فوریه دموکراتیک بحث: همه چیز شما نیاز به دانستن

هفت ایالات متحده دموکرات نامزد ریاست جمهوری صورت خاموش در شب جمعه برای هشتمین بحث از 2020 اولیه چرخه.

بحث میزبانی ABC WMUR-تلویزیون اپل اخبار را لگد کردن در ساعت 8 بعد از ظهر به وقت محلی (01:00 GMT روز سه شنبه).

بیشتر:

این اولین بار است که از سه دموکراتیک اولیه بحث برنامه ریزی در این ماه به عنوان مسابقه به ببینید که کدام نامزد را در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات نوامبر گرم.

بحث می آید به عنوان حزب دموکرات به دنبال تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر ناشی اخیر آیووا قفقاز که در آن یک خطای فنی به تاخیر افتاد, نتایج و سوالاتی از دقت و صحت. چهار روز پس از میانه دولت لگد کردن نامزدی مسابقه بدون برنده اعلام شده است.

با 100 درصد از حوزه گزارش داد سناتور برنی ساندرز و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg بودند گردن و گردن. هر دو نامزد خود را اعلام کرده اند برندگان. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن یک بار در نظر گرفته دموکراتیک حزب سوسیالیست ملی نشدم و در جایگاه چهارم, پشت سناتور الیزابت وارن.

بحث این است که این آخرین شانس برای نامزدها به صورت خاموش در یک مرحله قبل از روز سه شنبه اولیه در نیوهمپشایر.

با توجه به RealClearPolitics آخرین متوسط سنجی در نیوهمشایر ساندرز آگهی با 26.7 درصد است. Buttigieg دارای 22 درصد و وارن و بایدن گره خورده با 13 درصد است.

به عنوان دموکراتیک امیدوار آماده را به مرحله, اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از روز جمعه بحث است.

1. خواهد شد که در مرحله?

هفت نفر از 11 دموکراتیک نامزدهای واجد شرایط برای بحث مرحله.

در علاوه بر این به Sanders, بایدن, وارن و Buttigieg سناتور ctq میلیاردر فعال تام Steyer و کارآفرین اندرو یانگ نیز در این مرحله است.

همانطور که در مورد قبلی مناظره نامزدهای واجد شرایط را از طریق ترکیبی از نتایج نظرسنجی و جمع آوری کمک های مردمی مقدار. برای این مناظره نامزدهای نیاز به نظرسنجی در پنج درصد یا بیشتر در چهار ملی یا اوایل متحده و یا در هفت درصد در دو مرحله مقدماتی و اولیه دولت پای صندوقهای رای است. علاوه بر این کمپین نیاز به رسیدن به حداقل 225,000 منحصر به فرد اهدا کنندگان.

2. که نامزد نخواهد بود ،

سابق نیویورک شهرستان, شهردار, Mike Bloomberg, هاوایی آمریکا نماینده Tulsi Gabbard سابق فرماندار ماساچوست Deval پاتریک و کلرادو سناتور مایکل بنت نمی واجد شرایط برای روی سکو.

3. چه مسائل به احتمال زیاد خواهد شد ؟

آیووا

هرج و مرج تفکیک آیووا جلسه گزارش روند مطمئن است به آمده تا در طول بحث آن را به عنوان یک دولت است که به طور سنتی آغاز ریاست جمهوری نامزد مسابقات.

به بن بست رسیده مسابقه می دهد هر دو Buttigieg و ساندرز پشت سر هم از حرکت به عنوان آنها به دنبال به جلو و به دور از شلوغ میشه. هر دو خود را اعلام کرده اند برندگان با Buttigieg با اشاره به نماینده تعقیب و ساندرز با اشاره به رای مردم.

انتظار نامزدها به وزن در هرج و مرج بود که در آیووا.

بایدن که بستری عملکرد ضعیف او در آیووا بود “فروشي” را به احتمال زیاد به پاسخ خود را برای شیب در دولت و انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن و electability

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا در روز چهارشنبه رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح اتهامات عنوان شده توسط حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان. تبرئه شد و مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین پیروزی در عین حال بیش از دشمنان خود در کنگره است.

سه نفر از نامزدها که بر روی صحنه خواهد بود در روز جمعه رای دادند در برابر تهمت در سنا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن جشن پیروزی خود را در حالی که دموکرات ها پیشنهاد تحقیقات خود را به رئیس جمهور اتهام نادرست خود ادامه خواهد داد.

همانطور که با هر گونه بحث تهمت است که اغلب یک وحدت موضوع در مرحله. کمتر انتظار می رود در روز جمعه بحث را به عنوان نامزد دیدگاهها برای تبرئه.

بلکه انتظار نامزدها برای رفتن سر به سر در چرا آنها بهتر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

مواد مخدر اپیدمی

بسیاری انتظار دارند که نامزدان باید پرسید که چگونه آنها را آدرس مخدر بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

با توجه به موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر, New Hampshire است که در میان پنج کشور با بالاترین نرخ مخدر-درگیر مرگ و میر.

حدود 68 درصد از بیش از 70,200 مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر در سراسر ایالات متحده در سال 2017 درگیر مواد مخدر با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

ساندرز v وارن

دو تا از دوستان قدیمی و همکاران تا به حال یک زمان ارز پس از آخرین مناظره. وارن که نمی لرزش ساندرز دست دراز متهم ساندرز از تماس با او و دروغگو در تلویزیون ملی ساندرز پاسخ داد که آن وارن که او را دروغگو و گفت: آنها نباید در مورد این موضوع ،

تعامل آمد و پس از وارن گفت: ساندرز گفته او در خصوصی در سال 2018 که یک زن نمی تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری. ساندرز بارها محروم ساخت نظر.

این جفت ارز که مشابه سیستم عامل معمولا پس از هر یک از دیگر بر روی صحنه است. با مسابقه در حال حاضر در دنده بالا آن باقی مانده است دیده شود که آیا آنها خواهد تیم در شب جمعه و یا عضویت در هر گونه حمله به یکی دیگر.

ساندرز v Buttigieg

این دو در اوایل رهبران Buttigieg و ساندرز از هم جدا هستند با 40 سال سن و متضاد ایدئولوژی است. ساندرز است که 78 ساله خود توصیف سوسیالیستی و دموکراتیک و مترقی نیروگاه برای چند دهه.

Buttigieg یک زن 38 ساله سابق شهرداری, رسمی, نشان دهنده متوسط بیشتر جناح از حزب دموکرات است.

انتظار می رود مدیران و نامزدها تلاش خود را برای قرعه کشی در دو امیدوار نقاط ضعف.

4. آنچه در مورد تهمت?

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هاردکور, در دموکراتیک آشفتگی و سنا تبرئه.

“دموکرات ها آنها می توانند برخی از ساده آرا و در عین حال آنها می خواهند به بیش از سیستم بهداشت و درمان,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید به رویداد روز شنبه اش را جشن استیضاح دادگاه تبرئه. “فکر می کنم که نه که فکر می کنم.”

انتظار می رود رئیس جمهور را به توییتر به راه آهن در برابر دموکرات ها در شب جمعه.

5. هنگامی که بعد از بحث ؟

بعد از بحث برنامه ریزی شده است برای 19 فوریه و برگزار خواهد شد در لاس وگاس, نوادا, فقط قبل از آن دولت دارای اصلی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>