Facebook ممنوعیت صدها حساب به خشونت ‘Boogaloos’

Facebook روز سه شنبه اعلام کرد که آن را ممنوع کرده بود خشونت آمیز ضد دولتی شبکه آزادانه همراه با گسترده تر “Boogaloo” جنبش یک اصطلاح عامیانه حامیان استفاده برای اشاره به یک دوم ما جنگ یا فروپاشی تمدن.

اما این پلت فرم را امتحان کنید نه به نام این گروه تاکید دشواری دست و پنجه نرم با آمورف شبکه مربوط به یک رشته داخلی توطئه ترور که به نظر می رسد به obfuscate وجود آن است. در میان دیگر عوارض آن اینترنت زرنگ و دانا اعضای تمایل به نگه داشتن فاصله خود از یکدیگر غالبا خود را تغییر نمادها و نامزدان به بازی گرفته و ماسک نیت خود را با طعنه.

این حرکت توسط Facebook برای نامیدن این گروه به عنوان یک عفونت سازمان شبیه به داعش (ISIS) و سفید supremacists که هر دو در حال حاضر ممنوع از خدمات خود را. شبکه اجتماعی است نه ممنوعیت همه مراجع به “Boogaloo” و گفته است که تنها از بین بردن گروه های حساب و صفحات هنگامی که آنها یک “پاک کردن اتصال به خشونت یا تهدید به امنیت عمومی”.

شل جنبش است که پس از “Breakin’ 2: Electric Boogaloo:” یک سال 1984 عاقبت به یک فیلم در مورد breakdancing. “Boogaloo” هواداران نشان داده اند تا در تظاهرات علیه COVID-19 مستند سفارشات حمل تفنگ و پوشیدن دنده تاکتیکی بیش پیراهن هاوایی – خود اشاره به “بزرگ luau” یک homophone برای “Boogaloo” گاهی اوقات مورد علاقه اعضای گروه.

Facebook گفت: جنبش قدمت آن به سال 2012 که از آن شده است ردیابی آن را از نزدیک از آخرین سال است.

پیش از آن در ماه ژوئن استیون Carrillo یک گروهبان نیروی هوایی عربستان به “Boogaloo” جنبش ضرب گلوله فدرال امنیت افسر و زخمی شریک زندگی خود را در خارج از ایالات متحده دادگاه کمین کشته و یک California sheriff معاون و چهار مجروح دیگر افسران در اوکلند کالیفرنیا.

با توجه به شکایت کیفری Carrillo ارسال شده در Facebook, گروه, “آن را در ساحل ما در حال حاضر این نیاز به در سراسر کشور. این یک فرصت عالی برای هدف قرار دادن تخصص سوپ bois. نگه داشتن آن رفتن انرژی.”

این بیانیه به دنبال داشت دو آتش emojis و یک لینک به یک ویدیو یوتیوب نشان دادن جمعیت زیادی به دو California Highway Patrol وسایل نقلیه. با توجه به FBI, “سوپ bois” ممکن است یک اصطلاح است که پیروان “Boogaloo” جنبش استفاده می شود برای اشاره به اجرای قانون فدرال عوامل است.

در حالی که “Boogaloo” گرفته و در آغوش سفید supremacist و راست گروه بسیاری از حامیان اصرار آنها نژادپرستانه یا واقعا دفاع از خشونت است.

به عنوان بخشی از روز سه شنبه اعلام Facebook در گفت و گو با حذف 220 Facebook حساب 95 Instagram حساب 28 صفحه و 106 گروه که شامل “Boogaloo”وابسته به شبکه می باشد. همچنین در زمان پایین 400 گروه های دیگر و 100 صفحه که به میزبانی محتوای مشابه به عنوان خشونت آمیز شبکه اما حفظ شد و توسط حساب های خارج از آن است.

این شرکت گفت که تا کنون هیچ مدرکی از بازیگران خارجی تقویت “Boogaloo”-مربوط به مواد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>