اف بی آی می گوید بالای آن وکیل شده است از خروج از دفتر

اف بی آی بالا, وکیل دانا Boente است ترک دفتر

واشنگتن — اف بی آی بالا, وکیل دانا Boente که صرف نزدیک به 40 سال با وزارت دادگستری بوده ولی هدفمند برای انتقاد بیش از سال گذشته توسط برخی از مفسران محافظه کار و حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای نقش خود در روسیه تحقیقات در حال خروج از دفتر.

Boente است اخیرا به عنوان FBI مشاور عمومی است اما در انواع نقش ها در 38 سال وزارت دادگستری حرفه ای از جمله اقدام دادستان کل در روزهای اولیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایالات متحده وکیل در ویرجینیا و سرپرست ریاست امنیت ملی را بدست آورد.

اف بی آی گفت که Boente داده بود متوجه روز جمعه که او در نظر گرفته شده برای بازنشسته موثر ژوئن 30, اداره گفت.

“او در طول زندگی طولانی و حرفه ای به عنوان یک کارمند دولتی دانا نشان داده است اراده فداکارانه به اطمینان حاصل شود که عدالت همیشه در خدمت به نمایندگی از شهروندان ما” FBI مدیر کریستوفر Wray گفت: در بیانیه ای اعلام Boente خروج. “همه ما باید سپاسگزار برای فداکاری خود را به وزارت دادگستری و اف بی آی و مردم آمریکا است.”

Boente شد اقدام دادستان کل در اوایل سال 2017 پس از سالی یاتس holdover از دولت اوباما اخراج شد پس از امتناع از دفاع از رئيس جمهور در سفر بان کی مون و باقی مانده در آن نقش تا زمانی که جف جلسه نصب شده بود.

به عنوان یک وزارت دادگستری رسمی او مورد تایید یکی از سه برنامه به تمدید راز نظارت حکم سابق هدف قرار دادن تهمت کمپین مشاور کارتر صفحه. یک بازرس کل وزارت دادگستری گزارش از دسامبر گفت: کسانی که برنامه های کاربردی به دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی معنیداری خطاها و حذفیات است که برش در برابر FBI را فرض که صفحه بود که هرگز شارژ با هر خطا شد و یک عامل از یک قدرت خارجی.

در این گزارش گفت که Boente و دیگر مقامات وزارت دادگستری “آیا اطلاعات دقیق و کامل” از اف بی آی در زمان آنها مورد تایید آنها است.

حتی پس از Boente است با این وجود انتقاد توسط چهره های محافظه کار برای دخالت خود را در روسیه آغاز کرد.

یک Facebook پست در ماه فوریه از گروه محافظه کار قضایی سازمان دیده بان اعلام کرد که رئیس جمهور آن تام Fitton به نظر می رسد در فاکس اخبار کسب و کار با میزبان Lou Dobbs به بحث در مورد موضوعات مختلف از جمله “کشف که FBI ارشد مشاور حقوقی دانا Boente شرکت در جعلی FISA حکم در کارتر صفحه.”

در آوریل دابز خود ادعا که Boente و Wray مسدود کردن افشای “exculpatory” اطلاعات در مورد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. اف بی آی و وزارت دادگستری را تکذیب کرد که در این مورد بود.

ان بی سی نیوز, اولین گزارش Boente خروج و گفت که او خواسته شده بود برای استعفا توسط وزارت دادگستری. Wray بیانیه هیچ اشاره ای از آن است. وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>