخی از نوع از درگیری بین پلیس و معترضان.” اف بی آی می گوید: این افراد با استفاده از تاکتیک های از ارتش جمهوریخواه ایرلند کتاب سبز.

سنگین اجرای قانون حضور در این تجمع باعث دو به تجدید نظر شده است اما جایی که آنها ملاقات Loomis که سهام خود را به اعتقادات و می خواست برای پیوستن به آنها را به “اقدام علیه دولت ایالات متحده.”

آنچه مردان نمی دانند که محرمانه منابع انسانی کار برای اف بی آی نیز در میان آنها.

پس از تصویب در فرصت هایی را برای مختل بازگشایی نوادا تظاهرات Parshall و Loomis مورد بحث “باعث یک حادثه به تحریک هرج و مرج و احتمالا شورش” در رابطه با مرگ فلوید توسط firebombing قدرت پست با توجه به مدارک دادگاه.

در مه 29, سه مرد پیوست اعتراض در لاس وگاس. Parshall عصبانی شد که این رویداد روشن نشده خشونت با توجه به فدرال شکایت.

مردان موافقت برای دیدار بعدی روز برای یک زندگی ماده تظاهرات.

قبل از جلسه FBI مشاهده Parshall خرید بنزین در یک گاز می تواند.

مردان وارد در محل مقرر و او با منبع محرمانه که با او به ارمغان آورد یک مخفی FBI agent. فقط به عنوان مردان آماده می شدند خود را از کوکتل مولوتف برای یک حمله احتمالی FBI با مگس کش زدن تیم نقل مکان کرد و آنها را دستگیر کردند.

اف بی آی کشف و ضبط اسلحه از جمله AR-15 مهمات آتش بازی accelerants, ژنده پوش بطری های شیشه ای و چهار شیشه ای پر از بنزین است.

مردان دستگیر شدند و در ابتدا رزرو در دولت تروریسم و مواد منفجره اتهامات عنوان شده علیه.

در حال حاضر آنها مواجه فدرال به اتهام توطئه برای آسیب و از بین بردن توسط راکت و مواد منفجره و در اختیار داشتن سلاح گرم ثبت نشده.

مردان همچنان در بازداشت در Clark County Nevada.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>