FDA تصویب اولین درمان برای کودکان مبتلا به حساسیت به بادام زمینی

واشنگتن — اولین درمان برای بادام زمینی آلرژی است در مورد آمار بازار, یک گام بزرگ در جهت مراقبت بهتر برای همه انواع مواد غذایی آلرژی — اما هنوز هم یک راه طولانی از درمان است.

روز جمعه تایید توسط اداره غذا و دارو وعده را به برخی از کمک به خانواده هایی که همیشه در زندگی ترس از اتفاقی نیش بادام زمینی در جشن تولد و تاریخ بازی, مدرسه, سالن های غذاخوری و رستوران ها. نام Palforzia آن توسعه داده شد Aimmune درمان.

“این یک زندگی-changer” گفت: نینا نیکولز, 18, از واشنگتن که در اولین برخورد با بادام زمینی به عنوان یک کودک نو پا — یک کره بادام زمینی ترقه به اشتراک گذاشته شده توسط یک دوست — مورد نیاز یک مسابقه به اتاق اورژانس. او وارد یک Palforzia پژوهش به عنوان یک نوجوان و خواستار آن را “امنیت پتو.”

درمان است در خصوص تهیه پودر بادام زمینی بلعیده روزانه در مقادیر کوچک است که به تدریج افزایش بیش از ماه است. این قطار کودکان و نوجوانان’ بدن برای تحمل بهتر از بادام زمینی به طوری که یک اتفاقی نیش است کمتر احتمال دارد به علت یک واکنش جدی و یا حتی کشتن در موارد شدید.

Palforzia کاربران هنوز هم باید برای جلوگیری از بادام زمینی درست مثل آنها همیشه.

درمان برای همه نیست. Palforzia می تواند باعث عوارض جانبی از جمله گاه به گاه واکنش های آلرژیک شدید. FDA است و نیاز است که پزشکان و بیماران خود را با ثبت نام در ویژه برنامه ایمنی و بیماران باید دوز اول و هر افزایش دوز تحت نظارت در گواهی مرکز بهداشت.

و اگر جوانان و جلوگیری از مصرف دوز روزانه آنها از دست دادن حمایت.

عکس های مدت طولانی است که مورد استفاده برای القاء تحمل به آلرژی به نیش زنبور عسل یا گرده. اما بلع یک آلرژن به ساخت تحمل یک پیچ و تاب و جدید — که دانشمندان آنرا “دهان نمود.” و بادام زمینی از مواد غذایی به پنجه شود. تست و تخم مرغ و شیر و آجیل درخت در حال جریان است.

اما به دلیل اشکالاتی دانشمندان همچنین در حال توسعه نسل بعدی گزینه های که کار می کنند متفاوت است. بعد تا برای FDA نقد و بررسی: یک پچ پوستی برای حساسیت به بادام زمینی.

“برای مدت طولانی ما تا به حال هیچ چیزی برای ارائه این بیماران گفت:” دکتر پاملا Guerrerio از موسسه ملی بهداشت است که بودجه بسیاری از تحقیقات که منجر به آلرژی غذایی درمان. “ما در نهایت باید یک درمان است. که یک گام بزرگ است.”

Aimmune مدیران گفت: آنها امید پزشکان می توانید شروع به تجویز درمان در “چند هفته.” آنها مجموعه ای از درمان لیست قیمت در $890 یک ماه اما چقدر بیماران پرداخت خواهد شد بستگی به بیمه خود را. Aimmune می گوید که در حال همکاری با شرکت های بیمه برای پوشش و ارائه خواهد شد یک بیمار co-پرداخت کمک برنامه.

آلرژی غذایی یک مشکل رو به رشد

میلیون ها نفر از آمریکایی ها که آلرژی غذایی از جمله حدود 1 در 13 کودکان و اعداد است که در سال های اخیر است. بادام زمینی آلرژی یکی از شایع ترین در میان کودکان و در میان خطرناک ترین. اتفاقی مواجهه مکرر با حدود 1 در 4 کودکان مبتلا پیچ در پیچ تا در اتاق اورژانس هر سال است.

چه اتفاقی می افتد: سیستم ایمنی بدن overreacts به مواد غذایی با تحریک التهابی آبشار. به طور متوسط کودکان می تواند تجربه کهیر خس خس سینه و یا بدتر از فقط یک 30th یک واحد بادام زمینی, گاهی اوقات حتی کمتر دکتر گفت: Rohit Sharma, که منجر به درمان دهان و دندان مطالعات در کودکان بیمارستان ملی در واشنگتن است.

تا به حال, همه پزشکان توصیه می شد برای خواندن برچسب های مواد غذایی و اجتناب از هر چیزی که ممکن است شامل خبر بادام زمینی است. دهه پیش تلاش در عکس تلقی می شد بیش از حد خطرناک برای آلرژی غذایی است. سپس در سال 2006 محققان در دانشگاه دوک و دانشگاه آرکانزاس گزارش وسوسه انگیزی نشانه هایی که بلعیده درمان ممکن است کار به جای.

چگونه کار می کند

پزشکان تجویز ناچیز Palforzia شروع دوز. پودر ذخیره شده در یک کپسول است که مخلوط را به هر unheated مواد غذایی مانند نیکولز’ مورد علاقه smoothie به میوه. بیماران به دوز برای اولین بار در یک پزشک در مورد بد واکنش های آلرژیک. هر چند هفته دوز افزایش می یابد تا پس از حدود شش ماه آنها مصرف معادل حدود یک بادام زمینی است.

در یک مطالعه از نزدیک به 500 کودک و دو زن سوم که دریافت Palforzia غذا خوردن می تواند معادل دو بادام زمینی و برخی سه یا چهار — در مقایسه با فقط 4% از بیماران با توجه به ساختگی مواد مخدر است.

چند صد آلرژی پزشکان در سراسر کشور در حال حاضر ارائه نسخه خود را از درمان با استفاده از فروشگاه خرید بادام زمینی آرد — و یا گزینه های مشابه برای دیگر مواد غذایی آلرژی — به سفارشی دوز برای بیماران خارج از مطالعات.

هشدار

Palforzia کاربران هنوز هم باید خود را نجات, پزشکی مانند EpiPens برای درمان واکنش های آلرژیک شدید. ترین تجربه حداقل عوارض جانبی خفیف مانند کهیر و یا stomachaches و حدود یک پنجم کاهش یافته است از این مطالعه گفت: دکتر اسکات Sicherer اطفال پزشک متخصص آلرژی در بیمارستان کوه سینا در نیویورک است.

به واکنش های شدید آنها زده حدود 9 درصد از بیماران تحت درمان در Palforzia مطالعه نزدیک به سه برابر این تعداد در گروه دارونما و باعث بحث در مورد این دارو مفید است.

“وجود دارد یک trade-off” Sicherer گفت. خانواده و پزشکان هم باید برای تصمیم گیری “آن را حس برای من یا فرزند من?”

گزینه های دیگر

دیگر آلرژی درمان در خط لوله:

–DBV فن آوری های’ Viaskin روزانه پچ که شامل مقدار کمی از بادام زمینی پروتئین طریق پوست جذب می شود به امید عوارض جانبی کمتری دارند.

—حساسیت زا قطره زیر زبان هستند در مراحل اولیه تست اما نشان داد وعده در یک مطالعه اخیر از دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل.

—عکس برای جلوگیری از واکنش های آلرژیک ارائه آنتی بادی است که tamp پایین آبشار التهابی است که به دنبال قرار گرفتن در معرض تصادفی. یک دانشگاه استنفورد خلبان مطالعه پیشنهاد یک شات تنها می تواند بلوک بادام زمینی واکنش برای دو تا شش هفته است.

“Palforzia است یک گام به جلو” گفت: فرزندان ملی را Sharma. “آنچه همه ما امیدواریم که برای آن خواهد بود واقعا انقلابی است که درمان را درمانی است که واقعا می شود به خلاص شدن از شر آلرژی غذایی به طور دائم.”

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>