راست AfD هل دولت به انتشار لیست از مناطق خطرناک’

آلمان بزرگترین دولت ذکر شده است 44 به اصطلاح ‘خطر’ مناطق عمدتا در اقلیت محله پس از درخواست از AfD. حزب ناسیونالیست است و بارها و بارها با استفاده از این اطلاعات برای هدف مهاجر مناطق.

پس از دستور دادگاه و دولت آلمان پرجمعیت ترین ایالت نوردراین-وستفالن (NRW) است acquiesced به درخواست اطلاعات از ضد مهاجر جایگزین برای آلمان (AfD) حزب که به عنوان محله ها و خیابان ها شده بود رسما تعیین شده توسط پلیس به عنوان “مناطق خطرناک” در طول دهه گذشته است.

لیست اسامی 44 مناطق تنها ده نفر از آنها هنوز هم علاقه ویژه ای به مقامات این روز است. تقریبا همه از این مکان به نام بالا جمعیت مهاجران.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه وزارت کشور گفت: DW که واژه “خطرناک” لزوما به معنای فردی است که در خطر بیشتر در یک مکان داده شده. چنین لقبی به این معنی است که پلیس می تواند انجام چک هویت و بدون یک دلیل خاص وجود دارد. پلیس مجاز به تعیین “مناطق خطرناک” اگر “حقایق توجیه این فرض که برخی از جرائم جنایی در حال برنامه ریزی در این مکان” یا که شناخته شده مجرمان صرف زمان وجود دارد, او گفت:.

این به این معنی است که “پلیس می تواند تصمیم بگیرد چه چیزی برای تعیین یک منطقه خطرناک’ تقریبا در خواهد شد. برای مثال اگر آنها را به خرید و فروش مواد مخدر در یک محله یک شب آنها ممکن است شروع به استفاده از این اصطلاح وجود دارد” گفت: Sebastian Weiermann یک روزنامه نگار مستقل است که پوشش سیاست NRW پس از سال 2016 در مصاحبه با دویچه وله.

ادامه مطلب: ‘فراموش شده’ دویسبورگ رای دهندگان به نوبه خود به سمت راست AfD

قطع ارتباط بین تعیین و واقعیت

با 18 میلیون نفر جمعیت NRW است که نه تنها آلمان پرجمعیت ترین دولت است, اما همچنین به بالاترین غلظت از شهرهای بزرگ که در آن نرخ جرم و جنایت بالا هستند.

این لیست شامل قطعات بسیار پایین جرم و جنایت شهرهای دوسلدورف و آخن در حالی که دیگر مکان های شناخته شده برای جرم و جنایت سازمان یافته مانند دویسبورگ-Marxloh مثلا از سمت چپ بود. Weiermann اشاره کرد که در برخی از اماکن “مانند بخش هایی از دویسبورگ وجود دارد هیچ دولتی ‘مناطق خطرناک’ به سادگی به این دلیل که پلیس محلی استفاده نکنید این تعیین.”

روزنامه های محلی مانند Der Westen سوال حکمت توصیف و اشاره کرد اختلاف بین آن معانی و واقعیت در خیابان. “روشن است از این لیست که پلیس تعریف و خطرناک منطقه’ مبهم است. برای مثال [اغلب خالی] پارکینگ در خارج از ورزشگاه فوتبال در Mönchengladbach در این لیست شاید فقط به خاطر مبارزه با اراذل و اوباش وجود دارد پس از یک بازی است. اگر شما می خواهید برای کار با یک مقام مفهوم شما نیاز به یک تعریف برای آن” Weiermann اضافه شده است.

پاک کردن اتصال به محله های مهاجر

NRW دارای یکی از بالاترین نسبت از ساکنان خارجی و همچنین به عنوان نسل اول و دوم مهاجران در این کشور در 30.4 درصد از جمعیت.

“هنگامی که شما نگاهی به لیست این اغلب مهاجر محله orplaces با تعداد زیادی از قلیان میله برای مثال” Weiermann گفت.

این جوامع هستند و سپس سمت چپ آسیب پذیر توسط دولت شهر به هر تعداد بیمار نیت از مذهبی گروه های افراطی به دنبال جذب جوان ناراضی مردم را به راست دنبال یک مثال برای آن بیگانه باشند.

“این می تواند مورد سوء استفاده توسط راست برای تقویت ادعای خود را که موازی جوامع در آلمان وجود دارد,” او اضافه کرد: با اشاره به اصطلاح اغلب استفاده می شود در آلمان برای توصیف زمانی که جوامع مهاجر جدا از جریان اصلی جامعه چه خودخواسته و یا تلویحا اجرا گذاشته است.

این AfD آنها استقبال انتشار این لیست با شادی. در خود وب سایت آن را بخوانید: “در نهایت دولت مجبور به اعتراف است که آنها لازم نیست که وضعیت تحت کنترل است. در حال حاضر ما می دانیم که در آن هیچ زمینه هستند.”

جناح راست حزب می بیند لیست را به عنوان تایید شکست سیاست های مهاجرتی است. این AfD نمایندگان مجلس اغلب با استفاده از اطلاعات دولت درخواست برای دریافت اطلاعات به فشار دستور کار خود را به تبعیض مهاجران به عنوان جنایتکاران.

ادامه مطلب: 1,600 جنایات هدف پناهندگان و پناه جویان

‘No-go منطقه’ یا نرمال محله?

اثرات منفی انگ زدن از جوامع شده است به خوبی مستند شده توسط جامعه شناسان (مانند ورود به شهر توسط داگ ساندرز) آن است که سوء استفاده توسط افراد با بیگانه ایدئولوژی بلکه نتایج در یک مضر اعتماد به نفس و خشم را در درون جوامع آسیب دیده.

با وجود همه این NRW وزارت کشور گفت که آن را نمی بینم مشکل با برچسب مناطق خاصی را به عنوان رسمی “خطرناک مناطق” و اضافه کرد که عملکرد آن حتی نوشته شده به قانون توسط دولت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>