راست تظاهرات در اسپانیا بیش مستندات: Coronavirus به روز رسانی

  • برای اولین بار از آنها شروع گزارش داده است در ماه ژانویه مقامات چینی ثبت شده صفر جدید عفونت کوروناویروس.

  • برزیل تایید کرد در مجموع 330,890 coronavirus موارد سبقت روسیه برای تبدیل شدن به جهان دوم hotspot برای COVID-19.

  • برخی از 80 میلیون نوزادان می تواند در معرض خطر قابل پیشگیری با واکسن بیماری هایی مانند دیفتری ، سرخک و فلج اطفال با توجه به اختلال در روال واکسیناسیون فرزندتان ناشی از این بیماری همه گیر سازمان ملل متحد هشدار می دهند.

  • بیش از 5.2 میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر تایید کرد که coronavirus با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 338,000 اند در سطح جهانی و در حالی که دو میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, آوریل 23

15:55 GMT – بیش از 40 مبتلا COVID-19 بعد از فرانکفورت خدمات کلیسا

بیش از 40 نفر تست مثبت برای رمان coronavirus زیر یک سرویس کلیسا در فرانکفورت آلمان مالی مرکز در اوایل این ماه سر از این شهر در بخش بهداشت و درمان گفت: یک خبرگزاری.

“بسیاری از آنها نه به طور جدی بیمار است. تا آنجا که ما می دانیم که تنها یک نفر بوده است بستری در بیمارستان” رنه Gottschalk گفت: dpa آژانس.

سرویس در محل در مارس 10 در یک کلیسای باپتیست بخش معاون رئیس آنتونی Walczok محلی گفت روزنامه Frankfurter Rundschau.

“وضعیت بسیار پویا” Walczok مقاله گفت و اضافه کرد این کلیسا را نقض نمی کند دستورالعمل های رسمی با هدف شامل گسترش ویروس.

15:35 به وقت تهران – یک-ساعت COVID-19 تست trialed در بیمارستان ها در سراسر لندن

یک COVID-19 تست می دهد که نتایج در بیش از یک ساعت و که نیاز به هیچ آزمایشگاهی به طور بالقوه اجازه می دهد برای swifter تست مقدار اعداد بزرگتر از مردم در حال نورد در تعدادی از بیمارستان لندن پس از گرفتن مقررات ترخیص کالا از گمرک.

همانطور که بریتانیا تلاش می کند تا به سطح شیب دار تا تست برای کمک به احیای متوقف اقتصاد آن است که هنوز به طور عمده با استفاده از تست های آزمایشگاهی که حدود 48 ساعت برای تولید یک نتیجه و یا نیاز مردم به سفر اغلب در مسافت های طولانی به منطقه ای مرکز آزمون و یا دریافت از طریق پست در خانه.

سریع تر تست می تواند اجازه می دهد بیشتر مردم برای رفتن به محل کار و یا اجازه تست به صورت منظم تر و می تواند کمک به نخست وزیر بوریس جانسون رسیدن به هدف خود از 200,000 آزمون در روز یک عنصر مهم در موفقیت پایان دادن به مستند.

15:10 به وقت تهران – فلسطینی گزارش اولین coronavirus مرگ در غزه

یک زن که در غزه پس از عقد قرارداد coronavirus بازسازی نوار غزه را برای اولین بار از مرگ و میر جهانی همه گیر وزارت بهداشت گفت.

آن گفت: 77 سال متحمل شده بود از قبل از بیماری های مزمن و تا به حال سفر به غزه از طریق کشورهای همسایه مصر در مارس 19.

او تا به حال شده است در قرنطینه به عنوان یک احتیاط از آن وزارت گفت.

سلام این Arwa ابراهیم مصرف بیش از وبلاگ زندگی می کنند از دوحه, قطر.

13:57 GMT – ضد ویروسی داروی موثر در برابر coronavirus, مطالعه می یابد

ضد ویروسی داروی remdesivir کاهش زمان بهبودی در coronavirus بیماران.

کامل نتایج حاصل از تحقیقاتی که انجام شد توسط دولت ایالات متحده آژانس موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) بودند منتشر شده توسط پیشرو در پزشکی دوره جدید مجله پزشکی انگلستان.

ایالات متحده مجاز اضطراری استفاده از remdesivir در بیمارستان در مارس 1, پس از ژاپن در حالی که در اروپا این است که با توجه به زیر کت و شلوار.

این مطالعه نشان داد که remdesivir تزریق به صورت داخل وریدی روزانه برای 10 روز شتاب بهبود در بیمارستان بستری COVID-19 بیماران در مقایسه با دارونما در آزمایشات بالینی بر روی بیش از یک هزار بیمار در سراسر 10 کشور جهان است.

NIAID مدیر Anthony Fauci گفت: شواهد اولیه نشان داد remdesivir تا به حال یک “clear-cut قابل توجه و اثر مثبت در کاهش زمان برای بازیابی”.

13:45 به وقت تهران – مالزی می گوید 2nd ویروس خوشه معافیت مهاجر در بازداشتگاه

جدید خوشه از coronavirus عفونت شکسته است در مالزی در یک بازداشتگاه برای مهاجران مستند نشده.

مالزی در این ماه بازداشت بیش از 2000 خارجی ها برای داشتن مجوز اجازه می دهد که آنها را در این کشور زیر حملات در مناطق تحت مستند. مراکز آنها در بازداشت هستند و اغلب شلوغ با ده ها تن از مهاجران بسته بندی شده در یک سلول.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 21 نفر شناسایی شدند در سمنییه بازداشتگاه در نزدیکی کوالالامپور که در خانه های حدود 1600 تن از بازداشت شدگان.

این دومین بازداشت در مرکز آن خوشه ای از عفونت ویروس شکسته است. حدود 60 موارد گزارش شده در میان 1,400 تن از بازداشت شدگان در بوکیت جلیل مرکز در اوایل این هفته.

وزارت مدیر کل نور هشام عبدالله گفت: منبع عفونت در مراکز تا به حال مشخص نشده است.

13:00 GMT – اسپانیا برای بازگشایی بین المللی گردشگری راه اندازی مجدد فوتبال

اسپانیا را بازگشایی بین المللی گردشگری از ماه جولای می گوید نخست وزیر پدرو سانچز.

او همچنین اعلام کرد که این کشور در لیگ فوتبال می تواند بازگشت به اکشن از ژوئن 8.

این کشور در حال ظهور است از یکی از اروپا و دقیقترین مستندات اجرا شده در مارس 14.

چگونه است coronavirus تاثیر صنعت ورزش?

12:36 GMT – فرانسه اجازه می دهد تا تجمعات مذهبی

نمازگزاران در فرانسه هستند که مجاز به حضور در تجمعات مذهبی به عنوان دولت بیشتر برطرف coronavirus مربوط به محدودیت.

مکان های عبادت مانند تمام دیگر در دسترس عموم نهادهای اجتماعی باید رعایت فاصله, قوانین, در میان دیگر اقدامات بهداشتی. تمام کسانی که مسئول باید اطمینان حاصل شود که مؤمنان پوشیدن یک ماسک و ضد عفونی کردن دست خود را.

در ورودی کلیسا و کنیسه و مسجد یک نفر به اطمینان حاصل شود که نه بیش از حد بسیاری از مؤمنان را وارد کنید در یک بار.

12:10 GMT – اتحادیه اروپا ‘frugals’ مخالفت فرانسه و آلمان برنامه ریزی برای کمک های مالی

اتحادیه اروپا خواستار پایان دادن به مستند به عنوان صنعت گردشگری فروپاشی

کشورهای عضو اتحادیه اروپا, اتریش, سوئد, دانمارک و هلند اعلام مخالفت خود در روز شنبه به یک فرانسه-آلمانی طرح برای 500 میلیارد یورو coronavirus بازیابی صندوق که در موضوع کمک های مالی خواستار وام مبتنی بر رویکرد به جای.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان ساخته شده این پیشنهاد تعجب در روز دوشنبه به راه اندازی یک صندوق است که ارائه کمک های مالی به اتحادیه اروپا در مناطق و بخش های سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

این ایده از کمک های مالی این است anathema به اتحادیه اروپا خودخوانده “صرفه چهار” که به طور کلی مخالفت با هزینه های بزرگ و ترس این پیشنهاد منجر به mutualisation از کشورهای عضو بدهی.

“ما پیشنهاد می کنیم برای ایجاد یک اورژانس بازیابی صندوق بر اساس یک وام برای وام “رویکرد” به چهار کشور گفت: در یک به اصطلاح “non-paper” ترسیم موقعیت خود را به دیگر کشورهای عضو و منتشر شده توسط اتریش.

11:44 GMT – موزه واتیکان مجموعه ای برای بازگشایی

موزه واتیکان را بازگشایی درهای خود را به روی گردشگران با شروع در تاریخ 1 ژوئن. بازدید کننده خواهد شد که دسترسی به برخی از جهان بزرگترین رنسانس شاهکارهای همچنین روم باستان و مصر آثار باستانی, اما تنها از طریق رزرو.

آنها خود را در دماهای بررسی خواهد شد و مجبور به پوشیدن ماسک و استفاده از دست sanitiser. کارکنان را به پوشیدن ماسک و دستکش و سلامت کارگران را در دست داشته باشد.

Coronavirus همه گیر شده خشک مقدس خزانه به عنوان موزه به آن قابل اطمینان ترین منبع درآمد قبلا تولید حدود 100 متر در سال است.

A view shows a deserted entrance of the closed Vatican Museums on March 24, 2020 in the Vatican during the lockdown aimed at stopping the spread of the COVID-19 (new coronavirus) pandemic.

یک نمایش نشان می دهد یک ترک ورودی بسته موزه واتیکان در مارس 24, 2020 در شهر واتیکان در طول این مستند با هدف توقف گسترش COVID-19 (جدید coronavirus) همه گیر [Andreas سلرو/خبرگزاری فرانسه]

11:10 به وقت تهران – اعتصاب سراسری در اسپانیا

خیابان های پایتخت اسپانیا مادرید resounded با صدای بوق ماشین شاخ به هزاران بسیج در این شهرستان به عنوان بخشی از اعتراض به نام راست بورسی ،

معترضان خواستار نخست وزیر پدرو سانچز و معاون نخست وزیر پابلو ایگلسیاس به استعفا خود را به اداره coronavirus بحران است.

اسپانیا که تحمیل اروپا یکی از سخت ترین مستندات در 14 مارس آغاز شده است به سهولت محدودیت اما مادرید و بارسلونا باقی مانده اند در مستند دیگر به دلیل شدیدتر شیوع کروناویروس.

“وقت آن است که برای پایان دادن به #stateofabuse که پدرو سانچز و پابلو ایگلسیاس در حال استفاده به سبک اسپانیایی” بورسی گفت: در بیانیه ای با اشاره به توییتر و تگ هش.

“وقت آن است که به یک سر و صدا بزرگ در برابر دولت از بیکاری و بدبختی است که رها شده و ما خود اشتغالی و کارگران است.”

A demonstrator wearing a protective face mask carries a flag during a drive-in protest organised by Spain's far-right party Vox against the government's handling of the

یک تظاهرکننده پوشیدن محافظ ماسک صورت حمل پرچم در طول یک تظاهرات سازماندهی شده توسط اسپانیا راست بورسی در برابر دولت را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس در مادرید اسپانیا [سرجیو پرز/رویترز]

10:43 GMT – بریتانیا می گوید PM مشاور شکستن نیست مستند قوانین

نخست وزیر بوریس جانسون مشاور Dominic کامینگز شکستن نیست coronavirus مستند قوانین زمانی که او در زمان سفر از 400km (248 مایل) در حالی که داشتن COVID-19 علائم در ماه آوریل با توجه به خیابان داونینگ.

“با توجه به آلوده شدن مشکوک به کروناویروس و این احتمال زیاد است که او خود را تبدیل به ناخوشی آن ضروری بود برای Dominic کامینگز برای اطمینان از خود کودک می تواند به درستی برای مراقبت” سخنگوی گفت.

“در هیچ مرحله بود که او و یا خانواده اش صحبت کرده توسط پلیس در مورد این موضوع است که گزارش شده است. اقدامات خود را در خط با کروناویروس دستورالعمل. آقای کامینگز معتقد است که او رفتار منطقی و قانونی است.”

آن را به عنوان اعضای اپوزیسیون به نام برای کامینگز ، “اگر Dominic کامینگز را شکسته است مستند دستورالعمل های او را مجبور به استعفا کرد. آن را به عنوان ساده به عنوان که” اد دیوی, co-رهبر حزب لیبرال دموکرات گفت.

10:16 GMT – افسانه بسکتبال Patrick Ewing تست مثبت

NBA افسانه Patrick Ewing گفت: او دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

“این ویروس جدی است و نه آرامی باید گرفته شود. من می خواهم همه را تشویق به ماندن بگیرید امن و مراقبت از خودتان و عزیزان” سارکوم سابق بازیکن با نیویورک نیکز گفت: در توییتر ارسال.

دانشگاه جورج تاون که در آن سارکوم مربیگری مردان تیم بسکتبال در بیانیه ای گفت: سالن Famer تحت مراقبت و جدا شده در یک بیمارستان است.

“من خوب بود و ما تمام خواهد شد از طریق این” Ewing به نقل شد.

09:52 GMT – ترکیه: قطار با سرعت بالا خدمات تنظیم رزومه

شروع در 28 مه قطار با سرعت بالا خدمات خواهد شد در برخی از بخش هایی از ترکیه به حالت تعلیق برای دو ماه.

در یک بیانیه کتبی حمل و نقل و زیرساخت های وزیر Adil Karaismailoglu گفت: از سر گیری را ببینید 16 خدمات در هر روز در چهار راه: آنکارا-استانبول-آنکارا-اسکیسهیر آنکارا-قونیه و قونیه-استانبول.

حفظ فاصله فیزیکی قوانین قطار را به کار گیرند در 50 درصد ظرفیت و مسافران خواهد نشستن ترک یک صندلی در یک ردیف خالی است. افراد بالای 65 سال و یا کمتر از 20 مورد نیاز خواهد بود به سفر اجازه می دهد.

09:24 GMT – پرو گسترش مستند در سراسر کشور تا پایان ماه ژوئن

پرو تمدید آن حالت اضطراری و مستند در سراسر کشور تا پایان ماه ژوئن مارک یکی از طولانی ترین دوره های اجباری و جداسازی با هدف شامل شیوع کروناویروس.

این فرمت در جمعه پنجم آند ملت از 32 میلیون نفر افزایش یافته خاموش کردن آن برای اولین بار اعمال شده در اواسط ماه مارس.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Peru coronavirus

یک فرد در لباس پوشیدن به عنوان یک Kusillo سنتی آند نوعی سگ کوچک خالدار, به یاد مردم به پوشیدن ماسک و دستکش و حفظ فاصله اجتماعی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر رمان coronavirus COVID-19 در Puno, پرو [کارلوس Mamani/خبرگزاری فرانسه]

08:51 GMT – ایران برای بازگشایی فرهنگی و مذهبی سایت

ایران در حال حرکت به جلو با برنامه های به بازگشایی سایت های مذهبی و فرهنگی و همچنین به عنوان کسب و کار بیشتر و کاهش محدودیت های نورد به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در بیانیه ای پخش در تلویزیون دولتی, رئیس جمهور حسن روحانی گفت: موزه ها و اماکن تاریخی را مجاز به بازدید کنندگان خوش آمدید دوباره در روز یکشنبه همزمان با عید فطر جشن به مناسبت پایان دادن به مسلمان و روزه ماه رمضان.

به دانستن بیشتر دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

08:25 GMT – هزاران نفر از فلسطینی ها رشته در خارج از کشور اصرار برای بازگشت

همه گیر panopticon: اسرائیل نظارت در طول COVID-19 | گوش دادن پست

“من نه اولویت هر کشور و این است که چگونه است وقتی که می آید به عنوان یک Jerusalemite گفت:” دیا Hasheem 23 ساله فلسطینی تحصیل در قبرس.

دانش آموز است که در میان thousands فلسطینی که رشته شده اند در خارج از کشور قادر به بازگشت به خانه در طول همه گیر که هیچ مقام دولتی قادر بوده است به آنها کمک کند.

جزئیات Mersiha Gadzo داستان کامل در اینجا.

07:48 GMT – برلین کلیسای میزبان مسلمان نماز در نشانه ای از همبستگی

یک کلیسا در برلین کمک کرده است تا یک مسجد در نزدیکی مطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل میزبانی نماز جمعه در “یک نشانه ای از همبستگی”.

Muslims pray inside the evangelical church of St. Martha's parish, during their Friday prayers, as the community mosque can't fit everybody in due to social distancing rules,

مسلمانان دعا در داخل کلیسای انجیلی سنت مارتا محله در برلین در طول نماز جمعه به عنوان جامعه مسجد نمی تواند در همه جا در [Fabrizio Bensch/رویترز]

حرکت در آمد عنوان Dar Assalam مسجد که می بیند صدها نفر از مسلمانان در روزهای جمعه تنها می تواند به جای 50 نفر در یک زمان تحت محدودیت باعث نزدیکی مارتا کلیسای لوتری برای ارائه به میزبان نماز.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:15 GMT – Ivanka Trump تساوی تمسخر در هند

ما مشاور ریاست جمهوری Ivanka Trump را ستایش از یک نوجوان از 1200 کيلومتر (750 مایل) دوچرخه سوار خانه باعث موجی از انتقاد در هند.

“این شاهکار استقامت و عشق و محبت اسیر تصورات مردم هند و فدراسیون دوچرخه سواری!” Ivanka دختر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در شب جمعه.

مخالفان سیاسی خود را به نام او سخنان نسبت به گرفتاری های فقیر و کارگران مهاجر که مجبور به ترک شهرهای بزرگ برای خانه های خود در دیگر نقاط هند به دلیل خاموش است sapped پس انداز خود را.

“او فقر & ناامیدی هستند که جلال به عنوان اگر Jyoti حدودا از 1200 متر برای هیجان آن. دولت خود را شکست خورده است که به سختی چیزی برای ترومپت به عنوان یک دستاورد” عمر عبدالله رئیس سابق وزیر جامو و کشمیر توییتی در پاسخ به Ivanka پیام.

06:47 GMT – استرالیا خواستار جوانتر مردم برای دریافت تست شده

ایالت نیو ساوت ولز (NSW) در استرالیا خواست خود را جوانتر از شهروندان برای دریافت تست به عنوان آن می شود آماده برای سهولت بیشتر محدودیت در بارها و رستوران ها.

استرالیا صنعت دریایی برخورد با کروناویروس محدودیت

تماس آمد و به عنوان پرجمعیت ترین کشور دولت که شامل شهر سیدنی و خانه را به نزدیک به نیمی استرالیا تقریبا 7,100 coronavirus موارد ثبت شده فقط سه مورد جدید.

“همانطور که ما در حال آزاد کردن ما محدودیت به خصوص در اطراف باشگاه ها و هتل ها و غیره نیاز داریم (برای ارسال) بسیار قدرتمند پیام … که این افراد جوان که ممکن است فکر می کنم آنها در حال شکست ناپذیر هستند و در واقع شکست ناپذیر” NSW وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: در یک کنفرانس خبری یادآوری مردم از اهمیت فاصله فیزیکی و تست.

06:20 به وقت تهران – داکوتای شمالی فرماندار خواستار empahty

داکوتای شمالی فرماندار داگ بورگوم جنگیدند اشک در یک کنفرانس مطبوعاتی به عنوان او خواسته ما از دولت به ساکنان همدلانه در مورد پوشیدن ماسک.

فرماندار مردم را نمی ماسک ایدئولوژیک مسئله به عنوان او با اشاره به این که کسی ممکن است آن را انجام می دهند “چرا که آنها پنج سال کودک است که رفتن را از طریق درمان سرطان و یا … آسیب پذیر بزرگسالان در زندگی خود را که در حال حاضر COVID و در حال مبارزه”.

احساسی شدن او گفت: “من فقط دوست دارم برای دیدن کشور ما به عنوان بخشی از داکوتای شمالی هوشمند نیز داکوتای شمالی, نوع, داکوتای شمالی همدلانه است.”

05:45 GMT – آخرین آمار و ارقام:

روسیه: 335,882 موارد ( 9,434), 3,388 مرگ و میر ( 139)

برزیل: 330,890 موارد ( 19,969) , 21,048 مرگ و میر ( 1,001)

آلمان: 177,850 موارد ( 638), 8,216 مرگ و میر ( 42)

تایلند: 3,040 موارد ( 3), 56 مرگ و میر


سلام این ویرجینیا Pietromarchi در دوحه قطر مصرف بیش از زندگی از وبلاگ همکار من Zaheena رشید.

04:55 GMT – سازمان ملل متحد هشدار cybercrime در افزایش طول همه گیر

سازمان ملل خلع سلاح آمریکا در COVID-19 بیماری همه گیر در حال حرکت جهان به سمت افزایش نوآوری در فن آوری و همکاری آنلاین اما “جرایم اینترنتی نیز در حال افزایش است و با 600 درصد افزایش مخرب در ایمیل ها در طول زمان بحران”.

ایزومی Nakamitsu گفت: نشست رسمی شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) در روز جمعه که “نیز وجود داشته اند نگران کننده گزارش حملات علیه سازمان های مراقبت های بهداشتی و پزشکی و امکانات پژوهشی در سراسر جهان”.

او گفت: رشد دیجیتال وابستگی افزایش آسیب پذیری در برابر حملات سایبری و “تخمین زده می شود که یک چنین حمله می گیرد و هر 39 ثانیه”.

04:29 GMT – لس آنجلس رد هشدار بیش از ‘غیر قانونی’ مستند

اریک Garcetti شهردار لس آنجلس است را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار دهنده که شهر را ادامه coronavirus مستند می تواند هر دو خودسرانه و غیر قانونی.

“ما در حال هدایت سیاست در این – ما در حال هدایت علم ما هدایت با همکاری” Garcetti به خبرنگاران گفت:. “هیچ بازی وجود دارد هیچ چیز دیگری در جریان است. و این راهی است که ما قصد داریم همچنان با خیال راحت باز است.”

لس آنجلس آغاز شده است به بازگشایی امکانات از سواحل و زمین های گلف به رستوران ها و خرده فروشی کسب و کار ارائه منظقه, pick-up, خدمات, اما نشدم پشت دیگر بخش هایی از کالیفرنیا.

04:09 GMT – اهدا پلاسما مزایای COVID-19 بيمار در مطالعه ما

پلاسما از افرادی که تا به حال بهبود از COVID-19 نشان داد بهبود بقاء و کمتر وابسته به اکسیژن حمایت از مشابه دیگر بیماران بیمارستان با توجه به نتایج حاصل از یک مطالعه US.

مطالعه منتشر شده در جمعه دقیق اعلام نتایج از 39 بیماران بستری در بیمارستان کوه سینا در نیویورک است.

نزدیک به 70 درصد از 39 بيمار در بالا جریان اکسیژن و 10 درصد در تهویه مکانیکی. پس از دو هفته بیماری بدتر شده و در 18 درصد از پلاسمای بیماران و 24 درصد از کنترل بیماران.

به عنوان از آوریل 1, نزدیک به 13 درصد از پلاسما گیرنده مرده بود در مقایسه با بیش از 24 درصد از کنترل بیماران.

“ما تشویق می شوند که ما ارزیابی اولیه را ارائه می دهد شواهدی در حمایت از نقاهت پلاسما به عنوان یک مداخله موثر در حالی که باقی مانده داشته باشیم که مطالعات بیشتر مورد نیاز برای تایید این یافته ها و قرعه کشی بیشتر از نتیجه گیری قطعی در جوامع مختلف گفت:” دکتر نیکول Bouvier, یک متخصص بیماری های عفونی در کوه سینا و مطالعه منجر نویسنده.

03:44 GMT – هرتز فایل برای حفاظت از ورشکستگی در آمریکا و کانادا

شرکت های کرایه اتومبیل هرتز برای ورشکستگی زمینه حفاظت در آمریکا و کانادا و پس از آن کسب و کار نابود شد در طول coronavirus همه گیر و مذاکرات با طلبکاران شکست خورده به نتیجه در امداد رسانی مورد نیاز.

“تاثیر COVID-19 در سفر تقاضای ناگهانی و چشمگیر باعث کاهش ناگهانی در درآمد این شرکت و آینده رزرو” هرتز گفت: در آزادی مطبوعات.

هرتز گفت: در آن زمان “اقدام فوری” را به اولویت سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان و از بین بردن “تمام غیر ضروری صرف”. آن گفت: “عدم قطعیت باقی مانده به زمانی که درآمد باز خواهد گشت و تا زمانی که بازار خودرو استفاده می شود را به طور کامل بازگشایی برای فروش که لازم اقدام امروز”.

هرتز اصلی بین المللی عامل مناطق از جمله اروپا و استرالیا و نیوزیلند شامل نمی شد در ما فصل 11 پرونده.

02:46 GMT – چین گزارش هیچ مورد جدید برای اولین بار پس از همه گیری آغاز شد

چین ثبت شده جدید را تایید کرد COVID-19 موارد در سرزمین اصلی برای مارس 22 اولین بار آن را به خود ندیده روزانه افزایش در تعداد موارد پس از همه گیری آغاز شد و در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

با این حال ملی کمیسیون بهداشت گفت: وجود دو مورد مشکوک به: یک وارداتی در شانگهای و محلی منتقل موردی در شمال شرق استان جیلین.

جدید بدون علامت موارد coronavirus کاهش یافت و به 28 از 35 روز زودتر NHC گفت.

02:31 GMT – نوروز ممنوعیت تجمعات پیش از عید فطر

حوثی های یمن اعلام کرده اند سخت antivirus اقدامات هدفمند به طور خاص در عید فطر این جشنواره که نتیجه مسلمان روزه ماه رمضان است.

وزارت بهداشت محدودیت از شهروندان را به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و منازل خود را ترک کنند مگر اینکه مطلقا لازم است.

ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی جلوگیری خواهد شد چند نسل خانواده و دوستان از جشن گرفتن با هم و کودکان از بازدید از همسایگان خود را’ خانه برای هدیه و شیرینی به عنوان سنتی است.

02:06 GMT – معترضان خواستار کمک های غذایی در پایتخت شیلی

ساکنان یک محله فقیر در پایتخت شیلی سانتیاگو اعتراض روز جمعه خواستار کمک های غذایی به مقابله با این مستند در محل در این شهرستان از اواخر ماه مارس است.

یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شد در یک دست در طول تظاهرات در کرریللس که در آن نیروهای امنیتی نیز با استفاده از گاز اشک آور و توپ آب کامیون برای متفرق کردن تظاهر کنندگان.

“این است راه ما روشن است که” یکی از معترضان که نام خود را نمی دهد گفت: آسوشیتد پرس اعلام کرد. “اما آن است که تنها راه برای انجام کارها در این کشور این است که چگونه ما مبارزه در اینجا این است که چگونه شما می توانید ببینید گرسنگی از برخی از مردم است.”

معترضان همچنین شاهد برگزاری یک بنر که به عنوان خوانده شده: “مردم فقیر هستند شورشی و خرابکار به خیابان!”

Outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Santiago

مردم در برخورد با پلیس ضد شورش در حالی که اعتراض به عدم کمک از دولت در کرریللس’ منطقه در سانتیاگو شیلی در 22 مه سال 2020 [ایوان Alvarado/ رویترز]

01:54 GMT – پرو گسترش در سراسر کشور مستند

پرو تمدید آن حالت اضطراری و مستند در سراسر کشور برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس تا پایان ماه ژوئن مارک یکی از طولانی ترین دوره های اجباری و انزوا در جهان است.

Andean ملت آغاز شد که این مستند در اواسط ماه مارس را به زندگی در زیر آن را برای بیش از سه ماه با 30 ژوئن انقضای outlasting محدودیت در ایتالیا و اسپانیا و چین و برخی از سخت ترین ضربه از کشورها در این بیماری همه گیر.

روز جمعه فرمت اعلام شده توسط رئیس جمهور مارتین Vizcarra آمد به عنوان پرو را تایید coronavirus موارد رز به 111,698 دوم بالاترین تعداد در آمریکای لاتین است. مرگ و میر در ایستاده بود 3,244 در روز جمعه.

01:20 GMT – فرانسه اجازه می دهد تا ایمان گردهمایی

فرانسه وزارت کشور می گوید این اجازه خواهد داد که مراسم دینی به سر پس از دو ماه وقفه ناشی از COVID-19 شیوع اما نمازگزاران را مجبور به پوشیدن ماسک.

قوانین خواهد بود مشخص شده در فرمان “ساعات آینده” وزارت گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

تحت فرمان ممنوعیت تجمعات اعمال شده در مارس خواهد بود لغو. اما جمعی عبادت را به رعایت شرایط از جمله پوشیدن ماسک یک فاصله حداقل یک متر (3.3 فوت) بین نمازگزاران و دست شستن.

France coronavirus

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت در حالی که صف در یک مغازه بستنی در 22 مه سال 2020 در استراسبورگ فرانسه [فردریک Florin/ خبرگزاری فرانسه]

01:07 GMT – نیویورک برطرف ممنوعیت تجمعات

اندرو کومو فرماندار نیویورک کاهش یافته است coronavirus-آمار دولت مطلق ممنوعیت تجمعات هر اندازه صدور یک فرمان اجرایی گفت تا 10 نفر در حال حاضر مجاز با هم به عنوان طولانی به عنوان آنها پایبند اجتماعی-فاصله دستورالعمل به تصویب رسید و در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این بدان معناست که مردم هنوز هم نیاز به اقامت حداقل 6 فوت (1.8 متر) به دور از دیگران و یا پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش زمانی که آنها نمی تواند حفظ این فاصله ،

منظور نشان دهنده یکی از بزرگترین گام در عین حال سخت-آمار دولت گرفته شده برای شل قوانین تصویب شده در مارس که منع هر کسی اما ضروری کارگران از گرفتن مگر اینکه با هم زندگی می کنند در همان خانواده است.

00:34 GMT – برزیل در حال حاضر در مقام دوم جهان-بالاترین coronavirus موارد

برزیل تایید کرد در مجموع 330,890 coronavirus موارد در جمعه سبقت روسیه برای تبدیل شدن به جهان دوم hotspot برای COVID-19.

وزارت بهداشت گفت: وجود 1,001 مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت آوردن برزیل مجموع تلفات به 21,408.

در سائو پائولو بدترین آمار شهر هوایی ویدیو نشان داد ردیف از باز کردن قطعه در فرمسا گورستان به عنوان آن را با عجله به نگه دارید تا با تقاضا است.

00:18 GMT – مکزیک را لغو فوتبال فصل بیش ویروس نگرانی

مکزیک لیگ برتر تصمیم به لغو آن فصل فوتبال بدون crowning یک قهرمان برای اولین بار در تاریخ آن است.

Liga MX اشاره کرد عدم قطعیت تولید شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس برای تصمیم گیری و اعلام کرد این فصل با وجود داشتن بیش از 10 بازی از آن 17 خرما.

“این مسلم است که ما در یک وضعیت بی سابقه ای در این کشور که ملزم فوتبال صنعت در مکزیک به عمل مطلق با حساسیت و پاسخ با وحدت به این مطالبات است که باید خود را ارائه شده است,” لیگ در بیانیه ای گفت.


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 22 در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>