خانواده دستبند مرد به ضرب گلوله توسط افسر خواسته های عدالت

مادر و دو فرزند از یک آفریقایی آمریکایی کشته شد زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد و هفت بار توسط یک مریلند افسر پلیس در حالی که نشسته دستبند به دست در مقابل یک رزمناو پلیس صحبت کردن در روز پنج شنبه به تقاضا سویفت عدالت برای چه وکیل خود را به نام “یکی از بدترین حوادث در تاریخ آمریکا است.”

خانواده از ویلیام هوارد سبز, 43, واشنگتن دی سی گفت که در حالی که آنها در حال رها که Prince george’s County افسر پلیسی که به او شلیک شده است به اتهام قتل, آنها سوال که چگونه او اجازه داده شد به یک افسر پلیس پس از گفته او درگیر قبلی کشنده تیراندازی که در حال بررسی است.

“من اینجا هستم برای من پسر ویلیام سبز” قربانی گریان مادر برندا سبز گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه. “او نیاز به عدالت چون فقط درست نیست. من عشق و از دست پسر من است. من نمی خواهد ببینید پسر من است.”

ویلیام سبز, پسر ویلیام جونیور و دختر نیز به نام برندا صحبت در کنفرانس خبری برگزار شده در Mt. شادی کلیسای باپتیست در آکسان هیل-گلاسمانور مریلند.

“من تعریف درست از یک پدر و دختر که دیگر پدر او با” دختر گفت. “من از روز پدرم می تواند قادر به راه رفتن من پایین راهرو و من می خواستم او را قادر به دیدن آینده خود را نوه. اما آن روز هرگز خواهد آمد در حال حاضر.”

سرجوخه اد گالو) مایکل اونز در 10 سال کهنه Prince george’s County, اداره پلیس دستگیر شد و در روز سه شنبه و به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس.

“این یک روز بد برای این خانواده و ما اینجا هستیم تا به تقاضای فوری و کامل عدالت برای این خانواده” گفت: William H. “بیلی” مورفی, جونیور, وکیل برای خانواده سبز.

“این است به پایین به عنوان یکی از بدترین حوادث در تاریخ آمریکا و آن شوکه ملت” گفت: Muphy که او نیز به نمایندگی از خانواده فردی, خاکستری, سیاه و سفید, Baltimore, مردی که سال 2015 مرگ در حالی که در بازداشت پلیس منجر به این اتهامات که علیه شش افسر. افسر متهم در گریس مرگ تمام شد در نهایت تبرئه شد.

اونز که آمریکایی های آفریقایی تبار به نظر می رسد در جلسه روز چهارشنبه در Prince george’s County مدار دادگاه که در آن یک قاضی او را تکذیب کردند bond گفت: او یک خطر برای جامعه است.

دفاع وکیل جاناتان Scruggs به حال خواسته است که اونز منتشر خواهد شد و بدون پیوند و توصیف افسر به عنوان یک وزیر مقرر است که فعال در کلیسا خود را.

“این است که کسی را در خیابان ها که ادعا شده است که مرتکب جرایم خشونت آمیز” Scruggs در دادگاه گفت.

شاهزاده جورج شهرستان دولت وکیل عایشه Braveboy گفت: یک هیئت منصفه خواهد بود جلسهای برای تصمیم گیری نهایی به اتهام اونز باید چهره.

سبز به ضرب گلوله کشته شد به مرگ حدود 7:30 p. m. روز دوشنبه هنگامی که اونز و افسر دیگر در پاسخ به یک گزارش که سبز بود و درگیر در یک تصادف در آکسان هیل-گلاسمانور به گفته پلیس.

اونز و دیگر افسر است که در مواجهه با اتهامات در ابتدا ادعا کرد که آنها مشکوک سبز بود تحت تاثیر PCP یا فرشته گرد و غبار قرار داد و او را تحت بازداشت با توجه به اولیه بیانیه منتشر شده توسط Prince george’s County Police Department.

اما در طول یک کنفرانس خبری سه شنبه شب Prince george’s County رئیس پلیس هنک Stawinski گفت: “ما باور نمی کنیم PCP درگیر شد.”

“من قادر به رسیدن به جامعه ما در این شب و شما را با ارائه یک توضیح منطقی برای این اتفاقاتی که رخ داده است” Stawinski گفت. “من همچنین می خواهم به روشنی وجود دارد هیچ شرایطی که تحت آن این نتیجه قابل قبول است و من می خواهم به گسترش قلبی من غم و اندوه و همدردی به خانواده سبز.”

او گفت که سبز بود دست به دستبند با اسلحه خود را پشت سر خود قرار داده و در صندلی جلو اونز’ رزمناو پلیس. در برخی از نقطه اونز رو در صندلی راننده از رزمناو و شات سبز هفت بار او را به قتل, پلیس, مقامات گفت.

Stawinski گفت: نه اونز و نه دیگر افسر که در پاسخ به این صحنه تا به حال دوربین بدن.

محققان در ابتدا گفت که سبز بود به ضرب گلوله در طول یک مبارزه است که در گرفت در این رزمناو پلیس و شاهدان مستقل تایید این سناریو. اما Stawinski گفت: “که نه تایید.”

Stawinski گفت: سبز قرار داده شد در صندلی جلو به دلیل اونز’ رزمناو پلیس نیست باید یک پارتیشن جدا جلو صندلی از صندلی عقب.

“اگر شما جای آنها را در صندلی عقب این خودرو است که فرد می تواند به طور بالقوه حمله که افسر” Stawinski گفت.

شاهزاده جورج دادستانی تایید کرد که سبز بود که در دسامبر. 19, 2011, تیراندازی مرگبار رادنی ادواردز در Landover مریلند و دادستان در حال بررسی شواهد و مدارک در این مورد. در زمان ادواردز’ تیراندازی و کشته شدن اون ترک یک اسباب بازی برای کودکان رویداد در مقر پلیس در Landover هنگامی که او را دیدم ادواردز دروغ گفتن در چمن در کنار جاده متوقف و برای بررسی در او.

در طول برخورد اونز ادعا کرد که ادواردز گفته کشیده تفنگ باعث اونز به او شلیک چندین بار. تیراندازی شد و در نهایت اعلام توجیه می شود.

در روز پنج شنبه مورفی گفت که او می خواهد دادستانی برای بازگشایی, بررسی ادواردز’ تیراندازی.

“ما در حال درخواست وجود دارد که یک تحقیق کامل نه تنها به [سبز] حادثه اما به افسر گذشته استفاده از نیروی” مورفی گفت. “ما باید به نگاه پلیس سیاست است که باید اجازه دهید این افسر ادامه خدمت داده و ظرفیت خود را به انجام آنچه او دو روز پیش.”

مورفی نیز متنبه پرنس جورج را در اداره پلیس شهرستان برای عدم به لباس افسران پلیس با دوربین های بدن. او گفت: پلیس باید در برابر گرفتن تجهیزات و که بسیاری از افسران در شهرستان ندارد دوربین.

“من گفتم این دلیل است که وجود دارد نه به اندازه کافی پول در بودجه به آنها را تمام دوربین های دیجیتال” مورفی گفت.

Prince george’s County اجرایی آنجلا Alsobrooks گفت: بودجه برای دوربین های بدن برای همه افسران گشت در شهرستان گنجانده شده است که در بودجه جاری است.

Alsobrooks گفت: او همچنین کارگردانی Stawinski به منظور بررسی مستقل اداره پلیس آموزش شیوه ها و روش ها “را به اطمینان حاصل شود که یک حادثه مانند این هرگز فرصت دوباره رخ می دهد.”

ABC News’ سرنوشت آلن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>