دادگاه تجدید نظر فدرال overrules قاضی دستور فلین مورد اخراج به عنوان DOJ درخواست

تعجب حاکم آمد و به عنوان قاضی دادگاه زیر سوال برده بود DOJ را حرکت می کند.

در یک حکم به DC مدار دادگاه تجدید نظر در روز چهارشنبه رد منطقه قاضی مورچه سالیوان و دستور داد او را به قبول وزارت دادگستری حرکت به اخراج این پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش نشان داد و در عرض چند دقیقه به tweeting که حکم به نفع او اولین مشاور امنیت ملی که رئیس جمهور بارها ادعا مورد بررسی قرار گرفت و محاکمه ناعادلانه بود “عالی!”

مشاور ویژه رابرت مولر شارژ فلین با یک تعداد از دروغ گفتن به بازرسان فدرال در اواخر سال 2017 – یک مسئول که فلین دو بار گناه التماس کرد. منتقدان ادعا می کنند خود را در مورد یک مثال از اتهام سیاسی از وزارت دادگستری تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل ویلیام Barr.

سه قاضی دادگاه تجدید نظر پنل حکومت 2-1 در اعطای فلین حرکت به ابطال سالیوان با مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قاضی ایتالیایی رائو نوشتن نظر اکثریت برای سفارش — هجی کردن چگونه دادگاه معتقد است قاضی سالیوان تجاوز اقتدار خود را با انتصاب یک قاضی سابق به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری و فلین تیم حقوقی.

“یک جلسه نمی توان به عنوان یک مناسبت به مباشرت کردن دادستان شارژ تصمیمات چرا که “قدرت بیش جنایی شارژ تصمیمات ساکن اساسا با اجرایی بدون دخالت و بدون نظارت قدرت در قوه قضائیه” رائو می نویسد.

رائو نیز یادداشت اخیر شواهد ظاهر توسط وزارت دادگستری را جداگانه بررسی این مورد باید به آن آزادی دوباره یکپارچگی کلی دادستان است.

“هر یک از ما سه coequal شاخه باید تشویق به خود درست زمانی که آن هرگز گمراه. اگر شواهد به نور می آید به سوال تلفنی یکپارچگی یا هدف اساسی تحقیقات جنایی در شاخه های اجرایی باید قدرت را به تصمیم می گیرید که بیشتر پیگرد قانونی است و نه به نفع عدالت”

این نظر را رد می کند یک بخش از حرکت از فلین وکلای مدافع در درخواست خود به قاضی سالیوان reassigned از این مورد به طور کامل.

قاضی رابرت ویلکینز عقیده داشت از این حکم با اشاره به دادگاه فوق العاده عمل به مرحله در وسط یک روند ابطال پایین قاضی دادگاه منطقه قبل از او قادر به برگزاری رسمی جلسه در DOJ تعجب برگشت در این مورد.

“این یک طنز است که در پیدا کردن دادگاه منطقه به بیش از آن در صلاحیت این دادگاه پس grievously oversteps خود را در” ویلکینز می گوید. “این به نظر می رسد این اولین بار است که ما با صدور حکم mandamus وادار یک دادگاه منطقه به حکومت به شیوه خاص در یک حرکت بدون دادن دادگاه پایین تر یک فرصت مناسب برای موضوع خود را حاکم; اولین بار هر دادگاه برگزار شد که یک دادگاه منطقه باید گرانت “خروج از دادگاه” … بدون حتی برگزاری یک جلسه در محاسن شب درجه و اولین بار ما با صدور این حکم حتی اگر درخواست یک کافی جایگزین درمان در این نظریه که دیگر نمی توانست به حال کافی جایگزین درمان اگر آن را به حال ثبت یک درخواست به عنوان به خوبی. هر یک از این است که دلیل کافی برای ورزش ما اختیار به رد دادخواست; آنها وادار آن رد.”

وزارت دادگستری در حال حاضر جشن قرآن با DOJ سخنگوی Kerri Kupec, به tweeting, حکم یک “پیروزی.”

روشن نیست که آیا سالیوان برنامه ریزی خواهد شد برای تجدید نظر در پانل حاکم. درخواست برای بررسی از سی مدار دادگاه تجدید نظر. یک وکیل به نمایندگی از سالیوان بلافاصله پاسخ به ABC News’ درخواست برای نظر.

در اینجا این است که دادگاه تجدید نظر حکم:

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>