راست AfD kingmakers در دولت آلمان در انتخابات

وجود تظاهرات در آلمان پس از یک دولت محافظه کار برتر انتخاب شد با کمک از راست جایگزین برای آلمان. اما به تازگی انتخاب رهبر را رد کرد و این ایده از یک ائتلاف با حزب.

بزرگ سیاسی ناراحت در آلمان شرقی ایالت تورینگن در روز چهارشنبه موجب اعتراض گسترده در سراسر کشور به عنوان ائتلاف حاکم دیدم نامزد خود را برای دولت برتر از دست دادن با یک تک رای به نرم افزار-کسب و کار دموکرات آزاد (FDP) که به سختی پاک 5% پشتیبانی مانع برای پیوستن به پارلمان منطقه ای.

چه حتی بیشتر موجب نگرانی این بود که نقش راست جایگزین برای آلمان (AfD) در پیروزی FDP نامزد توماس Kemmerich (در بالا).

تورینگن برگزار شد خود دولت در انتخابات تمام راه برگشت در ماه اکتبر با حاکم حزب چپ برنده بیشترین سهم از آرا در 31٪. در همان زمان, اما, AfD بیش از دو برابر آن در حمایت از خود به در آمده و در دوم در 23.4 درصد آرا.

این AfD است یک قومی و حزب ملی که مخالف است به غیر اروپایی مهاجرت چه درک به عنوان “دوران اسلامی” از آلمان و مخالف اصلاحات است که مقابله با تغییر آب و هوا.

تنها دو ساعت پس از رای گیری در پایتخت کشور از ارفورت معترضان در حال حاضر جمع آوری شده در خارج از ساختمان پارلمان:

تنها یک رای

حزب چپ صرف سال تلاش برای تشکیل یک ائتلاف با جناح چپ سوسیال دموکرات (SPD) و حزب سبز. پس از بسیاری از کشمکش طولانی سه طرف در نهایت به توافق برای حکومت هم در سه شنبه شب.

انتظار می رفت که قانونگذاران در ایالت تورینگن در کشور پارلمان را انتخاب حزب چپ مناظره Bodo Ramelow بدون هیاهو. اما AfD تصمیم به حمایت خود partyless نامزد و پرتاب تمام حمایت خود را پشت Kemmerich.

همراه با آرای خود حزب و جناح راست حزب دموکرات مسیحی (CDU) که آنگلا مرکل صدر اعظم تعلق دارد Kemmerich آمد دور با 45 رای به Ramelow 44.

خشم در رسانه های اجتماعی بیش از AfD نقش به عنوان kingmakers شد سریع و چشمگیر. مردم عادی آلمان, چهره های عمومی و سیاستمداران همه خود را ابراز بهت و حیرت گفت: FDP و CDU بدست کرده بود به تخت با “فاشیست.”

در صفحه توئیتر رسمی خود با حزب چپ را متهم به FDP باور بود که “بهتر است به قانون با فاشیست نسبت به قانون در همه.”

بالۀ Strack-زیمرمن صریح عضو FDP در آلمان در پارلمان فدرال گفت که در حالی که او دوست داشت Kemmerich شخصا آن را “غیر قابل قبول” اجازه می دهد تا خود به انتخاب کسی مثل Björn Höcke سخنگوی کمیسیون AfD در Thuringen.

Björn Höcke and Thomas Kemmerich

Höcke تبریک گفت Kemmerich بر او باد. Kemmerich مورد انتقاد قرار گرفته برای پذیرش دادن.

“این یک روز سخت برای من” به عنوان یک عضو از FDP او نوشت.

Höcke یکی از چهره های بحث برانگیز ترین در AfD رهبری ساختار داشتن انتقاد به یادبود قتل عام یهودیان اروپا در برلین دفاع از لغو یک قانون است که باعث می شود انکار هولوکاست غیر قانونی در آلمان در میان متعدد دیگر رسوایی.

معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد به عنوان تورینگن در تلاش برای تشکیل یک دولت اما Kemmerich گفت: او را حاضر به تشکیل یک ائتلاف حاکم با AfD.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>