تغذیه قاضی قوانین فلوریدا می تواند به توقف فقیر felons از رای گیری

یک قاضی فدرال حکم داد که قانون فلوریدا می تواند به توقف felons از رای گیری به دلیل آنها نمی توانند پرداخت هر گونه هزینه های قانونی هزینه های دادگاه و جبران

تالاهاسی فلوریدا. — یک قاضی فدرال در تالاهاسی حکومت یکشنبه شب که قانون فلوریدا می تواند به توقف felons از رای گیری به دلیل آنها نمی توانند پرداخت هر گونه هزینه های قانونی و اعاده آنها مدیون است.

در 125-صفحه حکم ایالات متحده در منطقه قاضی رابرت Hinkle به نام قانون تصویب شده توسط مجلس قانونگذاری فلوریدا و امضا شده توسط کالیفرنیا ، ران DeSantis سال گذشته یک “پرداخت-به-سیستم رای.”

Hinkle به منظور به نام دادگاه هزینه های مالیات و گفت: آن را ایجاد یک سیستم جدید برای تعیین اینکه آیا felons واجد شرایط برای رای دادن.

این لایحه که در تلاش برای تعریف آنچه در آن به معنی کامل یک حکم زندان نیاز به felons به پرداخت جریمه جبران و حقوقی دیگر تعهدات مالی خود را قبل از جمله می توان به طور کامل خدمت کرده است. فلوریدا رای دهندگان تصویب متمم 4 در سال 2018 بازگرداندن حق رأی برای felons. آن را به طور دائم میله های زندان محکوم قاتلان و متجاوزان از رای گیری صرف نظر مالی بدهی.

قاضی تصمیم می تواند عمیق انشعابات. فلوریدا برآورد 774,000 محروم felons نشان دهنده یک بلوک قابل توجهی در وضعیت خوبی شناخته شده برای تیغ نازک انتخابات حاشیه. بسیاری از کسانی که felons سیاه و سفید هستند و احتمالا دموکرات.

در طول محاکمه در اوایل این ماه Hinkle خواسته در طول دولت استدلال بسته “چرا این همه جمهوری خواهان رای دادند و همه دموکرات ها رای دادند نه؟”

“بود که یک تصادف” Hinkle گفت: پس از آن. “این امر می تواند خیره کننده اگر کسی به من گفت که آنها درک نمی کنند که آمریکایی های آفریقایی تبار تمایل به رای دموکراتیک است.”

فرمانداری در حال بررسی حکم هلن آگور Ferré فرماندار سخنگوی گفت: در یک ایمیل صبح روز دوشنبه.

Hinkle نوشت که منظور تأکید می کند که ایالت فلوریدا می تواند “شرایط رای دادن در پرداخت جریمه و جبران است که یک فرد قادر به پرداخت اما نمی تواند شرایط رای دادن در پرداخت مقدار یک فرد قادر به پرداخت.”

واکنش سریع پس از تعطیلات آخر هفته حکم.

جولی Ebenstein ارشد, کارکنان, وکیل اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا رای گیری حقوق پروژه به نام Hinkle حکم یک “پیروزی فوق العاده ای برای رأی است.”

“دادگاه به رسمیت شناخته شده است که مطبوع یک فرد حق رای در توانایی خود را برای پرداخت خلاف قانون اساسی است,” Ebenstein نوشت: در یک ایمیل. “این حکم به معنی صدها نفر از هزاران نفر از فلوریدا خواهد بود قادر به دوباره پیوستن به رای دهندگان و شرکت در انتخابات آینده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>