Fauci در مقابل ترامپ: تهدید Downplaying ‘چیز خوبی نیست،’ هیچ ‘عادی’ تا اواسط سال 2021

دکتر آنتونی فاچی، کارشناس ارشد این کشور در مورد بیماری های عفونی، روز جمعه پیش بینی کرد که آمریکایی ها تا اواسط سال آینده در اولین زمان به چیزی شبیه عادی برنگردند، یکی از چندین بیانیه اخیر که او را با رئیس جمهور دونالد ترامپ در تضاد قرار می دهد.

فاوچی به آندره میچل ام اس ان بی سی گفت: «اگر شما در مورد بازگشت به درجه ای از عادی بودن صحبت می کنید که شبیه جایی است که ما قبل از COVID بودیم، تا سال ۲۰۲۱ به خوبی خواهد بود، شاید حتی به سمت پایان سال ۲۰۲۱.»

فاچی افزود: من معتقدم واکسنی خواهیم داشت که تا پایان سال جاری، ابتدای سال آینده در دسترس خواهد بود. “اما زمانی که شما توزیع واکسیناسیون را بسیج می کنید و اکثریت یا بیشتر جمعیت را واکسینه و محافظت می کنید، این احتمال وجود دارد که تا اواسط – یا پایان – سال 2021 اتفاق نیفتد.”

PHOTO: Director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases Dr. Anthony Fauci, center, speaks during a news conference with members of the Coronavirus task force in Washington, June 26, 2020.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر آنتونی فاچی، مرکز، در جریان یک کنفرانس خبری با اعضای کارگروه کروناویروس در واشینگتن، ۲۶ ژوئن ۲۰۲۰ سخنرانی می کند.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر آنتونی فاچی، مرکز، در جریان یک کنفرانس خبری با اعضای کارگروه کروناویروس در واشینگتن، ۲۶ ژوئن ۲۰۲۰ سخنرانی می کند.

فاچی همچنین با شخصیت پردازی جدید ترامپ موضوع را مطرح کرد که این کشور «گوشه را گرد می کند» در عوض روندهای داده های فعلی را «ناراحت کننده» نامید.

فاچی در پاسخ به پذیرش ترامپ در روزنامه نگار باب وودوارد گفت: «وقتی چیزی را که واقعاً یک تهدید است پایین می آورد، این چیز خوبی نیست.»

فاچی روز پنجشنبه در مقابل چشم انداز گلگون رئیس جمهور به یک مجمع هاروارد گفت: «من فقط فکر می کنم باید از این پاییز و زمستان عبور کنیم، چون کار ساده ای نخواهد بود. ما ميدونيم هر دفعه که محدوديت ميکنيم محدوديت ها رو لغو ميکنيم يه لب ميگيريم منظورم این بود که… اون “کتک زدن”ه”

اظهارات او روزها پس از آن مطرح می شود که ترامپ بار دیگر پیشنهاد کرد که واکسنی پیش از انتخابات ریاست جمهوری ۳ نوامبر بیاید.

ترامپ روز دوشنبه در جریان یک کنفرانس خبری کاخ سفید به خبرنگاران گفت: «ما خیلی زود واکسن خواهیم داشت، شاید حتی قبل از یک تاریخ بسیار ویژه.» “ميدوني دارم در مورد چه قراري حرف ميزنم”

که “تاریخ ویژه” کمتر از دو ماه فاصله دارد، و نظرسنجی ها نشان می دهد ترامپ تعداد عدم تایید بالایی برای او رسیدگی به همه گیر، در دسترس بودن زودهنگام یک واکسن می تواند به کمپین انتخاب مجدد او کمک کند.

هنگامی که در مورد تجمعات مبارزات انتخاباتی اخیر خود را پرسیده – که در آن طرفداران در خارج هستند اما بیشتر با هم بسته بندی شده، با تعداد کمی با پوشیدن ماسک – Fauci گفت: طرفداران ترامپ ممکن است امن نیست.

فاچی روز جمعه گفت: «فقط به این دلیل که شما در فضای باز هستیم به این معنا نیست که از شما محافظت می شود، به خصوص اگر در جمعیت باشید و ماسک نپوشید.»

او می گوید: «ما واقعا ً باید پیش رو بجنگیم و هر کاری از دستمون بر میاد انجام دهیم تا این همه گیری را مهار کنیم.»

در حالی که دموکرات ها نگرانی هایی را در مورد اینکه آیا ترامپ فشار سیاسی بر روند تصویب واکسن وارد می کند یا نه، مطرح می کنند، او دموکرات ها را متهم کرده است که سیاست «خطرناک» را با واکسن نیز بازی می کنند و پیشنهاد می کنند که اعتماد مردم به واکسن نهایی را تضعیف می کنند.

فاچی روز جمعه گفت « وقتی با فضای سیاسی سر و کار دارد، این کار را بسیار سخت تر می کند.»

فضای سیاسی پر خطر، سازمان غذا و دارو را در صندلی داغ قرار داده است و پرسش هایی در مورد اینکه آیا آژانس یک مقام واقعا مستقل بهداشت عمومی است یا نه، مطرح می شود.

روز پنجشنبه استفان هان کمیسر FDA اصرار داشت که تصمیمات FDA در مورد یک واکسن COVID-19 بر اساس علم و داده های کارآزمایی های بالینی گرفته خواهد شد تا نفوذ سیاسی.

هان می گوید: «من می توانم در طول این همه گیر به شما بگویم، در طول دوران تصدی ام به عنوان کمیسر، تصمیم دانشمندان حرفه ای در مورد محصولات پزشکی را معکوس نکردم و قصد ندارم اکنون این کار را انجام دهم.» وی بعدها افزود: ما به طور مستقل توپ ها و اعتصابات را صدا خواهیم زد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>