واقعیت بررسی جمعه: trump’s coronavirus پاسخ به ستوه misstatements

این روز نقطه عطفی برای رئیس جمهور که به نظر می رسد که در نهایت به مقابله با مقیاس و دامنه جهانی همه گیر اطراف رمان coronavirus. اما متاسفانه خود گمراه کننده و نادرست در حال گسترش در این هفته apace با ویروس خود را.

پوشش خود را با عجله تنظیم, بیضی, آدرس دفتر به کشور چهارشنبه شب بلافاصله دستگیر و تعدادی از اظهارات نادرست. در حالی که رئیس جمهور ماموریت بود برای اطمینان بخشیدن به یک ملت وضعیتی وخیم از ترس و عدم اطمینان او در پیام خود بود مبهم در گیج کننده و نادرست است. روز بعد بازار در نوع پاسخ داد. در پاسخ به رئیس جمهور و اطلاعیه ها است که برخی از شرکت های بزرگ خواهد توقف کسب و کار به طور معمول میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت 10 درصد-بزرگترین افت از سال 1987.

در اینجا فقط برخی از چیزهایی که کاخ سفید گفت: این هفته که به سادگی درست نیست. خوش آمدید به واقعیت بررسی جمعه.

بیضی اصلاح

آن یک چیز را هنگامی که شما ارسال یک صدای جیر جیر به درست یکی دیگر از صدای جیر جیر. آن را کاملا متفاوت هنگامی که شما ارسال یک صدای جیر جیر به تصحیح اشتباهات در زمان نخست ریاست جمهوری به آدرس ملت در میان اضطراری برای بهداشت عمومی با مرگ و زندگی عواقب. اما آنچه که رئیس جمهور تا به حال به انجام پنج شنبه شب.

و اگر او بودند به طور کامل و صادقانه او را فرستاده اند چند اصلاحات است.

بزرگترین خطا بود به دروغ اعلام کرد که اروپا ممنوعیت سفر نیز “اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل, اما چیزهای مختلف دیگر که ما تصویب.” او بعد از اصلاح که در یک صدای جیر جیر با اشاره به “تجارت به هیچ وجه تحت تاثیر قرار 30 روز محدودیت در سفر از اروپا” ارائه هیچ توضیحی برای خطا های اولیه.

اما او هرگز اصلاح خود را به غلط ادعا می کنند که شرکت های بیمه سلامت توافق کرده اند که به صرف شرکت پرداخت برای coronavirus درمان است. در واقع به عنوان معاون رئیس جمهور در حال حاضر اعلام کرد پیش از آن در هفته است که شرکت های بیمه مورد توافق به چشم پوشیدن از شرکت می پردازد برای تست و نه درمان.

‘رفتن صاف’

پنج شنبه واقعا برجسته متضاد روایت بین رئیس جمهور و تقریبا هر کس دیگری در COVID-19 تست. در همان روز رئیس جمهور ادعا کرد “تست شده بسیار صاف” را در صفحه بهداشت عمومی رسمی به نام ملی پاسخ “یک شکست.” حتی وفادار جمهوری خواهان مجلس گفت: ABC اخبار رئیس جمهور پیام خاموش است.

رئيس جمهور گفت: در مراکز کنترل بیماری ها در آتلانتا این هفته “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است.” او گفت: آن را بارها و بارها. “هر کسی در حال حاضر و دیروز هر کسی که نیاز به یک آزمون یک آزمون. آنها وجود دارد. آزمون وجود دارد. آزمون ها زیبا هستند. هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است.”

اما آن را به سادگی درست نیست. نه تنها وجود دارد نمونه های بی شماری از آمریکایی ها که می خواهند آزمون و نمی توانید آنها را دریافت کنید, اما به عنوان مدیر CDC رابرت Redfield با اشاره به در شهادت خود در کنگره این هفته وجود دارد 350 میلیون آمریکایی و تنها در حدود 4 میلیون آزمون در خط لوله. ریاضی را اضافه کنید.

رئیس جمهور همچنین ادعا کرد روز پنج شنبه در کاخ سفید گفت: “ما بسیار جلوتر از همه چیز است.”

با توجه به ABC News تخمین می زند که از چهارشنبه شب در مکان آزمایشگاه در ایالات متحده تا به حال انجام شده تنها حدود 10000 تست. مقایسه کره جنوبی در حال انجام 10,000 آزمون در روز است. آمریکا انتظار می رود به شدت افزایش می یابد اما این اعداد به وضوح نشان می دهد آنها در حال پشت سر گذاشت.

رئیس جمهور همچنین ادعا کرد که در روز پنج شنبه که آمریکایی ها از بازگشت از اروپا در حال آزمایش در فرودگاه.

“اما ما باید آنها بسیار به شدت مورد آزمایش قرار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر یک آمریکایی در حال آمدن است و یا کسی در حال آمدن است به عقب, ما در حال تست است. ما فوق العاده تست و راه اندازی که در آن مردم در آینده باید به آزمایش می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “رک و پوست کنده… ما در حال قرار دادن آنها در هواپیما اگر آنها اگر آن را مثبت نشان می دهد.”

که آن نیز نادرست است. نه تنها ABC صحبت به چند نفر که در بازگشت از اروپا در روز پنج شنبه که شد تست شده آن را نیز مشخص نیست دولت است و حتی آماده شدن برای انجام تست.

گمرک و حفاظت مرزی می گوید ABC اخبار که با شروع در 11:59 بعد از ظهر جمعه همه ورود مسافران ایم که به محدود کشورهای اروپایی ظرف 14 روز — و معاف از ممنوعیت آشکار در سفر — خواهد بود با اشاره به CDC برای “پیشرفته نمایش درمانی.” اما آنها هیچ اشاره شد. و CDC است در پاسخ به سوالات ما در مورد اینکه آیا یا نه “پیشرفته غربالگری سلامت” برابر یک آزمون.

اروپا را شکست

نقطه ای از رئیس جمهور بیضی آدرس دفتر شد تا اعلام کند که او می خواهم ممنوع دریافتی سفر از بسیاری از اروپا. اما حتی این پیام بود سرند با عدم دقت و ابهام.

“ما شده اند در تماس مکرر با متحدان ما و ما marshaling کامل قدرت دولت فدرال و بخش خصوصی برای محافظت از مردم آمریکا” رئیس جمهور اعلام کرد. در عین حال اروپایی ها گفت: آنها کاملا غافلگیر شده توسط اطلاعیه. در بیانیه ای که صبح روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات اتحادیه اروپا گفت: “تصمیم ایالات متحده برای تحمیل ممنوعیت سفر گرفته شد و یک جانبه و بدون مشورت.”

توصیف آن به عنوان یک “خارجی” ویروس رئیس جمهور به طور گسترده مورد سرزنش اتحادیه اروپا برای گرفتن همان اقدامات احتیاطی او و محدود کردن سفر از چین و دیگر نقاط داغ. “به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از جدید خوشه در ایالات متحده آمریکا کشت شد توسط مسافران از اروپا و” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

لحن به ABC News Live ظهر ET هر روز هفته از آخرین اخبار و, زمینه ها و تجزیه و تحلیل در رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم که در آن ما سعی خواهد کرد برای پاسخ به سوالات خود را در مورد ویروس.

در حالی که رئیس جمهور ممکن است صحبت کردن در شرایط گسترده, ایتالیا, این کشور در سخت ترین ضربه از coronavirus در اروپا ممنوعیت پرواز به و از چین از جمله هنگ کنگ و ماکائو و تایوان در ژانویه 31 — سه روز قبل از ایالات متحده تحمیل مشابه ممنوعیت پرواز به و از چین است. با این حال ایالات متحده ممنوعیت را شامل نمی شود هنگ کنگ و تایوان و ماکائو.

شاید مهم ترین خط از سخنان خود نیز نادرست است. “برای نگه داشتن موارد جدید از ورود ما به سواحل ما خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز آینده,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او به ذکر است که ایالات-Kindgom معاف شد اما اشاره نمی کند یک میزبان کامل از کشورهای اروپایی نیز معاف از جمله: ایرلند, بلغارستان, رومانی, بلغارستان صربستان و بوسنی و هرزگوین و مونته نگرو, صربستان, کوزوو, شمال مقدونیه ، مولداوی و اوکراین و بلاروس.

در بعد از ظهر جمعه در حالی که او اعلام اورژانس ملی از باغ گل رز ، او ادامه داد: این ادعا نادرست.

“اروپا بود فقط تعیین شده به عنوان کانون, در حال حاضر,” او گفت:. “و ما بسته است که مرز در حالی که پیش.”

در زمان سخنرانی خود را این گونه نیست. این محدودیت های مسافرتی شروع جمعه در نیمه شب.

بدون تماس بدون آزمون

پس از یادگیری است که یک مقام ارشد برزیل رسمی که از ملاقات حضوری با رئیس جمهور بیش از آخر هفته به حال آزمایش مثبت برای ویروس, سوالات, شد بلافاصله مطرح شده در مورد اینکه آیا یا نه رئیس جمهور باید آزمایش می شود و یا حتی قرنطینه.

در پاسخ رئیس جمهور دبیر مطبوعاتی استفانی گریشام اظهار داشت: رئیس جمهور نیازی به آزمایش می شود برای COVID-19 زیرا “هر دو رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور تا به حال تقریبا هیچ تعاملات با فردی که تست مثبت و نیاز نیست در حال آزمایش در این زمان است.”

با این حال در یک عکس ارسال شده توسط Wajngarten در Instagram آن را به وضوح نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن side-by-side دست زدن به رئیس جمهور برزیل را دبیر مطبوعاتی که تست مثبت برای COVID-19 روز پس از نشست خود را. آنها تا به حال تماس در موارد متعدد.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>