FDA در حال حاضر اجازه می دهد بیشتر labs بلافاصله پس از شروع آزمایش برای coronavirus

غذا و دارو گفت: آن اجازه خواهد داد صدها علمی بیمارستان آزمایشگاه در ایالات متحده بلافاصله پس از شروع آزمایش برای رمان coronavirus یک حرکت است که می آید پس از آزمایش طراحی شده توسط مقامات بهداشت عمومی برای شناسایی موارد COVID-19 قرار گرفت به botched و اجرای نادرست خوانش.

این عمل باعث ایجاد فرصت تقریبا یک شبه به آزمون هزاران نفر از بیماران به جای چند صد تست شده و تا کنون آژانس گفت.

“ما اعتقاد داریم که این سیاست اعتصاب تعادل مناسب در طول این بهداشت عمومی اورژانس” FDA کمیسر Stephen هان در بیانیه ای گفت.

“ما ادامه خواهد داد برای کمک به اطمینان حاصل شود علم صدا قبل از تست بالینی و پیگیری با بحرانی بررسی مستقل از FDA در حالی که به سرعت در حال گسترش تست قابلیت در آمریکا ما در حال تغییر استانداردهای ما برای صدور اضطراری با استفاده از مجوز,” او گفت:.

یک زن در 50s که در نظر گرفته شد پزشکی در معرض خطر با توجه به مقامات دولتی و تکرار توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی درگذشت از COVID-19 در ایالت واشنگتن. او اولین گزارش آمریکا مرگ از این شود. در حال حاضر مقامات بهداشتی در کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن نگران رمان coronavirus, پخش كردن, از طریق, West Coast جوامع پس از تایید سه بيماران آلوده به معنی ناشناخته. به گفته مقامات واشنگتن مرگ بود و نه مربوط به سفر.

شناسایی این موارد از جامعه انتقال رمان coronavirus قرار داده بود فشار بیشتری بر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به منظور بهبود توزیع و اعتبار سنجی آزمون و اطمینان حاصل شود که حق مردم در حال آزمایش هستند.

“هر چه زودتر به جای بعد ما ممکن است تست خیلی بیشتر از مردم گفت:” اندی Pekosz استاد مولکولی میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت قبل از FDA اعلام. “این است که بعد از ثبت نام ما باید برای گسترش آزمایش در آینده است.”

Coronavirus برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر در ووهان چین. پس از آن بیمار بیش از 83,000 مردم و کشته شدن حداقل 2,867 مردم در سراسر جهان است. اکثر موارد و مرگ و میر صورت گرفته در چین; اما تیز چشم انداز مثبت در تعداد موارد و مرگ و میر گزارش در ایران و ایتالیا و کره جنوبی در طول هفته گذشته دست پاچه بازارهای تحت فشار قرار دادند و این موضوع در مقابل ذهن برای بسیاری از آمریکایی ها.

که به نوبه خود به پرسش های مطرح شده در مورد ایالات متحده آمریکا آمادگی بالقوه جامعه گسترش ویروس از جمله کشور توانایی دقت و سرعت تست مردم برای تشخیص و نظارت. با توجه به CDC آمریکا را آزمایش کرده است 459 مردم برای COVID-19. در مقایسه گوانگ دونگ, چین, آزمایش 320,000 نمونه و کره جنوبی آزمایش بیش از 66,000 مردم است.

برای به روز رسانی روزانه بر روی ویروس Coronavirus به روز رسانی: 83,861 موارد 2,867 مرگ و میر حوادث جهانی در سوال

“ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم با آلوده در ایالات متحده زیرا که ما واقعا در تست” گفت: Raymond James تحلیلگران که اشاره کرد که هاوایی سعی نمونه از ساکنان آن تست شده در ژاپن به دلیل تست تنگنا در آمریکا

شده اند وجود دارد چند مسائل با تست, در علاوه بر این به سوالات در مورد تست پروتکل. از روز شنبه تنها 12 بهداشت عمومی آزمایشگاه قادر به انجام آزمون. (تمام متحده در حال حاضر انتظار می رود که کیت های آزمایش تا پایان هفته آینده CDC روز جمعه گفت.) در این آزمون که دارای سه مؤلفه بود, معیوب سوم جزء ساخته شده است که نتایج نشان می دهد به عنوان مجمل. آژانس پس از آن تصمیم گرفت اجازه می دهد تا بهداشت عمومی آزمایشگاه برای انجام دو جزء از آزمون اما نیاز به تایید نهایی از CDC یک حرکت است که می افزاید: 48 ساعت تست.

ببینید: اگر کروناویروس در آمریکا, تحویل مواد غذایی شرکت می تواند یک افزایش در تقاضا — آنها آماده است ؟

“من نا امید مانند من می دانم که بسیاری از شما که ما مسائل را با ما تست” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت: این هفته است.

که گام های اضافی باعث شده است تا انتقاد از نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio. “در حال حاضر CDC وضعیت آنها اجازه کامل بود دشمن خوب,” او گفت: در یک کنفرانس خبری. “ما باور داریم که اگر آنها را توانمند محلی آزمایشگاه ما می تواند کار با آنها را به انجام با کیفیت بالا و تست سریع تر است. که اجازه خواهد داد که ما را به ماندن پیش از این وضعیت است. ما می خواهیم به شرکای خود را, اما ما نیاز به انعطاف پذیری بیشتر.”

این آژانس همچنین نمی گسترش معیارهای تست شامل مسافران از کشورهای با موارد مستند از جامعه گسترش ویروس از جمله ایران و ایتالیا و کره جنوبی و تایوان در میان دیگران تا پنج شنبه شب. قبلی تنها معیار آزمایش مردم بود که سفر به سرزمین اصلی چین و یا آمده بودند در تماس نزدیک با کسی که تشخیص داده شده بود با این ویروس.. کالیفرنیا است که 28 مورد از این رمان coronavirus از جمله اول ممکن است صورت فرد به فرد انتقال در جامعه است که نظارت بیش از 8,400 افرادی که به دولت بازگشت از چین است. آن را تنها به حال 200 کیت های آزمایش در پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: پنج شنبه.

“واقعی ناکافی است و نه فقط عدم وجود کیت تست آن عدم توانایی برای استفاده از این کیت های آزمایش,” او گفت:. “در حال حاضر ما قادر خواهید بود به استفاده از آنها و ما این گیرنده از افزایش تصاعدی در جدید کیت تست و پس تست بیشتر مکان های در دسترس خواهد بود. بنابراین ما لازم نیست به ارسال همه چیز را به CDC ستاد در یک تست محل. خواهیم دید تقسیم عددی بر مضرب از مکان طی چند ماه آینده.”

ببینید: را نشان می دهد بر روی بروید? Coronavirus MWC لغو قطع بیش tech کنفرانس

آخرین مورد در کالیفرنیا به خصوص نگران متحده با توجه به این که زن بود نه سفر به آسیا و یا به هر حال شناخته شده است در تماس با کسی که با COVID-19 و ممکن است نشان می دهد که این ویروس خواهد شد به احتمال زیاد به گسترش در ایالات متحده UC Davis مرکز پزشکی است که درمان بیمار گفت: در آن زمان CDC پنج روز به توافق برسند به آزمون خود را برای COVID-19. “از آنجا که بیمار مناسب نیست موجود CDC معیارهای COVID-19 یک آزمون که بلافاصله تجویز” ساکرامنتو مبتنی بر بیمارستان در بیانیه ای گفت. “UC Davis سلامت را کنترل نمی کند تست شده است.”

دفعات بازدید:همچنین: کنگره با این نسخهها کار بر روی ارائه 6 میلیارد دلار به 8 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس

CDC در روز جمعه مورد مناقشه است که توضیح آن گفت: نمی دریافت یک تماس تلفنی تا فوریه. 23.

خیلی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اوایل تمرکز بر پرداختن به شیوع در مهار از جمله ممنوعیت ورود به آمریکا توسط اتباع خارجی سفر از چین و قرار دادن هزاران نفر از آمریکایی ها که شده بود عودت از ووهان, چین, کانون شیوع و الماس شاهزاده کشتی کروز در 14 روز قرنطينه.

برای این ویروس خاص آزمون در نظر گرفته شده است مهم بهداشت عمومی ابزار به دلیل آن می تواند کمک به شناسایی افرادی که در موارد خفیف از COVID-19 که هنوز هم ممکن است گسترش این ویروس به جمعیت های آسیب پذیر بسیار شبیه آنفولانزا Pekosz گفت. شناسایی موارد خفیف و یا درمان آنها و یا جدا کردن آنها می تواند کمک به شکستن زنجیره انتقال” ویروس ، با دیگر coronaviruses مانند سندرم حاد تنفسی (سارس) افرادی که تا به حال ویروس شديد سیستم های ساخت آن را آسان تر برای شناسایی افرادی که باید قرنطینه شود.

پس از آزمون دریافت تایید FDA است که باز خواهد شد تا بازار به تجاری labs به گام و ایجاد نسخه های خود را از آزمون. تعدادی از شرکت ها در حال حاضر در حال توسعه COVID-19 آزمون از جمله شرکت-تشخیص CODX, -17.11% که این هفته دریافت علامت CE اتحادیه اروپا برای آن COVID-19 تست. ماکسیم گروه تحلیلگر جیسون مک کارتی نوشتن در یک توجه داشته باشید که این شرکت تست شده “بیشتر سهولت استفاده” از CDC آزمون.

خوانده شده در حال حاضر: Coronavirus رانده فروش لرز IPO بازار فقط به عنوان یک شرکت بریوز بازار این هفته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>