بودجه فدرال اجرا خشک برای قهوه های زنجیره ای تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت صاحبان و برخی از کارکنان یک خانواده متعلق به قهوه زنجیره ای است که در استخدام بزرگسالان با معلولیت به کاخ سفید در ماه آوریل به منادی به عنوان بهترین چهره چک حفاظت از برنامه های مالی فدرال نجات به منظور کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن این بیماری همه گیر کوروناویروس وحشتناک اقتصادی تلفات.

در شرق اتاق پوشیدن, کافی شاپ, صحن, کارکنان مایکل Heup گفت: رئیس جمهور: “در Bitty و کمال را, ما می خواهم به استفاده از عبارت به نام ‘شکسته نمی شود.’ این بدان معناست که من و همه من تازه همکاران شکسته نیست و ما باید مقدار زیادی برای ارائه. من می دانم که کشور بزرگ ایالات متحده نیست شکسته است یا نه.”

هشت هفته از وام های فدرال فعال باشید & Beau را به نگه داشتن Heup و همکاران خود را به کار حتی به عنوان مغازه های خود توقیف شد. اما در حال حاضر حمایت دولت فدرال را متوقف کرده است. و مانند بسیاری از شرکت ها که بهره مند از $669 میلیارد برنامه فدرال به معنای شکاف در حالی که ملت ماندم, به, باشید و کمال قهوه مجبور شده است به retrench پس از یک محتاط بازگشایی.

“در این نقطه از نظر مالی به آن معنی نیست که همه پشت در بخار کامل زمانی که ما لازم نیست که مشتریان در فروشگاه و در عین حال گفت:” امی رایت که شرکت تاسیس باشید و کمال را با شوهرش بن پس از دو تا از چهار فرزند خود بودند مبتلا به سندرم داون.

“وجود دارد یک خرده از من که امیدوار بودم که ما را به اثبات همه اشتباه است و این امر می تواند یک مکان است که مردم فقط می پور بازگشت به” رایت گفت: ABC News. “اما واقعیت این است, آن را هنوز هم ترسناک زمان است.”

ملت کارشناسان مالی باید روشن شده است که آن را بیش از حد به زودی به می دانم زمانی که و چگونه این کشور را به گزاف گویی مالی. رئیس فدرال جروم پاول گفت: در اواخر ماه آوریل که او همچنان امیدوار به دولت وام و کمک های مالی کمک خواهد کرد.

“این حمایت مستقیم می تواند یک تفاوت مهم نه فقط در کمک به خانواده ها و کسب و کار در یک زمان نیاز بلکه در محدود کردن طولانی مدت آسیب به اقتصاد ما” پاول گفت.

اما به همه گیر شده کشیده در حال حرکت در سراسر کشور در نقاط داغ اقتصادی عدم قطعیت باقی مانده است.

تشکر. کتی پورتر حزب دموکرات کالیفرنیا گفت: ABC اخبار فدرال نجات در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا کسب و کار به حقوق و دستمزد در یک زمان زمانی که آنها تا به حال هیچ درآمد در آینده – و آن زمانی است که حداقل تا کنون.

“من فکر می کنم برای بسیاری از کسب و کار… این یک راه نجات” پورتر گفت. “یکی از چالش های ما است که ما نمی دانیم و ما هنوز هم نمی دانم چه مدت این بیماری همه گیر خواهد داشت.”

بیشتر فدرال کمک می تواند در آینده است. گنج وزیر استیو Mnuchin گفت: بحث در مورد پتانسیل بودجه اضافی برای کسب و کارهای کوچک در حال جریان است. اما در حال حاضر باشید و کمال را مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر در حال آماده سازی برای آب و هوا طوفان در خود را دارد.

باشید و کمال است که با افتتاح اولین فروشگاه خود را در سال 2016 و در حال حاضر دارای پنج مکان در جنوب و Mid-Atlantic ظاهر به عنوان یک متقاضی برای حمایت اولیه.

کافی شاپ های زنجیره ای استخدام افراد با معلولیت های فکری و توسعه و طرفداران بیشتر اجتماعی گنجاندن مردم با چنین معلولیت. طول طولانی coronavirus, خاموش, رایت ساخته شده در اوایل تصمیم به بسته درب.

“هنگامی که ما برای اولین بار در مورد این بیماری همه گیر و البته ذهن ما و قلب ما رفت و مستقیما به کارکنان و نگران سلامت خود را,” او گفت:. “بسیاری از آنها در شرایط موجود. بنابراین ما بسیار دقیق و ظریف با برخورد با آن است.”

در همان زمان رایت گفت: بسیاری از 120 کارمند مشغول به کار بودند در اولین شغل تا کنون و تا به حال فقط شروع به تجربه شادی در نظر گرفتن یک چک. وظیفه های خبری که برای ایمنی خود را, آنها را مجبور به تعطیل شد خرد کردن.

“عدم اطمینان از آنچه در آینده خواهد آمد, بود, منظورم این است که وجود دارد مقدار زیادی از احساسات اتفاق می افتد” رایت گفت.

به عنوان حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه شکل گرفت که شرکت بانک های محلی شروع به کمک به راهنمای آنها را از طریق فرایند. به منظور پایبندی به قوانین باشید و کمال را مجبور به حفظ آن حقوق و دستمزد حتی به قهوه خانه ها بسته شدند.

ریختن انرژی خود را به کسب و کار آنلاین خود فروش قهوه t-پیراهن و سایر محصولات رایت اختصاص داده شده به کارکنان به محل کار از خانه وافرش به نگارش دست نوشته با تشکر از شما یادداشت برای هر سفارش حمل.

وام خواهد هشت هفته. به این امید که او گفت این بود که ملت خواهد بازگشایی قبل از حمایت دولت فدرال زد.

“وقتی که همه چیز تاریک می رود در ابتدا و شما در حال تلاش برای پیدا کردن یک قطعه از امید برای کسب و کار خود و زنده ماندن و شما می بینید که نور در انتهای تونل” او گفت: “حتی اگر آن را فقط برای دو ماه آن را یک خطر به ارزش مصرف برای ما است.”

ماه گذشته به پایان آن دوره در نزدیکی کشید و گسترش ویروس به نظر می رسد پایانی, Bitty و کمال را به آرامی شروع به بازگشایی مغازه ها. آنها باز فروشگاه گل سرسبد در ویلمینگتون کارولینای شمالی و فروشگاه در آناپولیس مریلند که در آن Heup در roams مقابله با تبریک مهمان, ساخت قهوه و تغییر نقدی, در ثبت نام کنید.

حتی به عنوان تمام پنج فروشگاه افتتاح جریان ثابت از مشتریان که یک بار livened فروشگاه ها را دنبال نمی کند.

“از آن شده است بسیار آهسته” رایت گفت: در اوایل ماه ژوئن است. از آن شده است به خصوص در کارکنان. در حالی که برخی مانند Heup هستند پشت در پشت قهوه ضد دیگران خواسته شده است برای نشستن تنگ شده.

“ما در واقع فقط گفت: لطفا نگه دارید” رایت گفت. “ما تو را به عنوان به زودی به عنوان کسب و کار و پشتیبانی از آن است. و این سخت است. منظورم این است که همه آنها هیجان زده و آماده برای بازگشت به کار.”

مانند بسیاری از کسب و کار است که در حال حاضر در انتظار هیجان و نگرانی برای ملت به طور کامل بازگشایی رایت باقی مانده است خوش بین در مورد پتانسیل برای او کافی شاپ های کسب و کار برای یک روز آمد خروشان به عقب. او و همسرش به او گفت: “این برای مسافت های طولانی است.”

“و ما را در این کار” رایت گفت. “ما اهرم خودمان شخصا به نگه داشتن چیزهای رفتن. به دلیل آن مهم است که خیلی به ما.”

ABC, خبرنگاران, بن سیگل و کیت هلند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>