اف بی آی می پرسد برای مصاحبه با شاهزاده اندرو در جفری اپستاین مورد

آمریکا وکیل جفری برمن اعلام این خبر دوشنبه.

دادستان فدرال در نیویورک همراه با اف بی آی خواسته اند به مصاحبه شاهزاده اندرو به عنوان بخشی از خود را در حال انجام تحقیقات جنایی را به جفری اپستین co-توطئه گران ایالات متحده, وکیل جفری برمن برای منطقه جنوبی نیویورک روز دوشنبه گفت:.

“منطقه جنوبی نیویورک و FBI تماس گرفت شاهزاده اندرو وکیل و درخواست برای مصاحبه با شاهزاده اندرو و به تاریخ شاهزاده اندرو ارائه شده صفر همکاری” برمن گفت: در حالی که ایستاده در مقابل آستان اپستین سابق شرق 71 خیابان عمارت در شرق منهتن که در آن شما هنوز هم می توانید ببینید که در آن حروف “J. E.” بودند جا به جا بر روی دیواره داخلی.

“او علنا ارائه شده در واقع در یک مصاحبه مطبوعاتی به همکاری با اجرای قانون بررسی جنایات مرتکب شده توسط جفری اپستاین و شرکت خود توطئه گران,” برمن گفت.

برمن کاهش یافته و به شرح آنچه دادستان می خواهم به دانستن از شاهزاده اندرو اگر چه او گفت اپستاین نمی توانست مرتکب جنایات او بدون کمک از co-توطئه گران.

دادستان فدرال نیست معمولا افشای کسانی است که به دنبال به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی اما برمن گفت: مردم حق دارند بدانند که در این مثال چون شاهزاده اندرو علنا نشان داد تمایل خود را به همکاری.

در بیانیه ای به ABC News, David Boies یک وکیل برای Giuffre گفت: روز دوشنبه “پرنس اندرو در ادامه عدم همکاری با مقامات پس از آزادانه تصدیق کرد که او می تواند آماده برای پاسخ به سوالات بالا می برد حتی بیشتر سوالات در مورد نقش او در بازی های بین المللی قاچاق جنسی حلقه جفری اپستاین و دیگران اداره می شود. شاهزاده اندرو را باید به طور جدی این باور عمیق برگزار در این کشور است که هیچ کس بالاتر از قانون است.”

در نوامبر بیانیه دوک یورک گفت: “من مایل به کمک به هر انتظامی مربوطه با تحقیقات خود را.”

ملکه پسر دوم شده است در ارتباط با اپستین محکوم مجرم جنسی که در زندان درگذشت اوایل سال گذشته است. اما شاهزاده اندرو به عنوان ارتباط خود را با اپستاین در گذشته است.

دوک یورک اذعان کرد در ماه نوامبر در مصاحبه با بی بی سی که او “اجازه دهید به سمت پایین ساده است که به عنوان” هنگامی که او در آنجا ماند در اپستین نیویورک عمارت پس از او شده است می خواهم به جرم جنایات جنسی.

“من ضربه خودم را برای آن به صورت روزانه ‘علت آن چیزی نیست که تبدیل شدن به یک عضو از خانواده سلطنتی و ما سعی می کنیم و رعایت um, بالاترین استانداردها و شیوه های” شاهزاده اندرو گفت.

اپستاین شده بود موضوع را به دولت فدرال و تحقیقات از اواسط 2000s, به اتهام, استخدام زیر سن قانونی دختران به صورت غیرقانونی ماساژ و سکس. او در نهایت در خدمت 13 ماه از 18 ماه مدت در شهرستان فلوریدا زندان برای دو جزئی اتهامات پس از اجتناب از اتهامات فدرال مربوط به اتهامات سوء استفاده توسط نزدیک به سه ده ،

ویرجینیا رابرتز Giuffre اتهام در دادگاه براده در دسامبر 2014 که او می خواهم به کارگردانی اپستاین و دیرین خود را همراه انگلیسی مقتدر Ghislaine ماکسول, سکس با شاهزاده اندرو در دو نوبت زمانی که او 17 و در یک سوم مناسبت زمانی که او فقط می خواهم تبدیل شده 18.

شاهزاده اندرو نگهداری در مصاحبه بی بی سی که “هیچ چیز” رخ داده بین او و Giuffre اما گفت که او خواهد بود “وظیفه” برای شهادت در مورد اتهامات تحت سوگند اگر او خواسته شد.

“خب من مثل هر کس دیگری است و من باید به همه مشاوره حقوقی بود که قبل از من به انجام این نوع از چیزی که” او گفت:. “اما اگر فشار آمد به پرتاب و مشاوره حقوقی بود به انجام این کار پس از آن من خواهد بود موظف به انجام آن است.”

وکلای مدافع برای Giuffre شده است به دنبال مصاحبه و شهادت با پرنس اندرو در ارتباط با دعوی قضایی مدنی اطراف اپستاین مورد پس از 2015.

آنها برای اولین بار با ارسال نامه ای به دنبال شهادت به کاخ و نمایندگان برای شاهزاده در اوایل سال 2015 — زیر عمومی خود را تکذیب اتهامات مطرح شده توسط Giuffre-و دوباره در ماه سپتامبر سال 2019 پس از گزارش شروع به سطح است که او از طریق منابع بی نام بود دعوا صحت عکس از او با Giuffre از سال 2001.

شاهزاده اندرو بعد از آن به نظر می رسد به سوال صحت این عکس در مصاحبه بی بی سی.

پس از بد بخت مصاحبه پخش دوک یورک مجبور شد به قدم به عقب از وظایف سلطنتی گفت: در بیانیه ای که روابط به اپستاین حال تبدیل شدن به یک “اختلال عمده” به خانواده سلطنتی خیریه کار می کنند.

ABC اخبار ” جولیا Hasancan و جیمز هیل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>