Eying ایران به ما هشدار می دهد به ماندن 100 متر دورتر از کشتی های جنگی خود را

در یک هشدار است که به نظر می رسد با هدف مستقیما در ایران, نیروی دریایی ایالات متحده هشدار روز سه شنبه به دریانوردان در خلیج فارس برای اقامت 100 متر (109 متری) را از ما دور کشتی های جنگی و یا در معرض خطر “تفسیر به عنوان یک تهدید و موضوع به قانونی اقدامات دفاعی”.

توجه به دریانوردان که برای اولین بار گزارش رویترز, اخبار سازمان, شرح زیر است آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید ماه گذشته به آتش در هر کشتی های ایرانی است که آزار و اذیت نیروی دریایی.

بیشتر:

“مسلح عروق نزدیک شدن به عرض 100 متر از یک نیروی دریایی آمریکا کشتی ممکن است به عنوان یک تهدید” با توجه به این متن توجه کنید.

یک مقام آمریکایی صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: متوجه جدید برای دریانوردان بود نه تغییر در نظامی آمریکا قوانین نامزدی.

پنتاگون اعلام کرده است که تهمت را تهدید به معنای تاکید نیروی دریایی حق دفاع از خود.

بحرین مستقر در آمریکا فرماندهی مرکزی نیروهای دریایی در بیانیه ای گفت که خود متوجه شد “طراحی شده به منظور افزایش ایمنی و به حداقل رساندن ابهام و کاهش خطر اشتباه”.

این شرح یک حادثه ماه گذشته است که در آن 11 عروق ایران آمد و نزدیک به ما نیروی دریایی و گارد ساحلی کشتی ها در خلیج فارس در چه نظامی آمریکا به نام “خطرناک و تحریک آمیز” رفتار.

در یک نقطه ایران و عروق آمد عرض 10 متری (نه متر) از US Coast Guard برش مائوئی ارتش ایالات متحده گفت.

Iran oil tanker

یک کرجی انقلابی ایران آموزش گارد یک سلاح به سمت انگلیسی-پرچم تانکر نفت Stena Impero که کشف و ضبط شد در تنگه هرمز در جولای 19 توسط گارد در ایران از بندر عباس [فایل: مرتضی Akhoondi/خبرگزاری تسنیم طریق AP]

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به دنبال این حادثه که در تهران به نوبه خود گفت: تقصیر از ما است.

سر از ایران نخبگان پاسداران در پاسخ به تهمت و تهدید به نابود کردن کشتی های جنگی آمریکا اگر امنیت آن تهدید در خلیج فارس.

عقب و جلو است که فقط در آخرین نمونه از تیغ تیز تنش بین واشنگتن و تهران است که به طور پیوسته افزایش یافت پس از 2018 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از ایران را تا سال 2015 ایران با شش قدرت جهانی و reimposed فلج کننده تحریم.

دشمنی تاریخی رسیده ارتفاعات در اوایل ژانویه زمانی که آمریکا کشته شدن رهبر ایران و فرمانده نظامی قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در بغداد.

ایران انتقام در ژانویه 9 با شلیک موشک در پایگاه های خود در عراق باعث آسیب های مغزی در میان نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در یکی از آنها است.

نزدیک تعامل با ایران نظامی عروق غیر معمول نیست در سال 2016 و 2017. در موارد متعدد نیروی دریایی آمریکا کشتی های معلول در ایران عروق زمانی که آنها بیش از حد نزدیک. اما ایران تا به حال متوقف چنین مانورهای قبل از آوریل حادثه است.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>