Facebook سرکوب تبلیغات است که تضمین coronavirus درمان

این حرکت در می آید و پس از مقامات هشدار داد COVID-19 پخش در آمریکا

به عنوان ایالات متحده مقامات بهداشتی باید هشدارهای صادر شده برای آماده سازی برای گسترش کروناویروس در آمریکا و جوامع Facebook اعلام کرد که این ترک خوردگی در تبلیغات است که تضمین یک درمان ایجاد یک حس فوریت و یا در غیر این صورت تلاش در وقوع.

اعلام می آید به عنوان رسانه های اجتماعی غول تبلیغات سیاست آشنا جنجال برای گسترش اطلاعات غلط.

“در هفته های پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام, بهداشت عمومی اورژانس Facebook در حال کار برای حمایت از کار خود را در راه های متعدد از جمله در نظر گرفتن مراحل برای جلوگیری از تبلیغات برای محصولات است که با مراجعه به کروناویروس و ایجاد یک حس فوریت مانند دلالت عرضه محدود و یا تضمین درمان و یا پیشگیری از” یک Facebook سخنگو گفت: ABC News در بیانیه ای در روز شنبه. “برای مثال تبلیغات با ادعای مانند ماسک صورت 100% تضمین شده برای جلوگیری از گسترش ویروس اجازه داده نخواهد شد.”

دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری که آمریکایی ها باید آماده برای یک “اختلال قابل توجهی” با توجه به کوروناویروس.

“در نهایت” او گفت: “ما انتظار داریم ما را ببینید جامعه گسترش در این کشور است.”

 

از روز شنبه وجود داشته است بیش از 80,000 تایید coronavirus موارد در سطح جهان و بیش از 2,700 مرگ و میر عمدتا در چین است.

به عنوان coronavirus گسترش می یابد بنابراین کشت و آنلاین اطلاعات غلط تئوری های توطئه و ترس در مورد بیماری مرموز از جمله درمان نادرست و روش های پیشگیری.

دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله گوگل و توییتر اعلام کرده اند مشابه مراحل را برای سرکوب گسترش اطلاعات نادرست در مورد این بیماری و مستقیم مردم به حقایق از مقامات پزشکی.

گوگل را یک هشدار در بالای نتایج جستجو صفحات با “نکات ایمنی اطلاعات, منابع” و همچنین به روز رسانی توییتر از این که این شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر.

به طور مشابه توییتر گفت: این امر مستقیم کاربران ارسال و یا جستجو در مورد رمان coronavirus به “معتبر اطلاعات معتبر ، این شرکت همچنین گفت: آن را حذف کاربرانی که تلاش هماهنگ تلاش برای گسترش دروغ در مورد بحران بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>