ترس به عنوان کلمبیا خاتمه مرز با ونزوئلا بیش از coronavirus

بوگوتا, کلمبیا – Cesar کستیللو و شریک زندگی خود التماس برای کمک در خیابان ثروتمند بوگوتا, کلمبیا, محله با هشت ماهه ،

Castillo, 26 چپ ونزوئلا سه ماه پیش در جستجوی فرصت های خود را از لحاظ اقتصادی فلج میهن همچنان به رنج می برند عدم پزشکی و مواد غذایی.

بیشتر:

آخرین بار او را دیدم یک دکتر بود و در سال 2018 زمانی که او مجروح پای خود را در یک تصادف موتورسیکلت در زادگاه خود از Maracay 40 دقیقه رانندگی از پایتخت ونزوئلا کاراکاس. آسیب دیدگی او آلوده شد در بیمارستان و لازم آنتی بیوتیک ها در دسترس نیست. پای او قطع شد.

“اگر آن (coronavirus) می رسد در ونزوئلا آن را می تواند وحشتناک باشد. بنابراین بسیاری از مرگ او گفت:” در حالی که تعادل خود را عصا در وسط مشغول خرید خیابان یادآوری بیمارستان تروما. “وجود دارد هیچ پزشکی مردم به معنای واقعی کلمه می میرند.”

Castillo ترس عمیق تر این هفته زمانی که مقامات اعلام کردند دو نفر در داخل ونزوئلا تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری است. این موارد موجب نگرانی نه تنها در ونزوئلا بلکه در کلمبیا که در آن میلیون ها نفر از ونزوئلا فرار کرده اند در سال های اخیر است.

کلمبیا دارای 22 مورد تأیید از کروناویروس که باعث شده از برچسب توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک بیماری همه گیر. دولت از رئیس جمهور ایوان دوقو اعلام کرد اواخر جمعه که غیر اتباع خواهد بود محروم از ورود به کشور از 16 مارس اگر آنها شده اند در اروپا یا آسیا بیش از دو هفته گذشته. دولت همچنین اعلام کرد که بسته شدن مرز با ونزوئلا باعث ترس از آنچه که چنین اقداماتی ممکن است به معنای برای کسانی که تکیه بر دارو و تجهیزات پزشکی و کالاهای دیگر از کلمبیا. ونزوئلا همچنین ناودان تصمیم به عنوان “یک عمل ناخالص و بی مسئولیتی”.

“به طور کامل تحت الشعاع’

ونزوئلا نظام سلامت شده است فلج سال با توجه به شکست های اقتصادی. پایه پزشکی است که, و برای درمان بیماری های جدی مانند سرطان و دیابت و ایدز است و حتی اندکی بیشتر.

بیش از 4.8 میلیون نفر فرار کرده اند ونزوئلا پس از 2015 و بیش از 1.7 میلیون نفر در حال حاضر اقامت در کلمبیا, با توجه به سازمان ملل متحد در تازه ترین آمار و ارقام. اکثر ونزوئلا مهاجران ورود در کلمبیا هستند از فقیر طبقه کارگر پس زمینه و مانند کاستیلو می رسند با کمی به هیچ منابع و شرایط جدی پزشکی.

Venezuela Colombia border

کلمبیا مهاجرت افسران دیده می شود پوشیدن محافظ ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش جدید coronavirus COVID-19 به عنوان آنها ایستاده در سیمون بولیوار بین المللی پل در مرز با ونزوئلا در Cucuta کلمبیا [Schneyder مندوزا/خبرگزاری فرانسه]

حتی قبل از اعلام بسته شدن کسانی که در امتداد مرز ترس برای چه این وضعیت نگاه می خواهم در هر دو کشور ونزوئلا و کلمبیا.

“اگر coronavirus می رسد در یک مقیاس بزرگ کلمبیا نظام سلامت خواهد بود به شدت تحت تاثیر قرار. ونزوئلا مهاجران به خصوص کسانی که ثبت نام در کلمبیا سیستم اجتماعی خواهد شد آسیب پذیر گفت:” دکتر Atilio ریورا-Vasquez از Cucuta یک شهرستان است که خدمات بهداشت و درمان در حال حاضر در حال سقوط بر تعداد بالای مهاجران وجود دارد.

“آنها (مهاجران) باید کمی اقتصادی دسترسی به خرید مواد ضد عفونی کننده و ژل و صابون برای شستن دست های خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک کمبود پول برای خرید غیر مواد غذایی فاسد شدنی به خود منزوی کردن خود است. نیز وجود دارد بسیاری از مهاجران که زندگی می کنند در خیابان ها معنی آنها نمی قادر خواهد بود به خود منزوی صورتی که coronavirus” ریورا-Vasquez که دارای تخصص در شیوع گفت.

Jaime Castellanos یک بوگوتا-بر اساس استاد ویروس شناسی گفت: این شماره ادامه خواهد داد به افزایش در کلمبیا آن را به عنوان در سراسر جهان, اما که در کلمبیا به توانایی های فنی را به سرعت تشخیص این بیماری هستند نه به عنوان پیچیده به عنوان کشورهای دیگر مانند کره جنوبی.

“این تاسیسات کارکنان و تجهیزات پزشکی به اندازه کافی برای آنچه که مورد نیاز خواهد بود برای مقابله با این نوع موارد است. ما در نظام سلامت خواهد بود به طور کامل تحت الشعاع” Castellanos گفت.

کلمبیا وزارت بهداشت گفت: آنها قادر به ارائه یک نظر به الجزیره در زمان انتشار.

ونزوئلا ادامه خواهد داد به صلیب

تحلیلگران می گویند که مرز بسته شدن تنها فشار ونزوئلا برای عبور از طریق “trochas” یا غیررسمی گذرگاه های مرزی.

“من فکر می کنم آن را به طور کامل تصمیم اشتباه ساخته شده توسط [کلمبیا] دولت گفت:” رونالد رودریگز مدیر روساریو دانشگاه رصدخانه در ونزوئلا است.

“کلمبیا دارای یک مسئولیت بزرگ بودن کشور است که اکثر ونزوئلا مهاجران و نقش که باید منجر به یک پاسخ از طرف تمام کشورهای دیگر در منطقه که این موضوع از ونزوئلا مهاجرت,” او گفت:.

Colombia Venezuela border

ونزوئلا شهروندان سعی کنید برای ورود به کلمبیا در حالی که با پوشیدن محافظ ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus در Cucuta کلمبیا [Schneyder مندوزا/خبرگزاری فرانسه]

او اضافه کرد که به دلیل ضعف سیستم بهداشت و درمان بیشتر ونزوئلا که قرارداد این ویروس احتمالا تا پایان آمدن به کلمبیا برای بهداشت و درمان.

“کلمبیا نیاز به آماده سازی خود را برای چه می آیند. نه تنها به مراقبت از مردم محلی بلکه در صورتی که بیشتر ونزوئلا حرکت به سمت منطقه مرزی در جستجوی کمک های پزشکی وجود دارد و به خاطر سپردن است که بسیاری از ونزوئلا در حال درد و رنج با مسائل جدی در سلامتی است که نیست درمان شده توسط ونزوئلا خدمات سلامت مانند سرطان و دیابت و ایدز و باعث می شود آنها را بیشتر در معرض خطر در مواجهه با یک بیماری همه گیر ممکن است از COVID-19,” رودریگز گفت.

“یکی دیگر از مهم ترین چیزی که به اشاره در مورد این جمعیت است که در ونزوئلا بیماری های مناطق گرمسیری زیاد و هر کسی با یکی از این بیماری ها می شود و شما با COVID-19 می تواند در صورت بزرگ عوارض,” او اضافه شده است. “ونزوئلا در حال رفتن به سعی کنید به کلمبیا, در جستجوی کمک به محافظت از خود را از این بیماری است. تنها چیزی که دولت کلمبیا انجام داده است ساخته شده است این وضعیت را مشکل تر برای ونزوئلا.”

دولت هنوز مشخص دقیقا چگونه آن را مدیریت بسته شدن متخلخل 2,219 متر (1,379 مایل) مرز با ونزوئلا است. کلمبیا فرمانداران و شهرداران از سراسر کشور دیدار خواهد کرد دوقو در روز شنبه برای بحث در مورد چگونه به کار مشترک مقابله با این ویروس در سراسر کشور است.

Venezuela Colombia border

یک مرد فروش محافظ ماسک صورت در سیمون بولیوار بین المللی پل در Cucuta [Carlos Eduardo Ramirez/رویترز]

Jozef Merkx رئیس کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل – سازمان ملل متحد, پناهندگان سازمان – در کلمبیا گفت: این سازمان بود “نظارت بر وضعیت و کار خواهد کرد در تماس نزدیک با کلمبیا وزارت بهداشت است.”

سرجیو Guzman, یک تحلیلگر سیاسی گفت که همکاری بین کلمبیا و ونزوئلا دولت “خواهد بود مطلوب تحت این سناریو اما از لحاظ سیاسی غیر واقعی رفتن به جلو”.

او گفت که دولت کلمبیا را “مهار استراتژی باید به سرعت حرکت می کند به تبدیل شدن به یک استراتژی برای آماده شدن برای انزوای اجتماعی و اقتصادی ضعف و شدید فشار در خدمات بهداشت و درمان و مقررات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>