خانواده کاهش یافته است ‘با عنوان’ برای پاسخ به اتهام روسیه طرح: دریایی فرمانده

یک 2019 انفجار بمب در یک نظامی که به کشته شدن سه تفنگداران دریایی تحت بررسی

ژنرال دیوید برگر دریایی سپاه فرمانده گفت: ABC اخبار روز سه شنبه در حالی که او را دیدم هیچ شواهدی از روس ها ارائه نعمت برای کشتن نیروهای ایالات متحده در طول زمان خود را فرمانده تفنگداران دریایی در افغانستان خانواده ها از کاهش خدمات اعضای “تحت عنوان” به پاسخ.

“شما فقط باید نگاهی به حقایق مثل همیشه بررسی کامل گفت:” ایران برگر گفتگو با ABC News رئیس امور جهانی خبرنگار مارتا Raddatz در یک مصاحبه اختصاصی پخش این جمعه.

کاخ سفید روز سه شنبه در ادامه به ارائه جلسات برای انتخاب اعضای کنگره اطلاعاتی در مورد گزارش روسی نعمت بر نیروهای ایالات متحده در افغانستان که یک مقام نظامی گفت: ABC اخبار نشان داد که افسران اطلاعاتی روسیه تا به حال بیش از سال گذشته ارائه شده به پرداخت طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی. قانونگذاران باید به نام دولت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر و به طور بالقوه اقدام است.

یکی از این حوادث که در نگاه به یک اتصال ممکن است به اتهام روسیه طرح یک 8 آوریل 2019 انفجار بمب در یک کاروان نظامی آمریکا در نزدیکی پایگاه هوایی بگرام که به کشته شدن سه تفنگداران دریایی با توجه به آسوشیتد پرس.

سرجوخه اد گالو) Robert A. Hendriks, Sgt. بنیامین S. Hines و کارکنان Sgt. Christopher K. A. Slutman بودند همه کشته شدند در زمانی که یک خودرو بمب منفجر نزدیک به وسیله نقلیه خود را به عنوان کاروان به رهبری بازگشت به پایگاه است. آنها در میان 23 آمریکایی که جان خود را در افغانستان در سال 2019 یا از مبارزه یا عدم مبارزه با دلیل.

Hendriks’ پدر اریک گفت: ABC اخبار روز جمعه که آن را “شکستن قلب” برای پیدا کردن که گزارش ها از روسیه نعمت واقعی بودند. گفت: “امیدواریم که خدمات اعضای هرگز فرستاده شده به مبارزه بدون بهترین اطلاعات ممکن است.

اریک Hendriks همچنین گفت که او نا امید شده بود که هیچ یک از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال رسیده به خانواده خود را برای ارائه مشاوره و یا پاسخ شد اما مراقب باشید به طلاق خشم خود را از سیاست است.

“من نه تیراندازی دارت در مغلوب ساختن پیشی جستن چهره” گفت: قبل از اضافه کردن که او حق به دست آورده است به حدس و گمان و سوال.

برگر گفت Raddatz که او نمی یاد همیشه با دیدن هر چیزی در مورد روسیه دخالت در هر گونه اطلاعات و گزارش در حالی که در افغانستان اما گفت: “در آن طول می کشد بسیاری را به تعجب من در حال حاضر.”

“که در آن ما عمل را در ولسوالی ما نیست که به دانش من نفوذ روسیه,” ایران برگر گفت. “این می توانست اما من از آن آگاه نیست.”

اطلاعات در مورد روسیه فضل برنامه برای اولین بار جمع آوری شده از عملیات ویژه حمله طالبان مکان در ماه ژانویه که در آن مقدار زیادی از آمریکا پول نقد پیدا شد, به گفته یک مقام نظامی.

بعدی اطلاعاتی در مورد این برنامه خاص به اندازه کافی است که هر دو ارتش و سازمان سیا در زمان مراحل را برای افزایش امنیت و نظارت روسیه عملیات در داخل افغانستان یک منبع گفت: ABC News.

ماه بعد که به هوش بود و در جریان به ارشد امنیت ملی مقامات به گفته این مقام نظامی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات کاخ سفید گفته اند که او در جریان این اطلاعات به دلیل آن را به حال شده است به طور کامل تایید شده توسط جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود. اما نیویورک تایمز به نقل از دو مقام عنوان کرد و گفت که اطلاعات موجود در فرم نوشته شده در رئیس جمهور روزانه هوش توجیهی از اواخر فوریه.

در حالی که مارس 2019 حادثه است در میان کسانی که تحت بررسی برای امکان لینک به فضل برنامه پنتاگون گفت: در بیانیه صادر شده در اواخر روز دوشنبه که آن را نمی یافت هر گونه همخوانی دارد.

“وزارت دفاع همچنان به ارزیابی اطلاعاتی که روسیه به GRU فعالان درگیر در بدگویی فعالیت علیه ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در افغانستان گفت:” جاناتان هافمن, پنتاگون سخنگوی رئیس. “به تاریخ DOD هیچ همخوانی شواهد به اعتبار اتهامات اخیر موجود در منبع باز ، صرف نظر ما همیشه ایمنی و امنیت از نیروهای ما در افغانستان-و در سراسر جهان — به طور جدی و در نتیجه به طور مداوم اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از آسیب از تهدیدات بالقوه.”

مدیر اطلاعات ملی و سازمان سیا تقبیح هوش نشت در مورد روسیه فضل برنامه در اظهارات جداگانه دوشنبه, گفته, آن می تواند مانع مداوم خود را تجزیه و تحلیل در مورد روسیه برنامه.

ABC News’ جیمز حوصله و هندرسون Hewes کمک به این گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>