Fauci به ما هشدار می دهد در coronavirus به عنوان موارد افزایش: به روز رسانی زنده

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

  • بالا متخصص پزشکی در آمریکا, Dr Anthony Fauci هشدار داده است که این کشور است که “بد” توسط coronavirus مواجه است خطرناک افزایش موارد جدید. هشدار در آمد و به عنوان آریزونا و تگزاس و نوادا هر گزارش شماره ثبت روزانه موارد است.
  • کشورهای اتحادیه اروپا با توجه به ممنوعیت ورود آمریکایی ها به عنوان ما شکست خورده است و در کنترل گسترش از coronavirus با توجه به نیویورک تایمز.
  • در سراسر جهان حدود 9.2 میلیون نفر تایید شده اند به کوروناویروس. بیش از 4.6 میلیون نفر بهبود یافته اند در حالی که بیش از 474,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, ژوئن 24

03:00 GMT – واشنگتن باعث می شود ماسک صورت اجباری

جی Inslee فرماندار ایالت واشنگتن در ایالات متحده دستور داد ساکنان به پوشیدن ماسک صورت در این منطقه شاهد آن تست مثبت افزایش 35 درصد در هفته گذشته.

“این است که در مورد صرفه جویی در زندگی. آن را در مورد بازگشایی کسب و کار ما. و آن را مورد احترام و مراقبت از یکدیگر” Inslee گفت.

این حرکت به عنوان متحده, Arizona, California, می سی سی پی و نوادا گزارش رکورد تعداد موارد جدید COVID-19. تگزاس یک رکورد در روز دوشنبه. حدود یک دوجین دیگر آمریکا و برخی از شهرهای بزرگ باید صورت-پوشش قوانین.

02:42 GMT – مکزیک ثبت یک رکورد دیگر در افزایش موارد

مکزیک ارسال شده رکورد دیگر یک روز افزایش در coronavirus موارد ورود 6,288 تایید عفونت در روز سه شنبه. وزارت بهداشت نیز گزارش داد 793 مرگ و میر بیشتر.

آورده است که مکزیک در مجموع مورد بار به 191,410 و مرگ و میر به 23,377.

مقامات اذعان هر دو undercounts به دلیل بسیار پایین تست نرخ. مکزیک انجام شده تنها در حدود نیمی از یک میلیون آزمایشات و یا در مورد یکی برای هر 250 نفر.

مکزیک نیز بسیار بالا میزان عفونت در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی. در مورد 39,000 از کشور را تایید موارد مراقبت های بهداشتی کارگران حدود 20 درصد از کل است. شده اند وجود دارد 584 مرگ و میر در میان پزشکان و پرستاران و تکنسین ها و کارگران بیمارستان.

Mexico

یک مرد درجه حرارت خود را چک در ایزتپلپا بازار در شهر مکزیک در 22 ژوئن 2020 [پدرو پردو/ خبرگزاری فرانسه]

02:00 GMT – MSF خواستار GAVI به مواد مخدر شرکت ها برای فروش واکسن در هزینه

Medecins Sans Frontieres و 40 نهاد های جامعه مدنی خواستار GAVI به بررسی آن مکانیزم قیمت گذاری برای آینده coronavirus واکسن پیش از Gavi جلسه هیئت مدیره با توجه به شروع در ژنو بعد از آن در روز چهارشنبه.

در موضوع COVAX تسهیلات یک مکانیزم جدید Gavi توسعه یافته برای پرداخت به شرکت های دارویی به جلو برای آینده بالقوه COVID-19 واکسن.

MSF در مورد عدم شفافیت در قیمت گذاری است که مورد نیاز است از داروهای شرکت و همچنین دو ردیف از سیستم دسترسی به آینده COVID-19 واکسن (خریداری شده از طریق COVAX تسهیلات) بر اساس کشورهای اقتصادی ایستاده است. Gavi تنها نیاز به که کشور به تامین مالی از طریق کمک های اهدا کنندگان پایبند به آینده که توسعه یافته جهانی عادلانه تخصیص چارچوب است که تضمین می کند که اکثر جمعیت های آسیب پذیر هستند همگانی MSF گفت.

“برخی از شرکت های دارویی در حال حمایت به فروش آینده COVID-19 واکسن در یک ‘نه برای سود’ قیمت اما با داروسازی سابقه چرا که اعتقاد ما بر این است که هنگامی که وجود دارد هیچ شفافیت به آن را اثبات کند؟” کیت سالمند ارشد واکسن مشاور سیاست در MSF دسترسی کمپین در بیانیه ای گفت. “با دولت صداقت چپ و راست که در آینده COVID-19 واکسن را در سطح جهانی کالاهای ما نیاز به دیدن برخی از قوی اقدامات صورت گرفته در واقع این اعلامیه یک واقعیت است. COVID-19 واکسن باید به فروش می رسد در هزینه در حال حاضر زمان را امتحان کنید و به نوبه خود سود را در پشت یک جهانی همه گیر.”

01:30 GMT – استرالیا رکورد اول coronavirus مرگ در بیش از یک ماه

استرالیا ثبت کرده است اولین مرگ ناشی از کروناویروس در بیش از یک ماه به عنوان موارد جدید به ادامه سنبله در جنوب ایالت ویکتوریا.

مردی که مرده بود در 80s در, سلامت, مقامات گفت.

ویکتوریا ثبت 20 مورد جدید یک شبه مصرف دولت را در مجموع به 1,900.

23:45 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای مرزی دیوار ‘متوقف شد’ ویروس

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از مرز با مکزیک در روز سه شنبه و ادعا خود را دیوار جدید متوقف شده بود هر دو مستند نشده مهاجرت و coronavirus.

در گرما فروزان تهمت به طور خلاصه متوقف و برای بازرسی یک بخش جدید از دیوار و ناخوانا امضای خود را بر روی بتن و میلگرد ،

“آن را متوقف COVID آن همه چیز متوقف,” او گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال به دست آوردن مجدد کمپین حرکت پس از ضعیف مردم در انتخابات برای یک آخر هفته تجمع در Tulsa, Oklahoma.

23:00 GMT (سه شنبه) – ‘ما شده ایم بد’: Fauci به ما هشدار می دهد در coronavirus خروش

دکتر Anthony Fauci هشدار داده است که چند هفته آینده حیاتی خواهد بود به مهر زنی coronavirus نقاط مهم در سراسر ایالات متحده است.

“ما شده ایم آمار بد” Fauci گفت: یک کمیته مجلس. او گفت که او “بسیار نگران” در مورد افزایش جامعه گسترش در برخی از ایالت از جمله آریزونا که در آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد برگزاری تجمع در روز سه شنبه و مشاهده ساخت و ساز از یک مرز دیوار.

“بعد از چند هفته در حال رفتن به بحرانی در توانایی ما برای مقابله با آن موج” Fauci گفت.

Fauci, که همچنین تاکید کرد که تست خواهد بود تشدید شد و در سخنرانی خود در این کمیته به همراه روسای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سازمان غذا و داروی آمریکا و یک مقام ارشد در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که آنها تا به حال به اینجا می گویند.

Fauci House

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci شهادت قبل از خانه کمیته انرژی و تجارت در COVID-19 همه گیر [Kevin Dietsch/استخر از طریق AP Photo]

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (23 ژوئن) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>