واقعیت را بررسی کنید: می توانید مغلوب ساختن پیشی جستن مستقیم عذاب بنای تاریخی خرابکاری?

جانبازان’ یادبود حفظ قانون محافظت در برخی از بناهای تاریخی, اما نه همه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر شنبه می گویند که او تا به حال “مجاز دولت فدرال به دستگیری هر کسی که vandalizes و یا از بین می برد هر بنای مجسمه و یا دیگر مانند اموال فدرال در آمریکا تا 10 سال زندان در هر جانبازان یادبود حفظ کنند.”

در کاخ سفید در جنوب چمن آماده شدن برای هیئت مدیره دریایی یکی برای سفر به آریزونا تهمت تشکر پلیس کار خود را دوشنبه شب متوقف کردن معترضان, چه کسی رئیس جمهور به عنوان “خرابکارها اشرار دولت و آشوبگران.”

“شب گذشته ما متوقف حمله به یک بنای تاریخی از اندرو جکسون و لافایت پارک” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که “بسیاری از مردم” در حال حاضر در زندان و بیشتر در حال رفتن را “امروز”.

اما در رابطه با جانبازان یادبود حفظ قانون فدرال اجرای قانون در حال حاضر این اقتدار و آنها را در حالی که برای.

این قانون تصویب شد و در سال 2003 در پی یک راش از حوادث خرابکاری در گورستان نظامی در هاوایی و جاهای دیگر.

برادلی P. خزه شریک در واشنگتن, d. C., قانون دفتر از علامت گذاری به عنوان S. زید P. C. گفت: ABC اخبار که اجرای قانون فدرال در حال حاضر که اقتدار و که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جیر است “تکراری و بی ربط به دلیل آن تغییر نمی کند آنچه می خواهد انجام دهد.”

عمل خود را نوشته شده است به شرح زیر است:

“هر کس در یک شرایط توضیح داده شده عمدا زخمی شدن و یا از بین می برد و یا تلاش برای آسیب و یا از بین بردن هر گونه ساختار پلاک مجسمه یا بنای تاریخی دیگر در اموال عمومی بزرگداشت خدمات از هر فرد یا افراد در نیروهای مسلح ایالات متحده باید جریمه تحت این عنوان زندانی بیش از 10 سال یا هر دو.”

مجسمه های بزرگداشت شخصیت های تاریخی مانند کریستف کلمب و فرانسیس اسکات کلید اعمال را تحت این عمل می کنند اما از آنجایی که آنها هرگز از خدمت در نیروهای مسلح.

اگر یک جرم مرتکب شده که نقض این قانون تعقیب خواهد بود مجاز تحت قانون تصویب شده توسط کنگره به رئیس جمهور هدایت اجرای آن قانون است.

اما در اشاره به حوادث دوشنبه شب خزه گفت که “اگر آنها به محو کردن یک مجسمه است که اختصاص داده شده بود به یاد اندرو جکسون خدمات نظامی آن را کاملا ممکن است که دستگیری از شب گذشته خواهد استناد این قانون است. روشن نیست که این قانون به طور خاص اعمال می شود که قانون اما آن را امکان پذیر است.”

در نهایت خزه گفت: رئیس جمهور نمی تواند چیزی بیش از آنچه که اجرای قانون — در این مورد ایالات متحده پارک پلیس (USPP) — در حال حاضر آماده برای انجام این کار. و می رود که به صورت دادستان به عنوان به خوبی.

“دادستان محلی که در حال رفتن به اتهام, در صورت وجود, در برابر کسانی که دستگیر شده بودند شب گذشته آگاه هستند از آنچه که آنها می توانند و نمی تواند استناد,” خزه گفت. “آنها نیاز ندارد و رئیس جمهور توییتهایی به آنها یادآوری می کنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>