تغذیه را به 4 تریلیون دلار وام به کسب و کار برای نجات اقتصاد ایالات متحده Mnuchin می گوید

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز یکشنبه گفت که فدرال رزرو خواهد نقش کلیدی در اعطای کمک های مالی به کسب و کار نکنه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“کار با فدرال رزرو — ما باید به 4 تریلیون دلار نقدینگی است که ما می توانید استفاده کنید برای حمایت از اقتصاد” Mnuchin گفته فاکس نیوز در روز یکشنبه.

“کسانی که در حال گسترده مبتنی بر برنامه های وام دهی. … ما می توانیم اهرم ما سهام کار با فدرال رزرو,” او گفت:.

وزیر خزانه داری گفت: طرح گسترده برای کمک به کوچک و بزرگ کسب و کار “از طریق آینده 90 تا 120 روز است.”

خبرگزاری بلومبرگ

استیون Mnuchin در یک G-7 وزیران دارایی و بانک مرکزی جلسه فرمانداران در ویسلر, بریتیش کلمبیا در سال 2018 است.

Mnuchin گفت: او فکر کرد که این لایحه خواهد بود یکشنبه به پایان رسید و آماده برای یک رای در سنا طبقه در روز دوشنبه.

این لایحه همچنین شامل:

• کسب و کار کوچک نگهداری وام با هدف کمک به شرکت های نگه داشتن کارگران خود را افزایش دهد. این پوشش حدود نیمی از نیروی کار Mnuchin گفت. پرداخت خواهد شد و شامل دو هفته’ ارزش جریان نقدی و برخی از سربار. وام بخشوده خواهد شد و اگر کارگران هستند و نه بیکار.

• چک برای آمریکایی ها. بررسی به طور متوسط برای یک خانواده چهار خواهد بود $3,000, وزیر خزانه داری گفت.

• افزایش بیمه بیکاری برای افرادی که گذاشته با توجه به همه گیر.

برخی از تغذیه ناظران ابراز احتیاط در مورد 4 تریلیون دلار تخمین می زنند.

Mnuchin گفت که اگر مجازی خاموش شدن اقتصاد آمریکا طول می کشد طولانی تر از انتظار می رود کنگره را تصویب یکی دیگر از نجات بسته است.

در حال ظهور از یک جلسه با Mnuchin در شنبه رئیس کمیته بانکی سنای مایک Crapo یک جمهوریخواه آیداهو خبرنگاران گفت که از کنگره خواهد مناسب تا 500 میلیارد دلار به وزارت خزانه داری به ارائه یک سرمایه بافر به تغذیه با توجه به تپه روزنامه.

بانک مرکزی قادر خواهد بود به من قرض بدهید تقسیم عددی بر مضرب از هر گونه بافر با Mnuchin داشتن برآورد را در 4 تریلیون دلار.

این برنامه شبیه به فدرال ریزرو به تازگی اعلام کرد تجاری-کاغذ تسهیلات Crapo به خبرنگاران گفت:.

“به طوری که آنها می توانید انجام این کار و دریافت افزایش قابل توجهی از اهرم به, بازار,” او گفت:.

سناتور. پت Toomey یک جمهوری خواه از پنسیلوانیا گفت: اعطای وام تحت تغذیه برنامه خواهد بود به طور موقت اعتباری است که نیاز به پرداخت می شود. “هیچ کدام از این پول رایگان. این است که همه برای رفتن به نقدینگی است که ارائه شده است و اساسا حلال شرکت به آنها را از طریق این زمان” Toomey گفت: در یک مصاحبه با ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

این لایحه به طور جداگانه به Mnuchin بودجه برای اعطای وام به طور مستقیم “واقعا به طور جدی مضطرب و کاملا ضروری است شرکت” که تاثیر ایالات متحده آمریکا امنیت ملی Toomey گفت. که در حال رفتن به یک لیست کوتاه او اضافه شده است.

سهام ایالات متحده معیار دچار کبودی هفته به عنوان نزدیک به بازار وحشت بیش از همه گیر حاضر به آباته. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -4.55% از دست داده و 17% در هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>