پدر دستگیر و برای بازی با دختر در پارک با استناد به کروناویروس محدودیت

اداره پلیس است عذرخواهی برای دستگیری خواستار آن است که یک “نفس بیش از حد.”

در یک حادثه گرفتار تصویری سابق ایالت کلرادو گشت سپاهی گفت: او دستبند به دست در مقابل او 6 سال دختر قدیمی در نزدیکی خالی سافتبال میدان یکشنبه توسط برایتون افسران پلیس اجرای اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. بخش عذرخواهی بعد از ظهر سه شنبه در تماس تلفنی با این حادثه را یک “نفس بیش از حد ما افسران پلیس.”

مت Mooney, 33, گفت: ABC اخبار او راه می رفت و با همسر و دخترش از خانه خود را به پارک مجاور یکشنبه به بازی سافتبال.

“ما فقط با داشتن یک زمان خوب در نزدیکی هر کس دیگری. آینده نزدیک ترین فرد حداقل 15 فوت دور از من و دختر من در این نقطه” Mooney گفت: ABC News.

پلیس وارد به زودی پس از Mooney, گفت:, گفتن او و دیگران در منطقه را ترک کنند چرا که این پارک بسته شد.

Mooney گفت: او گفت: افسران که با او آشنا با قوانین نوشته شده و به اعتقاد او و خانواده اش در انطباق و تمرین مناسب اجتماعی فاصله. او گفت که او حاضر به ارائه خود را شناسایی و هنگامی که ماموران برای آن پرسیده می شود چرا که او تا به حال شکسته نشده هر قانون.

“آنها نمی مانند که ایده. آنها سپس اقدام به ایجاد یک تهدید در برابر من گفت: “اگر شما به ما هویت خود را اگر شما نمی شناسایی خود, ما قصد داریم برای قرار دادن شما در دستبند در مقابل 6-year-old daughter.'”

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

Mooney گفت: ماموران پلیس او قرار داده و او را در یک ماشین گشت حدود 10 تا 15 دقیقه در حالی که آنها زنگ زد یک استاد راهنما برای راهنمایی. این حادثه دستگیر شده در تلفن همراه فیلم سابق برایتون عضو شورای شهر کربی Wallin.

“آره پنج شنبه و برایتون پلیس ظاهرا دستگیری یک پدر برای پرتاب توپ را به دختر خود” Wallin شنیده است گفت: در این ویدئو.

در بیانیه ای برایتون اداره پلیس گفت که “عمیقا متاسف” برای این حادثه و انجام تحقیقات داخلی.

“در حالی که تحقیقات از طریق انواع نسخه های مختلف از چه قرار گرفت شاهد بودند که در پارک آن مشهود است وجود دارد یک نفس بیش از حد ما افسران پلیس” بیانیه ای گفت:. “این ضروری است که ما را در بهبود ارتباط با ما خط مقدم اولین پاسخ دهندگان به طوری که آنها تا به روز در آخرین قوانین در محل مورد COVID-19 برای پرداختن به امنیت عمومی.”

Mooney, که گفت که او به استخدام یک وکیل است و با توجه به اقدام قانونی علیه این شهر کاهش یافته است به نظر عذرخواهی.

دولت سابق گشت سپاهی که در حال حاضر اجرا می شود یک شرکت ساخت و ساز گفت: ماموران در نهایت به او اجازه دهید بدون صدور استناد.

Mooney گفت: 6-year-old daughter ترسیده بود برای دیدن پدر او قرار داده شده در دستبند, اما گفت که او آموخته است که یک درس با ارزش.

“او آموخته است که حقوق اساسی ما چیزی به ارزش ایستاده برای” Mooney گفت. “او شاهد نقض حقوق مدنی است. او شاهد منظور غیر قانونی توسط پلیس است.”

علاوه بر این Mooney گفت: هیچ یک از افسران پوشیدن دنده محافظ, اگر چه او را دیدم یک ماسک صورت حلق آویز از یک افسر کمربند.

“آنها می تواند بسیار به سادگی بدون علامت حتی نمی دانند که آنها بیمار و در حال حاضر من شده است در معرض. دختر من شده است در معرض; همسر من شده است در معرض” گفت: Mooney.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>