ترس بازار تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می پرسد متحده برای به تعویق انداختن بیکاری

به عنوان coronavirus موارد به موشک وار رفتن در سراسر کشور انجام مدعیان بیکاری.

پنسیلوانیا وزارت کار و صنعت اعلام کرد روز دوشنبه بیکاری برنامه چشم پوشی برای کارگران نهفته COVID-19. در طول دو روز گروه دریافت بیش از 121,000 بیکاری برنامه های کاربردی.

وقتی پرسیده شد که برای یک به روز رسانی شماره روز پنج شنبه این DLI کاهش یافته و بیشتر به افشای هر گونه نرخ بیکاری.

“تعدادی از بیکاری برنامه های کاربردی در حال حاضر تحریم شده توسط ایالات متحده وزارت کار” DLI وزیر جرارد “جری” Oleksiak به خبرنگاران گفت:.

ایالات متحده وزارت کار درخواست متحده به افشای هر گونه بیکاری بیشتر داده ها – این ادعا که اطلاعات مهمی در شاخص اقتصادی است که می تواند به طور بالقوه تحت تاثیر بازارهای مالی است. این دول قصد دارد به انتشار نرخ بیکاری اواخر هفته آینده.

“دولت بیمه بیکاری داده است به طور منظم تحریم شده تا ملی اعداد منتشر شده در پنج شنبه صبح و ایالات متحده می خواست برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را تا آن زمان گفت:” یک سخنگوی دول. “به عنوان یک پیشرو در شاخص اقتصادی است که پتانسیل تاثیر تصمیم گیری های سیاست و بازارهای مالی آن مهم است برای اطمینان از وضعیت بیمه بیکاری داده است ابلاغ سازگار و عادلانه شیوه است.”

وزارت کار و تلاش برای آزادی متحده اعداد به صورت فله و بی سابقه است که می تواند منجر به انتشار یک بزرگ تعداد مدعیان بیکاری در هفته آینده است که حرکت بازار و حتی بیشتر با توجه به بث ان Bovino ایالات متحده اقتصاددان ارشد در S&P جهانی.

“این یک حرکت جدید,” او گفت:. “این شماره می تواند بزرگ — و اگر هیچ راه آسان برای انجام یک مقایسه است که می تواند فقط اضافه کردن به سردرگمی بیشتر به این شماره است که در نهایت روز پنجشنبه منتشر شد.”

وزارت کار نکرد پاسخ به سؤال دیگری در مورد طبیعت بی سابقه ای از این تحریم.

به نظر نمی رسد که دولت کار ادارات نگه داشته شده است در حلقه. ادارات در کالیفرنیا و کشورهای دیگر گفت: ABC News آنها نشده اند توصیه می شود از هر گونه تحریم توسط وزارت کار در حالی که گروه ها در کشورهای دیگر در حال حاضر منتشر شد شماره های خود را هنگامی که ایمیل از وزارت کار وارد شدند.

از بعد از ظهر پنجشنبه برای مثال 72,245 Minnesotans برای اعمال نرخ بیکاری با توجه به مینه سوتا وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی است. در این زمان از سال, گروه معمولا تنها فرآیندهای 500 برنامه های کاربردی جدید در هر روز با توجه به یک گروه سخنگو.

از در دسترس عموم داده است که در حال حاضر در دسترس ساخته شده است, ABC News گزارش می دهند که حداقل 375,870 نرخ بیکاری واصل شده اند در سراسر چندین متحده از روز دوشنبه تا به طور قابل توجهی از هفته گذشته سراسر کشور 281,000 اعلام وزارت کار.

شاخص های دیگر در کشورهای دیگر نیز با اشاره به افزایش قابل توجهی در تعداد مدعیان بیکاری.

در روز سه شنبه نیویورک و نیوجرسی بیکاری نرم افزار وب سایت سقوط کرد با توجه به مطلق حجم ترافیک. وزارت امور خارجه نیویورک کار کرده است پس از اضافه شدن سرور ظرفیت. از شنبه گروه وب سایت است که به طور متوسط 250,000 باری در هر روز — 400 درصد افزایش نسبت به میانگین معمولی.

“این اعداد بسیار شبیه به ویروس در حال افزایش سرعت گفت:” Bovino.

وزارت فلوریدا فرصت های اقتصادی خواهد بود که پس از وزارت کار دستورالعمل برای انتشار نرخ بیکاری اما DEO سخنگو گفت: ABC اخبار بخش “شاهد تاریخی را افزایش می دهد” در برنامه های کاربردی.

“تماس با ما حجم دوشنبه از طریق جمعه بود و بیش از 76 ، 000 تماس” گفت: تیفانی Vause مدیر ارتباطات و امور خارجی برای DEO “و در هفته گذشته ما تا به حال فقط خجالتی از 28,000 تماس برای کل هفته.”

بخش نوادا, استخدام آموزش و توانبخشی هنوز برای انتشار آن شماره اما در چهار شنبه پیشرو اتحادیه کارگری برای کارگران مهمان نوازی گفت: این انتظار از 80 ٪ تا 90 ٪ از آن 300,000 اعضای از کار با توجه به شیوع.

“در حالی که من درک می کنم قصد دولت ممکن است برای آرام کردن بازارهای — من نمی فکر می کنم بازار خواهد شد فریب خورده و با هر گونه تلاش برای کنترل انتشار اطلاعات” Bovino گفت: ABC News. “در واقع این اقدامات ممکن است دیده شود به عنوان تلاش برای کنترل این پیام که به خوبی می تواند نتیجه معکوس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>