Fauci می گوید او نمی تواند متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن از صحبت کردن در جلسات

Dr. Anthony Fauci می گوید او نمی تواند پرش در مقابل میکروفون برای جلوگیری از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از صحبت کردن در روزانه کاخ سفید جلسات در شیوع کروناویروس

واشنگتن — Dr. Anthony Fauci می گوید او نمی تواند پرش در مقابل میکروفون برای جلوگیری از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از صحبت کردن در روزانه کاخ سفید جلسات در شیوع کروناویروس.

ملت بیماری های عفونی متخصص می گوید علم مجله در مصاحبه ای که برنده گوش می دهد “حتی اگر ما مخالف در برخی از چیزهایی است.”

“او راه خود را می رود. او سبک خود” Fauci های دیرین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در مصاحبه تلفنی با این مجله در روز یکشنبه. “اما در مسائل اساسی او گوش دادن به آنچه که من می گویم.”

تهمت شکایت در اخیر جلسه که چین باید گفت که جهان در مورد این ویروس بسیار زودتر. جدید کروناویروس در چین نشات گرفته. Fauci می گوید: او گفت: “افراد مناسب” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده از این نظر است که “آن نیست بازدیدها: چون دو یا سه ماه پیش از آن می شده اند سپتامبر است.” Coronavirus پدید آمده در مرکزی چین در ماه دسامبر.

Fauci گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران ممکن است احتیاط او را در برابر تکرار این بیانیه اما که اگر رئیس جمهور بخواهد به دوباره آن را می گویند “من نمی توانید پرش در مقابل میکروفون و فشار او را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و Fauci sparred مودبانه اما علنا در هفته گذشته بیش از اینکه یک مالاریا مواد مخدر کار می کنند برای درمان افراد مبتلا به این بیماری کروناویروس.

خواسته در مورد اینکه در حال حاضر زمانی که همه چیز در حال گفت که او مخالف با Fauci گفت: “من اصلا مخالف در این ماده است. آن بیان شده است در راه است که من نمی خواهد آن را بیان دلیل آن می تواند منجر به برخی از سوء تفاهم در مورد آنچه حقایق در مورد یک موضوع داده شده است.”

توییتر اعلامیه که Fauci نیست در حال حاضر برای جلسات.

روز جمعه دکتر قرار دادن یک دست بر چهره خود را زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تزریق یک تئوری توطئه به این اقدام با مراجعه به وزارت امور خارجه به عنوان “Deep وزارت امور خارجه.”

Fauci کوتاه حرکت دست و صورت بیان شد internet meme.

پرسید: اگر او می خواهم برای انتقاد از آن Fauci گفت: “بدون نظر.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>