اف بی آی هشدار جعلی COVID-19 آنتی بادی آزمون

آن است که تنها یکی از این ویروس های مربوط به کلاهبرداری اشاره کرد به تازگی.

دفتر تحقیقات فدرال است هشدار جعلی COVID-19 آنتی بادی آزمایش.

در حالی که تست های واقعی نشان می دهد که آیا یا نه یک فردی که قبلا مبتلا به این ویروس است که باعث COVID-19 FBI هشدار نادرست آزمون ها نه تنها یک روش برای scammers به جعلی نتایج جستجو است اما همچنین به سرقت اطلاعات شخصی از افرادی که جعلی آزمون.

کلاهبرداران با توجه به FBI نیز به دنبال بیمه مدیکر و اطلاعات “است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در آینده بیمه پزشکی و یا سرقت هویت طرح است.”

FBI خواستار عمومی به آگاهی از “ادعای تایید FDA برای تست آنتی بادی است که نمی تواند تایید تبلیغات برای تست آنتی بادی از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی, ایمیل, تلفنی, آنلاین و یا از ناخواسته/منابع ناشناخته و بازاریابان ارائه ‘رایگان’ COVID-19 آنتی بادی آزمون یا ارائه مشوق هایی برای تحت تست.”

مقامات اصرار چک کردن غذا و دارو, سایت مشاوره با یک پزشک مراقبت های اولیه با استفاده از شناخته شده آزمایشگاه و یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در میان توصیه های دیگر.

این اولین بار نیست coronavirus کلاهبرداری مقامات صدا زنگ در.

هفته گذشته وزارت دادگستری هشدار داد جعلی COVID-19 ماسک معافیت کارت.

کارت گویند در قسمت “من معاف از هر گونه فرمان نیاز به ماسک صورت استفاده ، با پوشیدن یک ماسک صورت دارای [sp] روانی و یا فیزیکی خطر ابتلا به من. تحت قانون آمریکایی های معلول (ADA) من نیاز به افشای وضعیت من به شما.”

این هشدار که برای اولین بار از ایالات متحده آمد دفتر دادستان در وسط منطقه کارولینای شمالی با اشاره به املایی و خطاهای دیگر. به باراک اوباما پیشنهاد پیام آمده می تواند در قالب کارت های آگهی و یا ارسال.

“آیا نمی شود فریب خورده را با حیله و سوء استفاده از DOJ عقاب” گفت: آمریکا وکیل G. T. مارتین در یک نسخه. “این کارت را انجام نمی نیروی قانون است. این “آزادی برای نفس کشیدن آژانس’ یا ‘FTBA,’ است نه یک سازمان دولتی.”

تحقیقات امنیت داخلی یک بازوی وزارت امنیت داخلی نیز سرکوب COVID-19 کلاهبرداری است.

آن را می گوید تا به کشف و ضبط بیش از 885 جعلی COVID-19 آزمون و مواد مخدر ممنوع و تقلبی ماسک. در این همکاری با شرکت های خصوصی برای محافظت از مردم آمریکا از COVID-19 تقلب.

ABC News’ Eden دیوید کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>