تغذیه جلوه جزئیات $600B خیابان اصلی برنامه اعطای وام برای کسب و کار

این اقدام به خوبی دریافت شده توسط بازار سهام که بسیج در اخبار.

فدرال رزرو اعلام کرده است 600 میلیارد دلار وام ابتکار طراحی شده برای اواسط اندازه کسب و کار برای اطمینان از آسان جریان اعتباری از طریق تازگی پرده برداری از خیابان اصلی برنامه اعطای وام به عنوان بخشی از یک $2.3 تریلیون دلار بودجه تلاش برای به حداقل رساندن تاثیر مالی از coronavirus.

تغذیه ارائه چهار سال وام به شرکت ها استخدام تا 10 ، 000 کارگران و با درآمد کمتر از $2.5 میلیارد دلار در سال است. شرایط وام های آن را نیز اجازه اصل و پرداخت بهره به تعویق افتاده برای یک سال.

“کشور ما بالاترین اولویت باید برای رسیدگی به این بحران بهداشت عمومی ارائه مراقبت از بیمار و محدود کردن گسترش بیشتر این ویروس” تغذیه صندلی جروم پاول گفت: در روز شنبه را اعلام. “فدرال رزرو نقش است که برای ارائه به عنوان بسیاری امداد و ثبات به عنوان ما می توانیم در طول این مدت محدود فعالیت های اقتصادی و اقدامات ما امروز کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که احتمالی بازیابی است که به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است.”

خیابان اصلی برنامه اعطای وام وجوه میله میله برای ملت بانک است که هنوز هم نیاز به یک برنامه برای کسانی که وام است.

وجود دارد ‘ هیچ داده ای و در عین حال به عنوان به چگونه کسانی که وام خواهد بود و اینکه آیا محدودیت های خود را خواهد شد شبیه به چک حفاظت از برنامه.

فدرال رزرو اقدام به امروز به خوبی دریافت شده توسط بازار سهام ایالات متحده که بلافاصله بسیج در اخبار. بازارهای اروپایی بسته بالاتر و جلوتر از طولانی آخر هفته عید پاک.

فدرال ریزرو حرکت نشانه یک تضاد کامل با پاسخ بانک مرکزی به بحران مالی 2008 به عنوان کاهش کمی دیده می شد که بیش از حد جزئی به بانک های بزرگ و وال استریت به عنوان مخالف به آمریکا.

وزارت خزانه داری روز سه شنبه کنگره خواسته برای 250 میلیارد دلار بودجه اضافی برای وام کسب و کار کوچک است که کنگره می رود که برای رای دادن در روز.

“ما می خواهیم برای اطمینان از همه, اگر شما نمی دریافت وام در این هفته شما یک وام در هفته آینده یا هفته بعد گفت:” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در مصاحبه ای با CNBC. “پول وجود خواهد داشت.”

بانک ها در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا برای کمک به هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک رقابت برای میلیاردها دولتی وام.

نگرانی بزرگ شده است که ولز فارگو را متوقف صدور وام تا زمانی که فدرال رزرو در پا و گفت: این امر سهولت و محدودیت های آن به طور کلی دارایی. ولز فارگو آمد زیر آتش از فدرال رزرو در سال 2018 برای ایجاد میلیون ها نفر از نامشروع حساب های بانکی بدون آگاهی از مشتریان خود را.

به عنوان تنبیهی اندازه گیری فدرال رزرو دستور ولز فارگو به نگه داشتن آن به طور کلی دارایی های دربسته در محیط به $1.95 تریلیون دلار در سال 2018 تا آن را بهبود کلی آن عملیات بانکی است.

“با توجه به این فوق العاده ای از اختلالات coronavirus فدرال رزرو هیئت مدیره روز چهارشنبه اعلام کرد که آن را به طور موقت و محدود تغییر محدودیت رشد در ولز فارگو به طوری که آن را می تواند ارائه پشتیبانی های اضافی برای کسب و کارهای کوچک” فدرال رزرو در بیانیه ای گفت.

سیتی بانک که قبلا در این هفته گفت که پذیرش برنامه های کاربردی وام گفت: امروز در بیانیه ای که آن را “خواهد بود رسیدن به موجود سیتی کوچک کسب و کار بانکی مشتریان در مراحل” برای شروع روند.

در میان همه این گفتگو در مورد وام های تمرکز در حال حاضر تبدیل به وضعیت اضافی coronavirus بسته محرک.

“در این وضعیت ما امروز بسیاری از وام بهره مند شوند از این برنامه به عنوان به طور کلی اقتصاد گفت:” پاول در یک وبینار با موسسه بروکینگز. “اما وجود خواهد داشت اشخاص از انواع مختلف است که نیاز مستقیم پشتیبانی مالی به جای وام آنها را در تلاش برای بازپرداخت.”

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>