استرداد شنوایی برای شروع برای بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ

حامیان بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در حال جمع آوری خارج از امنیت بالا, لندن, دادگاه, که در آن یک قاضی است که مجموعه ای به شنیدن آمریکا استرداد پرونده علیه او

لندن — طرفداران جولیان آسانژ جمع شده بودند روز شنبه در خارج از امنیت بالا, لندن, دادگاه, که در آن یک قاضی است که مجموعه ای به شنیدن آمریکا استرداد پرونده ویکی لیکس و بنیانگذار.

دادگاه مرحله نهایی مسابقات می آید یک دهه پس از ویکی لیکس خشم مقامات آمریکایی با انتشار یک گنجینه ای از اسناد طبقه بندی شده نظامی.

یک قاضی در Woolwich تاج دادگاه آغاز خواهد شد شنیدن استدلال از وکلا برای مقامات ایالات متحده که می خواهند به سعی کنید آسانژ در جاسوسی اتهامات عنوان شده است که حمل یک جمله حداکثر 175 سال در زندان است.

استرداد شنیدن شرح زیر سال از عذر دیپلماتیک مناقشه حقوقی و درام است که منجر 48 ساله استرالیایی از شهرت بین المللی به عنوان یک راز-spiller از طریق تبعید در داخل سفارت اکوادور در لندن به حبس در حداکثر امنیت زندان.

آسانژ شده است تحت تعقیب در ایالات متحده در 18 اتهام انتشار اسناد طبقه بندی شده. دادستان ها می گویند او با توطئه ارتش ایالات متحده تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ برای هک کردن به یک پنتاگون کامپیوتر و انتشار صدها هزاران راز دیپلماتیک کابل و فایل های نظامی در جنگ در عراق و افغانستان است.

مقامات ایالات متحده می گویند ویکی لیکس’ فعالیت قرار دادن آمریکا زندگی می کند در معرض خطر است. آسانژ معتقد او اقدام به عنوان یک روزنامه نگار به عنوان اولین متمم قانون حفاظت و می گوید که این اسناد در معرض نظامی ایالات متحده تخلف است. در میان فایل های منتشر شده توسط ویکی لیکس بود تصویری از یک سال 2007 هلیکوپتر آپاچی حمله توسط نیروهای آمریکایی در بغداد که به کشته شدن 11 نفر از جمله دو همشهری روزنامه نگاران.

روزنامه نگاری سازمان ها و گروه های آزادی های مدنی از جمله سازمان عفو بین الملل و گزارشگران بدون مرز می گویند اتهامات علیه آسانژ مجموعه سرد سابقه برای آزادی مطبوعات است.

آسانژ حقوقی حماسه در سال 2010 آغاز شد زمانی که او دستگیر شده بود در لندن به درخواست کشور سوئد است که می خواستم به سوال او در مورد اتهام تجاوز به عنف و تجاوز جنسی ساخته شده توسط دو زن است. او حاضر به رفتن به استکهلم گفت که او می ترسید استرداد و یا غیر قانونی تفسیر به ایالات متحده آمریکا یا ایالات متحده آمریکا اردوگاه زندان در خلیج گوانتانامو کوبا.

در سال 2012 آسانژ به دنبال پناه در داخل سفارت اکوادور که در آن او فراتر از دسترس انگلستان و مقامات سوئد.

برای هفت سال آسانژ رهبری جدا شده و به طور فزاینده ای حقیقی وجود از سفارت که اشغال یک آپارتمان در یک مجلل بلوک در نزدیکی شیک پوش Harrod فروشگاه. رابطه بین آسانژ و میزبان در نهایت soured و او اخراج شد در مارس 2019. پلیس بریتانیا بلافاصله او را دستگیر کردند و برای پریدن به قید وثیقه در سال 2012.

سوئد کاهش یافته و جنایات جنسی تحقیقات در ماه نوامبر به دلیل زمان زیادی بود سپری شده اما آسانژ همچنان در لندن Belmarsh زندان به عنوان او در انتظار یک تصمیم ایالات متحده استرداد درخواست.

برای هواداران خود در سراسر جهان آسانژ همچنان یک قهرمان است. اما بسیاری از دیگران انتقاد از راه ویکی لیکس منتشر کرده است اسناد طبقه بندی شده بدون redacting جزئیات است که می تواند افراد به مخاطره می اندازد. ویکی لیکس نیز متهم شده است از خدمت به عنوان یک مجرا برای اطلاعات غلط و افراطی است بیگانه برخی از حامیان توسط dallying با سیاستمداران پوپولیستی از جمله مبارزه با تروریسم در اروپا-پروموتر Nigel Farage.

پایان دادن به, حماسه, هنوز هم می تواند سال های دور. پس از یک هفته از باز شدن بحث استرداد مورد است که با توجه به شکستن تا زمانی که ممکن است زمانی که دو طرف را وضع خواهد کرد شواهد خود را. قاضی است که انتظار می رود به حکومت تا چند ماه پس از آن با از دست دادن سمت به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر.

اگر دادگاه تایید استرداد دولت بریتانیا را نهایی می گویند.

این مورد می آید ظریف در زمان اطلس روابط. انگلستان را ترک کرده است و اتحادیه اروپا مشتاق است که به اعتصاب یک معامله تجاری با آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>