Facebook سهام کاهش مییابد و پس از ضرب و شتم درآمد تخمین می زند اما نه به اندازه کافی

Facebook, Inc.’s سهام تضعیف 7 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز شنبه پس از شرکت در گزارش سه ماهه چهارم نتایج که در صدر تخمین می زند اما به نظر نمی رسد به سیر رفیع وال استریت انتظارات.

اجتماعی-رسانه های غول گفت: آن را به دست آورده $7.35 میلیارد دلار یا $2.56 یک سهم برابر انتظارات $2.53 یک سهم به گفته تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet. Facebook FB +2.50% درآمد حاصل از افزایش 25 ٪ به $21.08 میلیارد و ضرب و شتم برآورد $20.9 میلیارد دلار است.

“ما تا به حال خوب سه ماهه و پایان سال به جامعه ما و کسب و کار همچنان به رشد” رئیس اجرایی مارک زوکربرگ گفت: در یک بیانیه اعلام نتایج. “ما همچنان با تمرکز بر خدمات ساختمان که به مردم کمک کند ماندن متصل به کسانی که در مورد مراقبت.”

جزئیات: Facebook قربانی موفقیت خود را

کاربران فعال ماهانه یک کلید فشار سنج از Facebook رشد در سطح جهانی بهبود 8% به 2.5 میلیارد دلار در مقایسه با انتظارات 2.49 دلار میلیارد دلار. و در عین حال کاربر رشد در آمریکای شمالی شد یک نگرانی به Facebook به دست آورد تنها با 1 میلیون کاربر جدید در ایالات متحده و کانادا از سه ماهه قبلی به 248 میلیون. در سه ماهه مشابه یک سال پیش این رقم 242 میلیون.

Facebook رئیس امور مالی دیوید Wehner اذعان کرد در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران اواخر روز چهارشنبه که این شرکت در حال تجربه “رشد در بازارهای بالغ.”

همچنین نگاه کنید به: Facebook پیش درآمد: آماده برای یکی دیگر از قوی چهارم

نتایج مالی تاکید ادامه داد: قدرت Facebook با وجود یک گردباد از مجادلات. این شرکت همراه با شرکت اپل است. AAPL +2.09% , Amazon.com Inc. AMZN, +0.26% و الفبای Inc.’s GOOGLE, +0.43% GOOG +0.42% گوگل این موضوع از بررسی توسط آنتی تراست تنظیم کننده.

هنوز هم نسبتا عابر پیاده سود در درآمد و EPS و همچنین نگرانی در مورد هزینه ها و حاشیه عامل به نظر می رسید به سر و صدا برخی از سرمایه گذاران. خرید-سمت تحلیلگران انتظار داشتند متوالی رشد درآمد حاصل از 23 درصد یک Evercore ISI گزارش Jan. 28 گفت و Facebook گزارش 19 درصد افزایش یافته است.

“در نگاه اول بدون تغییر به ما مثبت پایان نامه در Facebook چه اندازه متوسط درآمد و EPS ضرب و شتم ممکن است نا امید برخی از سرمایه گذاران عادت به بزرگتر outperformance,” تحلیلگر Colin Sebastian از بیرد تحقیقات حقوق صاحبان سهام گفت: در یک یادداشت روز شنبه پس از نتایج منتشر شد.

“بازار انتظار بیشتر از Facebook,” تحلیلگر Forrester ملیسا Parrish گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. “آن درآمد قابل توجه و دستاوردهای کاربر فقط به نظر نمی رسد به اندازه کافی خوب است.”

تحلیلگران همچنین اشاره کرد و در ادامه افزایش Facebook هزینه های و هزینه های آن شروع به پریدن کرد 34 ٪ به $12.2 میلیارد دلار از $9.1 میلیارد سال پیش. به عنوان یک نتیجه, حاشیه عامل فرسایش به 42 درصد در فقط-به این نتیجه رسیدند سه ماهه از 46 درصد از یک سال پیش و 57 درصد دو سال پیش.

علاوه بر این سوالات معطل مورد Facebook آینده درآمد حاصل از تبلیغات — که حساب برای تقریبا تمام فروش خود را — پس از Facebook گفت: آن را نمی خواهد فروش تبلیغات بر روی پیام های WhatsApp خود را اموال. Facebook همچنان به پذیرش تبلیغات سیاسی در آن گل سرسبد پلت فرم با وجود این به احتمال زیاد عواقب سیاسی.

“به طور کلی من احساس اعتماد به نفس در مورد که در آن ما هستند [برای سال 2020 انتخابات],” زوکربرگ گفت: در طول این تحلیلگر کنفرانس تماس بگیرید. “در سال 2016 ما پشت بود که در آن ما نیاز به” امنیت در سراسر Facebook پلت فرم. “خبر خوب این است که پس از آن وجود داشته است عمده انتخابات در سراسر جهان و ما بهبود بسیار سریع رای,” او گفت:.

همچنین نگاه کنید به: Facebook پشت دور و از قبل برنامه ریزی برای فروش تبلیغات در واتساپ

Facebook سهام هستند تا 48.4 درصد بیش از 12 ماه گذشته. S&P 500 شاخص SPX -0.09% به دست آورده در حدود 22 درصد در آن زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>