فا مرکز: آنچه که خود را نماینده املاک و مستغلات نمی خواهد به شما بگویم در مورد خرید یک خانه در نزدیکی آب

زمانی که جوان بودم پدر و مادر من خریداری یک دو داستان ساحل خانه یک بلوک از اقیانوس اطلس است. طبقه اول شامل چیزی بیش از یک بزرگ خالی گاراژ با یک کف بتنی ساخته شده است که یک محل عالی برای ما بچه ها به اسکیت بازی کردن و بازی در روزهای بارانی.

ما در آنجا زندگی می کردند به مدت سه سال زمانی که آنها تصمیم به فروش آن و حرکت برگشت به شهر. آن را به عنوان آسان به عنوان آن را به خرید.

زوم به جلو به یک جهان در حال افزایش دریاها و قوی تر و طوفان و خرید یک خانه در یک شهر ساحلی و یا در نزدیکی یک رودخانه است ، در حالی که در بسیاری بدانید که برای جلوگیری از ساخت یک اشتباه تاسف این 5 چیز مهم:

1. یک خانه را در منطقه سیل ممکن است شامل عمده ترین سیل حوادث: بسیاری از مردم با این فرض غلط که سیل نقشه به روز شده در هر زمان وجود دارد عمده طوفان یا سیل رویداد. اما با توجه به عدم مناسب نیروی انسانی و بودجه FEMA (سازمان مدیریت اضطراری فدرال) نقشه سیل اغلب محزون می خوانی منسوخ شده و یا در برخی از نقاط کشور وجود ندارد.

حتی اگر نقشه های جدید به تازگی منتشر شده است در جامعه خود را, آنها ممکن است برای حساب های اخیر و جاری شدن سیل حوادث به این دلیل که پژوهش مورد استفاده برای ایجاد نقشه های است که به احتمال زیاد به تاریخ به خوبی قبل از تاریخ انتشار. این نیز مهم است به یاد داشته باشید که امروز اختصاص سیل مناطق هستند قفل شده است-در برای همیشه و نه هزینه شما پرداخت برای بیمه سیل.

2. مسکن خود را ممکن است به شما سیل مشاوره: این تجربه من بوده است که بسیاری از realtors نمی دهد مشاوره در مورد این سیب زمینی داغ موضوع است. اگر شما مسکن می افتد به این دسته پیدا کردن یک مسکن است که خریدار (به عنوان فروشنده) نمایندگی می کند و به سیل مشاوره. اما آنها هستند و چند دور بین.

3. آن را دشوار است برای تعیین اگر یک صفحه اصلی آب گرفتگی در گذشته: در بسیاری از ایالت ها, اما نه همه فروشنده از نظر قانونی ملزم به فاش در نوشتن به خریداران بالقوه هر گونه مسائل عمده آنها با تجربه با خانه در طول زمان آنها متعلق به آن — از جمله جاری شدن سیل. اینجا جایی است که آن را می شود روی حیله و تزویر. اگر سیل رخ داده است زمانی در گذشته و نه در حالی که مالک در حال حاضر زندگی می کردند وجود دارد آن را ندارد به افشا می شود حتی اگر مالک در حال حاضر در مورد آن می داند.

تا آنجا که به تعیین اگر نزدیک به خانه و یا محله که تا کنون آب گرفتگی و من غافل از هر مخزن مرکزی است که باعث می شود این اطلاعات را رایگان و در دسترس برای عموم به راحتی جستجو یک آدرس خیابان. شاید مانند یک موتور جستجو وجود خواهد داشت به زودی. در ضمن خوب قدیمی از مد افتاده legwork برای شما صادقانه ترین اطلاعات. من یاد گرفتم در مورد سیل مستعد محله در شهر ساحلی از دندان و از صحبت کردن به مردم راه رفتن سگ خود را در محله ای که من با توجه به خرید.

4. ممکن است یک قطع ارتباط بین خانه را اختصاص داده FEMA منطقه سیل و خانه احتمال جاری شدن سیل: در حالی که FEMA سیل نقشه ها با استفاده از داده های تاریخی برای اختصاص سیل مناطق به هر یک از خانه های جدیدتر سایت www.floodiq.com با استفاده از پیش بینی های مبتنی بر پژوهش از سازمان ملی اقیانوسی و جوی آژانس (NOAA). این سایت شامل پیش بینی اثر تغییر آب و هوا توسط آدرس خانه و می دهد توانایی برای دیدن مختلف جزر و مد سیل و طوفان سناریوهای امروز و به آینده.

این نیز یک راه آسان برای دیدن موجود اختصاص داده FEMA منطقه سیل که برای صفحه اصلی. مثل من, شما ممکن است زده شود توسط قطع ارتباط میان عقب مانده-به دنبال FEMA منطقه سیل و چه NOAA پیش بینی برای آینده خطر سیل داده شده خانه.

5. آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن چگونه بالا از سطح دریا یک خانه واقعا نشسته: آنچه یک شوک آن را به عنوان خوانده شده مورد مطالعه اخیر در مجله Nature Communications که پیش بینی شده که تا سال 2050 سه بار به عنوان بسیاری از مردم در سراسر جهان را تجربه خواهند کرد جاری شدن سیل از قبلا شده بود پیش بینی کرد.

چرا این تغییر ؟ چرا که برای این مطالعه دانشمندان در آب و هوا, مرکزی, آب و هوای علم سازمان مستقر در Princeton, N. J., استفاده بسیار پیشرفته تر ارتفاع از تکنولوژی استفاده شده در گذشته است. این فن آوری جدید نشان داد که قبل از برآورد ارتفاع زمین از سطح دریا بیش از حد شد به طور متوسط شش پا در مناطق ساحلی و تا 13 در برخی از مناطق پر جمعیت.

با توجه به این تغییر من می توانید ببینید, پیر املاک و مستغلات ضرب المثل از “محل سکونت” بودن به جای “ارتفاع ارتفاع ارتفاع.” من همچنین پیش بینی های دقیق و جستجو داده های ارتفاع در نهایت تبدیل خواهد شد در دسترس است و که از آن خواهد شد به طور گسترده ای استفاده می شود به عنوان بخشی از فرایند خرید خانه. (اینجا را کلیک کنید برای دیدن آب و هوا مرکزی پیش بینی برای آمریکا و شهر خود را وارد کنید در جعبه جستجو. شما یک مقدار واضح تر ایده از آنچه در بالا آمدن سطح دریا همراه با دقیق تر پایین تر زمین ارتفاعات را در فروشگاه برای خانه خود را.

ایلین Scoggins CFP® است که یک نویسنده مستقل در ساوانا, Ga.

جزئیات: 5 سوال را به خودتان بپرسید قبل از اینکه شما تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن خود را

بیشتر: چگونه صاحب خانه می تواند با استفاده از وام مسکن معکوس برای بازنشستگی درآمد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>