Facebook, رئیس, پشت تنگ تر قوانین در ‘مضر محتوای آنلاین’

مارک زوکربرگ مدیر اجرایی Facebook حمایت کرده است تنظیم مضر محتوای آنلاین نشان می دهد یک سیستم مخلوط بر اساس قوانین موجود مورد استفاده برای ارتباطات و رسانه صنایع به انجام این کار.

در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان زوکربرگ روز شنبه به نام برای یک چارچوب قانونی که کد “دموکراتیک و باز ارزش” برای تنظیم رسانه های اجتماعی و ابراز امیدواری وجود دارد سریع پیشرفت “قبل از اینکه بیشتر استبدادی مدل می شود به تصویب رسید در بسیاری از مکان ها برای اولین بار”.

“من فکر می کنم که وجود دارد باید قوانین و مقررات در محتوای مضر وجود دارد یک سوال در مورد آن چارچوب شما با استفاده از این” زوکربرگ گفت: در طول یک جلسه پرسش و پاسخ.

“در حال حاضر وجود دارد دو چارچوب است که من فکر می کنم مردم باید برای صنایع موجود – وجود دارد مانند روزنامه ها و رسانه های موجود و پس از آن وجود دارد telco-نوع مدل است که ‘داده فقط جریان را از طریق شما اما شما نمی خواهید به نگه داشتن یک telco مسئول اگر کسی چیزی می گوید مضر بر روی یک خط تلفن.”

“من در واقع فکر می کنم که ما باید در جایی بین” او گفت:.

Facebook و غول رسانه های اجتماعی از جمله توییتر و الفبای گوگل آمده اند تحت فشار برای مبارزه بهتر با دولت ها و گروه های سیاسی با استفاده از سیستم عامل خود را به گسترش نادرست و گمراه کننده اطلاعات است.

زوکربرگ گفت: Facebook بهبود یافته بود کار خود را مقابله با انتخابات دخالت و در حال حاضر شاغل 35,000 مردم به نقد و بررسی محتوای آنلاین و اجرای اقدامات امنیتی.

این تیم و Facebook خودکار فن آوری در حال حاضر به حالت تعلیق بیش از یک میلیون حساب های جعلی هر روز, او گفت:, و اضافه کرد که “اکثریت قریب به اتفاق شناسایی می شوند در عرض چند دقیقه ثبت نام.”

“بودجه ما بزرگتر است امروز بیش از کل درآمد این شرکت هنگامی که ما رفت و در سال 2012 هنگامی که ما تا به حال یک میلیارد کاربر,” او گفت:.

“من افتخار می کنم از این نتایج اما ما قطعا باید برای ماندن مراقب باشند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>