فدرال زندانها در معرض کمبود منابع در میان شیوع کروناویروس

زندان فدرال مقامات در حال رشد به طور فزاینده ای نگران در مورد کمبود منابع برای آزمون و درمان زندانیان و کارگران در معرض COVID-19.

در سراسر این اداره زندانها’ شبکه گسترده ای از 122 امکانات حداقل 29 زندانیان و 30 اعضای هیات آلوده شده اند. مقامات در حال تلاش برای امن به اندازه کافی نیروی انسانی و تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE برای دیدار با نیاز به مبارزه با یک بوروکراسی که آهسته بوده است به انطباق با بحران است.

شین Fausey شورای ملی از زندان اتحادیه رئیس جمهور مطرح هشدار در مورد کمبود PPE در یک کنفرانس تلفنی با یک نماینده مجلس در روز سه شنبه.

“ما می خواهیم این اداره زندانها برای محافظت از کارکنان همان متوسط مردان و زنان” شین Fausey شورای ملی از زندان اتحادیه رئیس جمهور گفت:. “آنها می آیند و از خود فدرال زندانها هر روز. در حال حاضر آنها وظیفه نه تنها در برخورد با خشونت مجرم اما در حال حاضر مبارزه با یک هیولا نامرئی.”

زندانیان فدرال را تشکیل می دهند در مجموع 175,000 از مجموع 2.1 میلیون زندانیان در سراسر کشور با توجه به BOP و صدور حکم پروژه. BOP اعلام کرد که با شروع روز چهارشنبه “زندانیان در هر موسسه خواهد بود امن در خود اختصاص داده سلول/چهارم برای کاهش گسترش ویروس” برای بعد از 14 روز.

دو مقام در FCC بوتنر در کارولینای شمالی گفت: ABC اخبار که BOP است و نه آرام محدودیت های که در آن پیمانکاران که می تواند عرضه PPE به بیمارستان در زندان زمینه. در حال حاضر آنها گفت: تنها یکی از تعیین پیمانکار مجاز به عرضه PPE به مرکز.

اداره زندانها گفت: ABC News در بیانیه ای که آنها در حال رقابت با سازمان های دیگر برای تجهیزات حفاظتی و گفت که اگر خود را “اجباری” منبع تامین نمی توانید آنها را فراهم می کند امکانات تهیه لوازم از فروشندگان محلی اگر در دسترس است. آنها گفتند که در حال کار را از طریق یک “انواع منابع” برای حفظ تمام لوازم مورد نیاز.

“BOP است با استفاده از چندین کسب و استراتژی برای به دست آوردن بیشتر از PPE در رقابت با دیگر سازمان ها” آژانس در بیانیه ای گفت. “BOP تاسیس شده اجباری منبع قرارداد برای تمام BOP موسسات به منظور لوازم پزشکی و تجهیزات به عنوان مورد نیاز است. اما با توجه به منابع محدود در بازار, BOP رقابت با سازمان های دولتی و خصوصی.”

FCI اوکدیل در لوئیزیانا شده است شاید سخت ترین ضربه زندان فدرال تسهیلات. دو زندانی کشته و بیش از یک دوجین از دیگر کارکنان و زندانیان باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

با توجه به محلی اتحادیه رئیس جمهور رونالد موریس بسیاری از زندانیان در حال نشان دادن علائم عفونت اما این تسهیلات را ندارد به این معنی به آنها را امتحان و خروج کارکنان زندان ترس خود را به عنوان به خوبی.

“اضطراب در میان کارکنان است که در سطح بسیار بالا,” موریس گفت: ABC News. “همه می ترسم. آنها نگران هستند که آنها در حال رفتن به آن را دریافت کنید که آنها در حال رفتن به آن را خانه به خانواده خود را, و آنها به شما معرفی خواهیم کرد آن را به جوامع خود.”

اداره زندانها گفت: ABC اخبار که آنها در حال بدست گرفتن اقدامات حفاظتی “برای هر زندانی که ارائه COVID-19 علائم. این مرکز در حال حاضر قفل شده است و متناسب با جامعه پایدار انتقال پروتکل علامتی زندانیان جدا هستند و منابع اضافی در حال ارائه شده برای مدیریت تمام علامتی زندانیان با مراقبت مناسب. به عنوان نوعی تمرین در امکانات پايدار انتقال COVID-19 محلی مقامات بهداشتی توصیه می شود در برابر تست موارد اضافی که در حال حاضر با COVID-19 علائم در اوکدیل امکانات, اما به فرض آنها COVID-19 مثبت است. این اقدام به منظور حفظ ارزش تست منابع است.”

تشکر. Val Demings در فلوریدا, حزب دموکرات در نامه ای به دادستان کل و مدیر اداره زندانها پرسیدن سوال در مورد درمان زندانیان و کارکنان. در این نامه او برجسته مقدار پول اداره کردم از لایحه اخیر.

“کنگره اخیرا به تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون فراهم می کند که 100 میلیون دلار برای اداره فدرال زندانها برای آماده سازی و پاسخ به COVID-19 با استفاده از جمله خرید تجهیزات حفاظت شخصی اضافه کاری و تمیز کردن امکانات” Demings نوشت. “من به شدت از شما می خواهم برای به دست آوردن و توزیع مناسب فاضلاب و تجهیزات حفاظت شخصی و بدون تاخیر به ما فدرال correctional facilities.”

دیگر قانونگذاران پیشنهاد چشمگیر تر راه حل است. در نور از خطرات به زندانیان و کارگران برخی از اعضای کنگره خواسته اند تا دادستان کل لایحه Barr برای آزادی زندانیان.

“ما از شما در فوری ترین شرایط به انجام کار درست و ورزش این اقتدار و بلافاصله حرکت به انتشار پزشکی-خطر بیافتد و افراد مسن و زنان باردار زندانی در حضانت BOP” قضایی مجلس رئیس جری Nadler و تشکر. کارن باس ارسال به دادستان کل.

دادستان کل Barr گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته که او به فکر آزاد کردن زندانیان آسیب پذیر به خود پایان مدت حبس در خانه حبس.

“شما می خواهید برای اطمینان از که ما موسسات تبدیل نمی ظروف پتری و آن را به سرعت در حال گسترش از طریق یک نهاد خاص,” دادستان کل Barr گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته است. “اما ما باید از این پروتکل است که طراحی شده به آن را متوقف کند و ما با استفاده از تمام ابزار ما برای محافظت از زندانیان.”

در ضمن BOP است که در حال حاضر رو به یک جفت از COVID-19 مربوط به پرونده های حقوقی, یکی از زندانیان یکی دیگر از کارکنان.

فدرال مدافعان یک گروه غیر انتفاعی از وکلا در زمینه کت و شلوار به نمایندگی از زندانی در شهر بازداشتگاه در بروکلین ادعا درمان فقیر توسط BOP و عدم اشتراک گذاری اطلاعات توسط آژانس به کسانی که زندانی.

“فدرال مدافعان عمیقا نگران است که مشتریان ما خواهد شد در معرض بیمار و یا به طور بالقوه در صورت بیماری های جدی و یا مرگ به دلیل MDC را ناکافی و آهسته پاسخ به این بحران بهداشت عمومی و عدم وجود تجهیزات پزشکی” شکایت می خواند.

در یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه آمریکا فدراسیون کارکنان دولت یک اتحادیه است که نشان دهنده بیش از 700 ، 000 کارکنان فدرال از جمله BOP افسران ظ کت و شلوار در برابر BOP و دیگر سازمان های دولتی و خواستار “hazard pay” برای کار تحت شرایط ناشی از COVID-19.

“با عدم پرداخت به شاکیان 25% پرداخت دیفرانسیل در این موارد و در ادامه به شکست و حاضر به پرداخت شاکیان برای این خطرناک وظیفه متهم را نقض کرده است و در ادامه به نقض مفاد عنوان 5 مربوط به خطرناک وظیفه پرداخت” طرح دعوی در دادگاه می خواند.

با توجه به کد عنوان 5 به طور خاص مربوط به “خطرناک شرایط کار از طریق اجرای وظایف خود اختصاص داده است و خطرناک وظیفه تا به حال نشده است به حساب گرفته شده در این طبقه بندی از مواضع خود” با توجه به کد.

اداره زندانها کاهش یافته است به نظر هر یک از انتظار دادخواهی.

محلی اتحادیه رئیس جمهور موریس گفت: ABC اخبار که از آن شده است “دلخراش” برای دیدن کارکنان از طریق این بحران است.

“ما باید کارکنان زندگی در کمپ پشت خانه خود را به طوری که آنها نمی رفتن به خانه های خود و این را به همسران و کودکان و نوجوانان موریس گفت. “این فقط آن را دشوار است.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>