فا مرکز: چگونه صاحب خانه می تواند با استفاده از وام مسکن معکوس برای بازنشستگی درآمد

سالمندان در آمریکا در حال نشستن در یک رکورد $7.19 تریلیون در مسکن ثروت ملی معکوس وام دهندگان وام مسکن انجمن. در حالی که نه از لحاظ تاریخی بخشی از متعادل طرح بازنشستگی بهره برداری از این عدالت خانه می تواند یک راه مقرون به صرفه برای کمک به صندوق بازنشستگی است.

در واقع با این مورد-Shiller ملی ایالات متحده, صفحه اصلی شاخص قیمت در تمام زمان بالا تامین امنیت دسترسی به عدالت خانه نقش دوگانه تولید درآمد و مصون سازی در برابر یک پتانسیل اصلاح در بازار مسکن.

هنگامی که به دنبال اضافی درآمد بازنشستگی برخی از بازنشستگان ممکن است به دنبال به کوچک حرکت به یک منطقه با یک هزینه زندگی پایین تر و یا استفاده از دارایی ها از یک حساب بازنشستگی. در عین حال ممکن است بسیاری از نمی خواهید به فروش خانه خود و یا سرمایه گذاری های دیگر.

یک راه حل این است که وام مسکن معکوس ارائه می دهد که مالکان بیش از 62 سال (بیش از 60 در برخی از ایالت ها) انعطاف پذیر راه برای استفاده از سهام خانه خود را برای کمک به برآورده شدن اهداف بازنشستگی.

درک وام مسکن معکوس

در گذشته وام مسکن معکوس به طور معمول آخرین رفت و آمد مکرر. واقعیت امروز به شدت متفاوت است: مالکان و مشاوران مالی می توانید وام مسکن معکوس به عنوان بخشی از یک جامع طرح بازنشستگی.

در حالی که نیازهای فردی و موقعیت های متفاوت یکی از کلید پشت یک وام مسکن معکوس است که به ارائه استقرار-نوع پرداخت و یا برای از بین بردن یک موجود پرداخت وام مسکن — که هر دو خانوار افزایش جریان نقدی. این جریان نقدی اضافی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت برای هزینه های مراقبت در خانه و یا طولانی مدت نیاز دارد و برای کمک به حفظ درآمد بازنشستگی در یک سطح که در آن دارایی های هستند تخلیه شده است.

علاوه بر این, وام مسکن معکوس می تواند یک جایگزین منبع درآمد زمانی که سهام سرمایه گذاری ها عملکرد ضعیفی بنابراین مردم مجبور به فروش سهام در, کاهش ارزش. این “مدیریت توالی از بازگشت” پویا بوده و به خوبی مستند شده توسط دانشگاهیان و باید یک متغیر به طور کلی بازنشستگی فکر.

روشن, وام مسکن معکوس مناسب نیست برای همه و تعدادی از عوامل مهم باید در نظر گرفته شود. یک کلید در نظر گرفتن شامل چه مدت یک وام گیرنده بالقوه برنامه به ماندن در خانه خود را. در حالی که بسیاری از بازنشستگان طرح در پیری در محل یک و سه متولدین گویند آنها قصد دارند به حرکت در برخی از نقطه در بازنشستگی و دیگران ممکن است در نظر گرفتن زندگی کمک و یا اجاره به جای داشتن. برای موقعیت های مانند این کوتاه مدت نیاز به کمک های مالی ممکن است به طور موثر تر ملاقات با سنتی تامین مالی از جمله HELOCs با توجه به هزینه های تامین وام مسکن معکوس.

دفعات بازدید: افکار ساده مقرری معکوس وام های مسکن و کار در دوران بازنشستگی از جین برایانت کوین

توجه داشته باشید نرخ بهره در وام مسکن معکوس می تواند قابل مقایسه با وام مسکن سنتی وجود دارد اما ممکن است قابل توجهی در هزینه های بسته با توجه به صف مقابل اداره مسکن فدرال (FHA) وام مسکن بیمه. هزینه های آن هستند 2 ٪ از ارزش خانه (تا $726,525). بنابراین یک خانه با ارزش $500,000 خواهد در نتیجه بیمه حق بیمه از $10,000. بیمه چیزی است که باعث می شود برخی از معکوس ویژگی های ممکن است بیشتر قابل توجه است که وجود دارد بدون نیاز اصلی و یا پرداخت بهره در حالی که در خانه زندگی می کنند و یا قرض یا ورثه هرگز مدیون بیش از ارزش اموال. هنگامی که به اندازه اگر این منافع هستند و نه از ارزش به قرض سنتی تامین مالی می کند که شامل این بیمه بیشتر حس می کند.

برای جمعیتی که آیا برنامه ای برای سن در محل وام مسکن معکوس مزایای ممکن است ارزش بسیار زیاد. هزینه بیمه amortized بیش از 20 تا 30 سال می تواند معقول و منطقی گزاره ارزش که با توجه به نه تنها مزایای آن, اما دیگران مانند این فرصت را به یک خط اعتباری است که رشد می کند و ترکیبات در طول زمان بدون در نظر گرفتن چه اتفاقی می افتد به ارزش اموال. به عنوان مثال $10,000 بیمه حق بیمه بیش از 25 سال است فقط 400 دلار در سال (قبل از تامین مالی هزینه ها).

معکوس تصورات غلط

هنوز هم باورهای غلط در مورد وام مسکن معکوس شایع هستند از جمله این که بانک صاحب خانه. درست مانند هر دیگر وام قرض حفظ عنوان به اموال تا زمانی که آنها تجلیل وام تعهدات خود از جمله پرداخت مالیات اموال بیمه و حفظ و در خانه زندگی می کنند.

در حالی که ممکن است به افزوده شدن مقدار قابل توجهی از بدهی بیش از بلند مدت, وام مسکن معکوس می تواند به عدم مراجعه وام, که بدان معنی است که وام گیرنده می میرد و اموال به فروش می رسد و مستغلات هرگز مدیون بیش از ارزش اموال.

عدالت خانه وام مسکن تبدیل (HECM) — بیمه توسط اداره مسکن فدرال (FHA) — دارای یک خط اعتباری گزینه به موجب آن در دسترس درآمد حاصل از رشد و ترکیب در طول زمان است. این فراهم می کند دسترسی مداوم به سرمایه صرف نظر از ارزش اموال.

با 79 درصد و ایالات متحده متولدین داشتن یک خانه همراه با اوج تمام وقت در قیمت مسکن و خانه و سهام, سطح, بازنشستگان و کسانی که از نزدیک بازنشستگی در حال حاضر می تواند تجدید نظر چگونه به اهرم خود برای دیدار با اهداف بازنشستگی. برنامه ریزان مالی بیش از حد می تواند معکوس وام های مسکن به بازنشستگی toolkit با توجه به این تجارت آف و خطرات در استفاده از این شکل از عدالت خانه بیش از گزینه های دیگر.

استفان Resch است معاون رئیس جمهور از راهبردهای بازنشستگی در معکوس وام مسکن lenderFinance آمریکا معکوس.

بیشتر: از شما انتظار دارند قیمت خانه به رها کردن در طول رکود ؟ چرا شما می تواند بسیار طولانی صبر کنید

به علاوه: این می تواند ‘آخرین مقرون به صرفه’ بهار خرید و فروش خانه در فصل در حالی که مسکن گروه هشدار می دهد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>