فا مرکز: بازار سهام را ترس از شاخص’ ممکن است فقط دیدم یک سیگنال خرید

آیا VIX فقط فلش contrarian سیگنال خرید? من با اشاره البته به CBOE شناخته شده شاخص نوسانات. VIX +2.43% در نظر گرفته شده توسط بسیاری به بازار سهام ایالات متحده را “ترس شاخص” VIX است که به گستردگی در یک contrarian راه: سطوح بالا نشان می دهد گسترده ترس و بنابراین تصور می شود یک نشانه مثبت است — در حالی که سطوح پایین نشان می دهد گسترده خوشنودی است که منفی است.

به همین دلیل contrarians شروع به گرفتن اخطار در اواخر فوریه و در زمانی که در پی بازار سهام را به شیرجه رفتن به VIX افزایش یافت و به نزدیکی 50. که بالاترین آن بوده است از سال 2011 و بالاتر از تقریبا 99 ٪ از تمام قرائت روزانه بیش از سه دهه گذشته.

متاسفانه این contrarian تفسیر VIX برگ بسیار به دلخواه. بازار سهام تولید بازده بالاتر به طور متوسط زمانی که VIX کم شده نسبت به زمانی که از آن شده است ،

این است که نشان داده شده در نمودار زیر که نشان دهنده آنچه که من پیدا کردم تقسیم بر تمام روز از سال 2000 به دو برابر اندازه گروه اول شامل تمام روز در آن VIX بود و در زیر آن ميانه و دوم شامل 50% روز با بالا ميانه خوانش. به طور متوسط به عنوان شما می توانید ببینید Wilshire 5000 شاخص انجام شده بهتر است در پی از زیر-ميانه VIX از خوانش های بعدی به بالا-متوسط خوانش.

این را حس می کند. در حالی که این درست است که بالاترین VIX خوانش به دنبال قوی بازار سود آن را نیز مورد است که طی روزها و هفته های قبل از آن VIX اوج بازار انجام وحشتناکی. به مناسبت قوی سود پس از این VIX قله است به تمرکز بر روی تنها نیمی از داستان است. آن را به عنوان اگر یک کوهنورد در نظر گرفته شده تنها در چگونه از آن آسان است برای بالا رفتن از قله در حالی که به راحتی فراموش کردن تلاش مورد نیاز برای صعود به بالا.

این شده است به وفور نشان داده شده اخیر بازار رفتار است. اخیرا در اواسط فوریه VIX معامله شد زیر 14 قرار دادن آن در 25 درصد از تمام قرائت روزانه پس از سال 1990 است. حتی اگر زمان VIX خواندن نزدیک به 50 علائم بالا در طول این کاهش نمی توانند ما را نادیده می گیرند و تقریبا 15% کاهش در شاخص S&P 500 SPX -0.82% که صورت گرفت در حالی که VIX بیش از سه برابر به دریافت نزدیک به 50.

بعلاوه, ما می دانم تا پس از این واقعیت چگونه بالا VIX خواهد شد قبل از آن قله است که یکی دیگر از راه گفت: ما نمی دانیم که تا چه حد بازار افت خواهد کرد و قبل از آن شروع به تظاهرات کردند. قبل از بحران بزرگ مالی برای مثال VIX تمام زمان بالا بوده است 45.74. بنابراین زمانی که VIX افزایش به سطح است که در سپتامبر 2008 contrarian پیروان VIX در نظر گرفته آن را به یک سیگنال خرید باشد. به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد, اما, VIX نیست در نهایت ضربه آن قله تا زمانی که آن را نزدیک به 90 در اواخر اکتبر 2008 یا تقریبا دو برابر قبلی ، خرس بازار نیست در نهایت به پایان رسید تا پس از آن در ماه مارس است.

همه از دست رفته است هنگامی که تفسیر VIX اما. که به دلیل وجود راه های برش و dicing این اطلاعات برای به دست آوردن بینش بیشتر نسبت به فراهم شده است با تمرکز بر شاخص خود را.

روش خاصی مشاهده VIX نشان داده است که وعده شناخته شده به عنوان “تصفیه.” آن ابداع شد توسط دیوید آرونسون نویسنده مبتنی بر شواهد تحلیل تکنیکال و همکاری نویسنده (دکتر تیموتی کارشناسی ارشد) از نظر آماری صدای یادگیری ماشین به صورت الگوریتمی تجارت از ابزارهای مالی. ایده کلی این است برای دیدن اگر VIX در هر زمان داده شده است بالاتر یا پایین تر از شما می خواهم در غیر این صورت انتظار می رود با توجه به بازار های اخیر رفتار است.

آن است که غیر منتظره بخشی از VIX که به شما می گوید که آیا وجود دارد بیش از حد خوش بینی یا بدبینی. آن را ممکن است به عنوان مثال در بازار به مراتب کاهش یافته است و به اندازه کافی سریع و/یا فرار به اندازه کافی که شما می خواهم انتظار VIX برای پرش به سطوح بالا. در آن صورت هر آرونسون تحقیقات شما نمی خواهد با نسبت دادن هر گونه خاص contrarian اهمیت به بالا بودن سطح VIX.

چه داستان “خالص” VIX گفتن ما در حال حاضر ؟ در یک ایمیل پس از نزدیک در فوریه. 27, آرونسون گفت که این تغییر VIX است نشان می دهد که وجود دارد بیش از حد بدبینی و ترس در حال حاضر و در نتیجه “یک بازار پایین است… بسیار نزدیک است.”

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید [email protected]

بیشتر: آنچه در آن معنی است که شاخص S&P 500 عملکرد است که در حال حاضر بسیار بالاتر از خزانه 10 ساله عملکرد

همچنین بخوانید: سهام’ شیرجه رفتن را از طریق یک سطح حمایت کلیدی می تواند راه اندازی سریع بازار دوباره بجای اول برگشتن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>