خانواده برای سوار می یابد و نزدیک به 1 میلیون دلار در جاده

یک خانواده ویرجینیا برای سوار شدن به یک تغییر از مناظر پس از پناه در خانه با توجه به کروناویروس در بر داشت نزدیک به 1 میلیون دلار در دو کیسه دروغ گفتن در جاده ها

FREDERICKSBURG, Va. — یک خانواده ویرجینیا برای سوار شدن به یک تغییر از مناظر پس از پناه با توجه به کروناویروس در بر داشت نزدیک به 1 میلیون دلار در دو کیسه دروغ گفتن در جاده ها است.

دیوید و امیلی Schantz چپ خود کارولین شهرستان خانه با کودکان خود در روز شنبه گذشته و سوار خود را به وانت بیش از آنچه تصور می شد یک کیسه زباله و سپس متوقف شد و آن را برداشت تا به عنوان به خوبی به عنوان یکی دیگر از کیسه نزدیکی منابع خبری گزارش روز سه شنبه. این Schantzes پرتاب کیسه در پشت وانت و نگهداری, روش سوارکاری با توجه به امیلی Schantz.

تنها زمانی که Schantzes به خانه بازگشت آنها کشف کیسه حاوی پول, او گفت:.

“داخل کیسه پلاستیکی وجود دارد baggies و آنها خطاب شد با چیزی که گفت پول خرک'” Schantz گفت WTVR.

آنها تماس کارولین شهرستان کلانتر دفتر که فرستاده نمایندگان به صفحه اصلی. نمایندگان در زمان موجودی و تعیین پول بالغ بر حدود 1 میلیون.

کارولین کلانتر مسلح ، اسکات موزر گفت: مقامات باید پس از تعیین که در آن پول به رهبری بود اما هنوز در تلاش برای کشف کردن چگونه آن را به پایان رسید تا در وسط یک جاده در Goochland شهرستان است. موزر می گویند به طور خاص که در آن پول بود. اما او گفت که او امیدوار است که دریافت کنندگان ارائه Schantzes یک پاداش خوب.

“اقدامات خود را سزاوار چیزی کمتر” موزر گفت. “آنها را نجات داد کسی که مقدار زیادی از پول و تنظیم یک مثال فوق العاده برای هر کس دیگری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>