فا مرکز: آنچه در جریان پول و وجوه متقابل واقعا می گویند در مورد بازار سهام آینده

بسیاری از سهام بازار گاو نر در حال ابراز تعجب است که خالص $88 میلیارد کشیده شد از سهام آمریکا بودجه و ETFs در سال گذشته است. آنها پیش بینی کرده اند که خالص صندوق جریان شده اند که در جهت مخالف است.

پس از همه, بازار سهام در سال 2019 به حال یکی از بهترین سال مدرن در تاریخ ایالات متحده با S&P 500 SPX +0.73% از جمله سود سهام) به دست آوردن بیش از 31 درصد. نباید که قوی بازار کشیده پول بیشتر ؟

صرف نظر از پاسخ خریداران بر این باورند که این عدم حضور قوی در جریان است مثبت برای بازار سهام چشم انداز: فقط تصور کنید چقدر بالاتر در بازار سهام افزایش می یابد هنگامی که پول اغوا را به سهام.

متاسفانه این گاو در اشتباه هستند در هر دو فقره. با توجه به داده ها از EPFR یک بخش از Informa اطلاعات مالی سال گذشته بود پنجم در یک ردیف که در آن سرمایه گذاران پول از سهام آمریکا بودجه. در واقع همانطور که شما می توانید از همراه نمودار وجود دارد که خالص جریان فقط در دو تا از 10 سال گذشته است.

تمام گفته های خالص $444 میلیارد کشیده شد از سهام آمریکا بودجه و ETFs در طول دهه گذشته است. در این دوره شاخص S&P 500 تولید تجمعی کل بازگشت از 257% معادل 13.6% سالانه.

به وضوح خالص خروج در طول یک بازار گاو نر در حال قاعده و نه استثنا.

شما باید از این نتیجه گیری که وجود دارد این است که بیش از فقط یک همبستگی بین خروج و افزایش بازار سهام و سابق که در واقع باعث می شود دومی? هیچ. در نظر بگیرید یک مطالعه علمی به نظر می رسد که از چند سال پیش در مجله های مالی و تجزیه و تحلیل کمی. نویسندگان این مطالعه بودند Avi, Wohl, یک استاد امور مالی در دانشگاه تل آویو; Azi بن-Rephael یک استاد امور مالی در دانشگاه راتگرز و Shmuel کندل در حال حاضر مرحوم بود که یک استاد امور مالی در دانشگاه تل آویو.

آنها دریافتند که صندوق ها جریان داشته باشد در اکثر موقت تاثیر بر بازار سهام است. است که فقط یکی دیگر از راه گفت که تاثیر خود را به سرعت معکوس شود. چگونه سرعت ؟ در عرض 10 معاملات روز.

این بدان معناست که صندوق جریان داده خواهد شد با استفاده از کمی برای هر کسی دیگر از معامله گران کوتاه مدت. به حدی است که شما سعی کنید به تجارت داده شما باید تفسیر آن را در یک contrarian راه: سنگین جریان هستند نزولی به صورت یک بعدی به دو هفته فقط به عنوان قوی outflows صعودی دارد.

این contrarian تفسیر درست برعکس آنچه که خریداران فکر می کنم از آنجایی که آنها تصور کنید که خالص جریان خواهد سوق بازار سهام بالاتر است.

گسترده تر از مفهوم این بحث است که به ما یادآوری برای همیشه موضوع اعتقادات ما به آماری بررسی. در سطح قطعا آن را حس می کند که خالص جریان صعودی خواهد بود. آن را تنها پس در واقع تجزیه و تحلیل داده های تاریخی است که شما پیدا کنید که این مورد نیست.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید [email protected]

بیشتر: چرا بازار سهام ژانویه رکود مسائل مربوط به خود را در سال 2020 بازگشت

همچنین بخوانید: دیرین گاو می گوید او نشسته در نقد پیش از امکان اصلاح بازار

به علاوه: ثبت نام برای دریافت اینجا را MarketWatch بهترین وجوه متقابل و ETF داستان ایمیل به شما در این هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>